2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ay inanmıyorum vallahi sensin canıııım ya Allah bağışlasın ay çok duygulandım nasılsın ağrın var mı oğluşun nasıl öfff sorulcak çok şey var aslında ama sen dinlen istersen canım ya

hurişş gönderdim msj bak:)

selam kızlar şuan hastanedeyim oğluşum 37+6 da genel anestezi ile 3480gr 50 cm dünyaya geldi..
mükemmel bir duygu bu darısı başınıza canlarım..
amin canım inşallah .sanada gözün aydın allahım güzel günlerde sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.çok sevindim bende...

bu arada bizde caddeye çıktık biraz dolaştık çok değil kızımın sabununu şampuanını yağını falan aldım eve geldim yine pembe su geldi hafif kesildi sonra....heralde yorgunluktan oldu belimde ağrıyor neyse bu hafta evdeyim kapı dışarı çıkmıycam ...yufka aldım kendime 3 kg 1 hafta börek sarıcam artık doğum için.....hehehehe

kızlar ben uyuyorum kaçıyorum bu akşam karnım fazlasıyla kasıldı sanki 1 haftam falan kalmış gibi hissediyorum ama du bakalım süprizzzzz

ay birde akşama dışarı cadddeye çıktım ya caddede görüntü çok komik ya hava serinleyince kocişini kapan gebişler kendini sokağa atmış heryer hamile kadın doluydu ya çok güldük yol boyunca belki en az 5 gebiş gördük ya :KK70:
haydin iyi geceler öpüldünüz anacımm

selam herkese arkadaşlar uzun zaman oldu nisandan beridir nete giremedim.. bu halimle bir de ev taşıdım kendi evime geçtim çok şükür ama bende bittim.. stresten doğurmadım yaa ona şaşıyorum.. neyse daha tam yerleşmedim kayınvaldemde kalıyorum :KK43: oyyyy ne zor ne zor kaburgalarım batıyo zaten ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum dua edin benim içinde sağ salim yerleşeyim öyle alayım yavrumu sağlıkla kucağıma...

ahanda bende uyuyamadım işte:sinifsinif: diloş starr diger uyuyamayan hatunlar nerdesiniz bakem dön dön dön uyuyamadım yahuu kafamçokkarıştısizlere bakıyım dedim gündüzde fırsat bulup ugrayamadım topige herkes uyuyo şansıma uyuyun güzel anişler allah rahatlık versin hadi bakem a.s.

kismeler yokkkk:umursamaz:

uyku tutmuyorrr dön dön heryerim ağrıdı:sinifsinif:

geçmişe bi bakalım:enbuyukkk:

Her zaman demetcimmmm seninle yarısmak güzeldi, seninde güzel gobüşüne de bebişine de masallah cnmm, nonuuuma istiyorum ama hele bi doguralımmm gorüsces insallah ya o zaman yiris beraber, öpüyorummm seni cookkkk Beni gozyaslarımla basbasa bırak ve git tımammı, bilas dramatize ediyim dedim yersennn artık

kaydirigubbakcemile3Şeniz

valla canım benim olanın hiç gelesi yok
ne sancı ne ağrı kasılma .....hiç bişey yok
kanala da girmedi oğluş bakalım temmuzu bulur heralde

maşallah maşallah tosun doğmuş hakkaten
allah analı babalı büyütsün sağlıkla inşallah
menekşede kendini çabuk toplar inşallah

gözün aydın canım kavuşmuşun kardaeşlerine

kızlar göbüşleriniz süperrrrrrrrr
:

sağlıkla gelsinde canım gerisi önemli değil şunun şurasında ne kaldı kiii:1hug:

teşekkürler canım korkmadınız demi göbüşlerimizdennn

Kızlar bisi sorcam emzirme minderi alan yada almayı düşünen varmı? Arkadasımın ablası cok rahat etmiş bebegi bilas tombulmus kolları emzirirken cok agrıyomus, bele sarılan cins minder almıs cok rahat etmiş bende alcam insallah

zuzucum yakından baktın mı hiç o mindere kocaman bişi sıcakta kullanılması zor gibi geldi bana bende güzel bir kalp yastık aldım gayet fiyatıda makulündenn:roflol: kucağımda olacağı için bebiş memiş değiştirirken yastığı değiştirmeme de gerek yokvereliniortak

saolasın canım
malesef bizim klima yok ve dayanamıyorum gece nerde yattığımı kalktığımı bilmiyorum nefes alınmıyo artık

oh canım güzel haberlerle gelmişsiniz hani suni sancı işini soracaktın unuttunmu

bende allahtan şişlik yok. bir de o olsaydı tam olacaktı. sınavımı da vermişler ilköğretim okuluna. bakalım o küçük sıralarda nasıl oturacağım. şu bir haftam da geçsin başka bir şey istemiyorum

bence yanına ince bi minder al canım

ya haftasıyla çok uyumlu bebişin maşallah inşallah servikal boyunuzda kısalmaz artık bak baya dayandı maşallah geriside allahtan artık canım

gözün aydın kikoşummmm , daha da gelmezsin sen buralara şinci

teşekkür ederim canım seninkilerde geliyomuş seninde gözün aydın hadi hem bikere geldim işte bizde öle satışlar yok canım

ahanda geliyoooooooo yakalayın ipeğiiii

ya süpersin bende dicemde herkes yanlış anlar diye bişi diyememdim bende dicektimki bi topik açalım ama herkes bu topiğe yazsın doğum hikayelerini herkes kendince bi topik açmasın da bi ordan bi burdan aramayaalım

ya ben san 2 ay önce ne demiştim rüyamda sen ve ikizler vardı diye hatırladınmı
kısssss yoksa ötekide ökyünün arkasında felanmıki:

ohhhh maşallah maşllallah şuanda topiğimizin en tosunu ünvanını aldııı:

yuhhhh bi erkek için zor bi durum olsa gerek
ama bunuda unuturrrrrr

valla sizde o göbüşler varken bize laf düşmez canım oraya geli,pte sonuncu olmaktansa böle seyirci olalım daha iyi siz yarışın paşa paşavereliniortak

her doktor bakşa bişiler sölüyo insan bazen kime inanacağını hakkaten şaşıyo valla allah kolaylık versin canım ne diyelim

saol canım inşallah sende kavuşursun kardeşine
aslında şimdi eşim 2 tanesini götürdü denize
bizide çoluk çocuk yarın gidecekmişiz havadisleri yazarım ama ben gene sahilde oturacam tabiii
gözün aydın canım kavuşmuşun kardaeşlerine
teşekkür ederim canım keşke seninde olsaydı sende yalnız kalmasaydın:

kız kikoşşşşş deme yahuuu anacım her gören soruyo zati ikiz mi diye yoo deyince allah allah diyolarrrrr-tatlicadiarzu-
topiğin en tosunu kim de bi bakemm hııı:mymeka:
ben topiğimizin balık etlisiyim bikeremmm:dilcikar:lülülülülülü

şampiyon benim bennnnnn:lepi:buyrunnnnnnnnn:roflol:
nası gitcekse bu kilolar yahuuu:sm_confused:

ya kızlar ben öğlen uykusunda bi rüya gördüm hayra çıksın inşallah
vcde kanamam geliyo ama nasıl bi kanama bende gayet sakin bişiler le kapatıyorum annemi uyandırıyorum anne hadi doğum başladı diyorum onlarda telaş yapıyolar bendende nasıl kan geliyo ama anlatamam ama gayet sakinim
gerisimi
gerisi yok uyanmışım

hayır olsun tatlım kan rüyayı bozar derler birde gündüz rüyası yorumlanmaz nedenseee:sm_confused:

selam kızlarr tam 3 saattir nete bağlanmaya uğraşıyorumm sinir oldumm-u-

demetçim maşallah göbişinee kız benide geçmişsin sen korktum sendennvereliniortak::

korkk bendenn diloşummmmmmmmmdelikafadulden
yir yutarım sizi göbüşümün içine alırımmmmcokacimcoook:roflol:

zuzumm senin göbişte firardaa maşallah alyayla sana canım::

menekşennide gözü aydın hepimizinde bi kuzucuk daha katıldı aramızaa maşallahh:

zuzuum ve demet maşallah göbüşlere.koca bir göbecik olmuşsun demetcim

teşekkürler selsincimmmŞeniz
kocaman olduk evettttt-tatlicadiarzu-

çok güzel bir duygu selsinsincim tarifi çok zor uyuşturucu etkisi yapıyor resmen o kucağımda uyursa banada uyku yapıyor resmen :KK70:

dün şaka yaptı oğlum bize tam alt değiştiriyorduk ki öle bir kaka yaptıki tazikle fırlattı.resmen yarım metrelik bir alan yeşil kaka oldu yatak halı benim üst baş ve bunların hepsi krem rengi arkadaşlar eşim elinde bez 1 saat sildi halıları kullanmadığı kimyasal kalmadı anca çıktı. hee tam kakyı yaptı ne olduğumu şaşırmışken üzerinede bir sıvı ekledi. güleyim mi ağlayayım mı bilemedim :KK70: gün 5 karizmalar sıfır :

oyyy kuzunun yaptığına bakkk:lepi:
canım seninki yine insaflı davrenmış benim oğlum tam popişini kaldırmışım temizliyorum dikkatle yüzümle popişi karşı karşıya vee gollllllllllllll:1shok::roflol:
o anki halimi anlatamammmmmmmm yüzüme etti resmen sıpaaaaa:roflol:

laelaelaelaelae heheh nasıl olacak o iş dilara. ben halen davul gibiyim. soranlara öbürünü temmeuza sakladım diyorum birde sıcaklardan iyice ödem artıyor bilesiniz aynı hamilelikteki gibi doktr dahada şişeceksin merak etme dedi. daha 2 kilo gitmiş gib gözüküyor. bende sevinçle çıkmıştım tarıya en az 5 kilo gidiyor diyorlar ya ama falso

yahu ciddimisin canım yaa ee o kaa çıkan şeyler nere gitmişşş

bak şincik nası moralim bozuldu:gitme:

Arkaaslar merhaba,
gecmisi okuyamadim. sadece merhaba demek icin ugradim. sohbetiniz baldan tatli, malum sinavim var. bir girersem 4 saat cikamadigim icin okumadan geciyorum.

meneksecim dogum yapmis. Oh bir annemiz daha muradina erdi. Allah sihhatle buyutmeyi nasip etsin insallah.

ya hanimlar boyle ugrayinca kim ne yapti bilemiyorum. bizim bir liste olayimiz vardi yapalim mi yeniden. kim ne zaman dogum bekleniyor. dogum yapanlarin da tarihlerini kac kg kac haftalikken dogdugunu yazariz. not: bu araa benim bebis halen ters. 34+3 uz. donmezse sezeryan. kismet. 22 sine gun veri dr. 28i normal tarihi idi. simdilik 22 si yazalim. donerse guncelleriz.

kibele.......................22 temmuz

hepinize kocaman opucukler.

canım şı sınavını inşallah başarıyla verirsin de bizimle daha çok vakit geçirirsinnnnŞeniz

benim 15 temmuzda tam 9 ay bitiyor
büyük ihtimal 7 temmuzda alınır çileğimmm:asigim:
ama daha kesin değil o yüzden 15 i diyelim şimdilikkkkk

kibele.......................22 temmuz
demett......................15 temmuz

kocam getirmezse bugünde kabloyu döveceğim onu kablo olamadan foto yüklenmiyr ki.

arkadaşlar bende dikiş yok lazerle yapmışlar bir plastik bir bandaj var şu anda banyo falan yapabiliyorum. bir hafta sonra kendi kendime çıkaracakmışım bandajı ondan sonrada iz kalmasın diye bir krem verdi onu sürecekmişim. ağrılara gelince belimde ağrı vardı oda hafifledi. tabii oturup kalkarken zorlanıyor insan yalan yok öksürme gülme gibi faaliyetlerden uzak tutmak gerekiyor insan kendini başka bşi yok bende fıldır fldr yürüyorum :))

maşallah de tatlım nazar olmaaaa:nazar:

kapı süsün süpermiş demeeettttt bayıldım nerden aldın netten mi?

teşekkürler canımmmmŞeniz

yok canım küçük bir mağaza var sadece bu tür şeyler yapıyor gerçi azıcık pahalı ama çok değişik ve zevkli şeyler var sipariş üzerine yapıyorrr istersen sana da yaptırıp gönderirim canım hiçç sorun olmazzzzŞeniz

demetçim harikaa canım çok beyendimm sağlıkla gelsin çileğin opuyorumnanaktan:nazar:

demettt hepsi çok güzel canım sağlıkla gelsin kuzun

teşekkür ederizz teyzoşlarımızzzzzzzŞeniz

tüm kuzular sağlıkla gelsinler inşallahhhhh:hooray:

kızlarr sıkı durun bi bebişimiz daha geldiii nilayyy bugün doğum yapmışş efemiz aramıza katılmış çok şükür iyilerşmişşşşopuyorumnanaktan

selam kızlar şuan hastanedeyim oğluşum 37+6 da genel anestezi ile 3480gr 50 cm dünyaya geldi..

oyy nilaycımmmmmm gözümüz aydınnnnnnnnŞeniz
maşallah efemize deeeee:nazar:Şeniz:nazar:
hoşgelmiş sefalar getirmiş sağlıkla büyüsün inşallahhhha.s.
nilaycım tebrik ederim tatlım darısı tümmmmm hamişlere bide banaaaaaaaaa:lepi:

demetcim kapı süsünüzde şekerlerinizde çok güzel.güle güle kullanın

teşekkür ederiz canımmmmmŞeniz

yok dılos yatısmadı valla daha cok gıcık oldum
kadın bavulla gelmıs 4 gun klcakmıs cıldırıcam resmen

hüzüncüm relax demiştik demi bak oğlumuzu strese sokuyorsunnn:eek:klava:

selam herkese arkadaşlar uzun zaman oldu nisandan beridir nete giremedim.. bu halimle bir de ev taşıdım kendi evime geçtim çok şükür ama bende bittim.. stresten doğurmadım yaa ona şaşıyorum.. neyse daha tam yerleşmedim kayınvaldemde kalıyorum :KK43: oyyyy ne zor ne zor kaburgalarım batıyo zaten ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum dua edin benim içinde sağ salim yerleşeyim öyle alayım yavrumu sağlıkla kucağıma...

serapcım hoşgeldin
allah kolaylık versin inşallah tez zamanda yerleşir kuzunu öyle kucağına alırsınnnŞeniz

ahanda bende uyuyamadım işte:sinifsinif: diloş starr diger uyuyamayan hatunlar nerdesiniz bakem dön dön dön uyuyamadım yahuu kafamçokkarıştısizlere bakıyım dedim gündüzde fırsat bulup ugrayamadım topige herkes uyuyo şansıma uyuyun güzel anişler allah rahatlık versin hadi bakem .

geldim ama kaçmıssınnnnnnkaydirigubbakcemile

ee artık yeter bu kaa yatayım bendeee inşallah uyuyabilirimmm:gitme:

Son düzenleme:
kızlar saate bakın ben ve saat 5:15 şaşılacak olay ama bunuda gördüm uyuyamıyorum martılarla sohbete başladımmafoldumben ezandan beridir uyuyamıyorum bi sıkıntım yok ama gece 1 de yattım uyumam lazım yane :KK70:
neyse bi su içip uzanayım belki size yazınca uyurum diye kalktım kaydirigubbakcemile3

ay bişiyler yiyip öyle yatayım dedim...
ya aklıma ne geldi şimdi benim dr.2 hafta sonra gel dedi ya tabi o zamana kadar doğurmazsan dedi biz nasıl yani deyince doğurablirsin falan dedi ya ben gelmişim 36. haftam bitmiş böylede bi durum varsa bu kadın niye beni 2 hafta sonraya çağırıyo niye 1 hafta sonrası değilde 2 hafta ...neyse ya vardır bi bildiği bende sabah sabah martılar başımı ağrıttı ben gidiyorum ...siz uyuyun mışıl mışıl bende rüyanıza geliyorum...:1hug:delikafadulden

herkese günaydın kızlarrropuyorumnanaktan

nilaycım maşallah kız bune acele netede girdin helal olsun tatlım oğluşunu kokle bizim yerimize ısır ayyy bende tırtımm kız berber doğum yapcaktık hatta 2 gün önce ben yapcaktım cuma günü sezaryan olacaktın benden önce doğurdun yineeekaydirigubbakcemile3 şaka bi yana çok sevindim sağlıkla gelmiş paşamızz maşallahh herşeyi tam güzel bakmışsın oğluşunaaa 41 kere maşallah canım:nazar::1hug:

ahanda bende uyuyamadım işte:sinifsinif: diloş starr diger uyuyamayan hatunlar nerdesiniz bakem dön dön dön uyuyamadım yahuu kafamçokkarıştısizlere bakıyım dedim gündüzde fırsat bulup ugrayamadım topige herkes uyuyo şansıma uyuyun güzel anişler allah rahatlık versin hadi bakem a.s.

2 gecedir yarımda olsa uyuyorum yani kalkınca uykuya dalıyorum hava serinledi burda o yüzden sanırımm rahatımmzemuszemus

ay bişiyler yiyip öyle yatayım dedim...
ya aklıma ne geldi şimdi benim dr.2 hafta sonra gel dedi ya tabi o zamana kadar doğurmazsan dedi biz nasıl yani deyince doğurablirsin falan dedi ya ben gelmişim 36. haftam bitmiş böylede bi durum varsa bu kadın niye beni 2 hafta sonraya çağırıyo niye 1 hafta sonrası değilde 2 hafta ...neyse ya vardır bi bildiği bende sabah sabah martılar başımı ağrıttı ben gidiyorum ...siz uyuyun mışıl mışıl bende rüyanıza geliyorum...:1hug:delikafadulden

hurişimm kızz bence senin etekler zil çalıyo o yüzden uyku girmedi gözüneeee heyecan bastı ya doktorun dediği gibi erken gelirse senin zillidelikafadulden

ayyy kızlarrr aradan çıkanlar olduu ilk 5 gitti eldenn artık 10 da doğururum herhaldeekaydirigubbakcemile3 bana bakın aceleci bebişler sıranızı bekliyin bakalım:icecream:

X