2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selam kızlar şuan hastanedeyim oğluşum 37+6 da genel anestezi ile 3480gr 50 cm dünyaya geldi..
mükemmel bir duygu bu darısı başınıza canlarım..

gözünaydın canım.maşallah oğluna.kilosuda boyuda gayet iyi.allah analı babalı büyütsün

kimsecikler yok.herkes uyuyor galiba.ben kocişimi gönderdim.hemen attım kendimi buraya.bakim başka doğuran varmı dedim

selam herkese arkadaşlar uzun zaman oldu nisandan beridir nete giremedim.. bu halimle bir de ev taşıdım kendi evime geçtim çok şükür ama bende bittim.. stresten doğurmadım yaa ona şaşıyorum.. neyse daha tam yerleşmedim kayınvaldemde kalıyorum :KK43: oyyyy ne zor ne zor kaburgalarım batıyo zaten ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum dua edin benim içinde sağ salim yerleşeyim öyle alayım yavrumu sağlıkla kucağıma...[/QUOT
hoşgeldin serap kolaylık versin allah güzelim kendini yormadan yap işlerini bebiş dinler anneyi bekler bekler saglıkla alırsın kucagına güzelimzemuszemus

kızlar saate bakın ben ve saat 5:15 şaşılacak olay ama bunuda gördüm uyuyamıyorum martılarla sohbete başladımmafoldumben ezandan beridir uyuyamıyorum bi sıkıntım yok ama gece 1 de yattım uyumam lazım yane :KK70:
neyse bi su içip uzanayım belki size yazınca uyurum diye kalktım kaydirigubbakcemile3

zaman daraldıkça uyumak lülks olcek bize galiba hurişbebişler gelmeden uyutmuyorlar bakalım ne olcek onlar gelince:umursamaz:bende gececiydim valla çaresiz gittim yine yattım uyumuşum allahtanyerimseniben
ay bişiyler yiyip öyle yatayım dedim...
ya aklıma ne geldi şimdi benim dr.2 hafta sonra gel dedi ya tabi o zamana kadar doğurmazsan dedi biz nasıl yani deyince doğurablirsin falan dedi ya ben gelmişim 36. haftam bitmiş böylede bi durum varsa bu kadın niye beni 2 hafta sonraya çağırıyo niye 1 hafta sonrası değilde 2 hafta ...neyse ya vardır bi bildiği bende sabah sabah martılar başımı ağrıttı ben gidiyorum ...siz uyuyun mışıl mışıl bende rüyanıza geliyorum...:1hug:delikafadulden
takma kafana güzelim sorun olursa alırsın hemen solugu dr dasırnaşık şey

selam kızlar şuan hastanedeyim oğluşum 37+6 da genel anestezi ile 3480gr 50 cm dünyaya geldi..

ay ay ay ne güzel bi bebişimiz daha gelmiş kıyamam ben ona rabbim nanalı babalı büyütmeyi nasip etsin nilaycım hayırlı olsun ölçüsü kilosu çok iyi maşallah hadi babalım sende atlattın bu gebelik serüvenini şimdi sıra annelikte bizede yaşamayı nasip etsin allah

kızlar o ritmik atışlar hıçkırık oluyo buda bebeğinizin ciğerlerinni geliştiğini gösterirzemuszemus

kıyamam benim kuzu fazlasıyla hıçkırıyo galiba pıt pıt pıt sırnaşık şey kıyamıyorum bazenhmm cigerleri gelişiyorsa güzellzemuszemus

amin canım teşekkürler.

kızlar dikkat edin bebişler doğduktan sonra içeriyi muhakkak soğutun yoksa mayışıp uyanmıyorlar bir türlü

hmm aklımızda bulunsun senin kuzu nasıl güzelim uyku düzeni nasılopuyorumnanaktan

selam kızlarr tam 3 saattir nete bağlanmaya uğraşıyorumm sinir oldumm-tatlicadiarzu-

demetçim maşallah göbişinee kız benide geçmişsin sen korktum sendennvereliniortak:nazar::1hug:

zuzumm senin göbişte firardaa maşallah alyayla sana canım:icecream:

menekşennide gözü aydın hepimizinde bi kuzucuk daha katıldı aramızaa maşallahh:nazar:

zuzuum ve demet maşallah göbüşlere.koca bir göbecik olmuşsun demetcim

Teşekkür ederis teyzeleriiiii opuyorumnanaktan

çok güzel bir duygu selsinsincim tarifi çok zor uyuşturucu etkisi yapıyor resmen o kucağımda uyursa banada uyku yapıyor resmen :KK70:

dün şaka yaptı oğlum bize tam alt değiştiriyorduk ki öle bir kaka yaptıki tazikle fırlattı.resmen yarım metrelik bir alan yeşil kaka oldu yatak halı benim üst baş ve bunların hepsi krem rengi arkadaşlar eşim elinde bez 1 saat sildi halıları kullanmadığı kimyasal kalmadı anca çıktı. hee tam kakyı yaptı ne olduğumu şaşırmışken üzerinede bir sıvı ekledi. güleyim mi ağlayayım mı bilemedim :KK70: gün 5 karizmalar sıfır :kedi:

Offff süper ya yirim ben onuu kaydirigubbakcemile3 Küçük oğluş napsın annesi yaranamadı sanada bi türlü, kakasını bapıcakkk tabe istedigi yere yapar paşa ooo :sm_cool:

Arkaaslar merhaba,
gecmisi okuyamadim. sadece merhaba demek icin ugradim. sohbetiniz baldan tatli, malum sinavim var. bir girersem 4 saat cikamadigim icin okumadan geciyorum.

meneksecim dogum yapmis. Oh bir annemiz daha muradina erdi. Allah sihhatle buyutmeyi nasip etsin insallah.

ya hanimlar boyle ugrayinca kim ne yapti bilemiyorum. bizim bir liste olayimiz vardi yapalim mi yeniden. kim ne zaman dogum bekleniyor. dogum yapanlarin da tarihlerini kac kg kac haftalikken dogdugunu yazariz. not: bu araa benim bebis halen ters. 34+3 uz. donmezse sezeryan. kismet. 22 sine gun veri dr. 28i normal tarihi idi. simdilik 22 si yazalim. donerse guncelleriz.

kibele.......................22 temmuz

hepinize kocaman opucukler.

Hayırlısı olsun kibelecim en azından tarihin belli olmuş vereliniortak

Nilaycımmmm hayırlı olsun cnm, masallah güsel Efe'mize :nazar: Allah analı babalı büyütsün, allah sağlıklı uzun ömürler versinnnn Şeniz

maşallah nilayda bebeğini kucağına almış darısı bizlere inşallah anneli babalı büyüsün inşallah
demetim ve zuzuuuummm maşallah canlarım göbüşlerinize
demetim maşşalah canım kapı süsünüzde çikolatanızda çok güzel canım bende aldım kapı süsümü sonra eklerim inşallah bugün yine misafirim var çünki

Herkese merhaba kıslar, nasılsınız bakalımmm ??? Bis Alya'yla bilas hüzünlü basladk güne, inanamadım kendime cok bunalmısım bi anda uyandıgım gibi pıtır pıtır gözyaslarım dökülmeye basladı sanırım bilas yorulmus ve bunalmısım simdi cok iyiyim cok sükür, gülüyorum sabahki halimi düşündükçe kaydirigubbakcemile3

maşallah nilayda bebeğini kucağına almış darısı bizlere inşallah anneli babalı büyüsün inşallah
demetim ve zuzuuuummm maşallah canlarım göbüşlerinize
demetim maşşalah canım kapı süsünüzde çikolatanızda çok güzel canım bende aldım kapı süsümü sonra eklerim inşallah bugün yine misafirim var çünki

Teşekkür ederis Derin teyzesiiii Şeniz Derinim nasıl bakalım küçük kızımız, bak simdi Naz diyemiyorum, Naz mı Nehir mi karar kesinleşti mi kaydirigubbakcemile3

Ay demetimmm kapı süsü cidden cok hos masallah cok yakıscak pudra şekerli çileğimize delikafadulden

günaydın kızlarr zuzumm hormalardan dolayıı biraz oluyo bendede hem korku hem heyecan karmakarışık duygular var bin dokun bin ah işit gibi biri bişey dese tane tane dökülcek yaşlarr:kedi:

günaydın kızlarr zuzumm hormalardan dolayıı biraz oluyo bendede hem korku hem heyecan karmakarışık duygular var bin dokun bin ah işit gibi biri bişey dese tane tane dökülcek yaşlarr:kedi:

Ya ne biliyim annamadım valla diloşum benim bilas hızlı oldu herseyim 1 yıl icinde iş değiştirdim, evlendim simdi de bebegim olcak pek sindiremedim sanırım herseyi doya doya yasayamadım afalladım, umarım diyorum allahın izniyle cocuk doktoru izin verirde bilas deniz kenarına gidebiliris, sükunete cok ihtiyacım var, karakterim olumsuz olmadıgı icin boyle durumlarda elim ayagıma dolanıyo, yalnız dokundun bende döküldüm direkt kaydirigubbakcemile3

Su hormonlar resmen ellerinde oynatıyor canım insanın halet-i ruhiyesini, bi ağla bi gül içim cıktı kaydirigubbakcemile3

Herkese merhaba kıslar, nasılsınız bakalımmm ??? Bis Alya'yla bilas hüzünlü basladk güne, inanamadım kendime cok bunalmısım bi anda uyandıgım gibi pıtır pıtır gözyaslarım dökülmeye basladı sanırım bilas yorulmus ve bunalmısım simdi cok iyiyim cok sükür, gülüyorum sabahki halimi düşündükçe kaydirigubbakcemile3
canım inanki bende öyleyim annem v eşim neden bu kadar sinirlisin diyorlar adam cağız ağzını açsa başlıyorum ağlamaya geçen akşam un ve kıyma getirmesi gerekiyordu ertesi günü dolaba atmak için bişeyler hazırlayacaktım adam işten geç çıkınca unutmuş annelerdeyiz halamlarda var yine başladım ağlamaya niye unuttun diyeÇok üzgünüm çoook ağlanacak şeymi adam sabah erkende getirdi işte üzme bakalım alyamızı bana bakma sen 5 dakika sonrada kahkahalar atarım ağladıktan sonra:sm_cool:

Teşekkür ederis Derin teyzesiiii Şeniz Derinim nasıl bakalım küçük kızımız, bak simdi Naz diyemiyorum, Naz mı Nehir mi karar kesinleşti mi kaydirigubbakcemile3
zuzucum çok iyi kızımız sabah çok hareketliydi babamızla beraber vuruşlarını dinledik kızımın konuştuk onunla babamız aklımdan çıkmıyor içim içime sığmıyor diyor ne yapsın adam 12 senedir baba olmayı bekliyordu haklı canım biz aslında NAZ çok istiyoruz ama çevreden yok çok nazlı olur yok eski isim yok seslenirken naaaaaaaaaaaaz diyemi bağıracaksın çok çirkin diyorlar birkaç kişi o yüzden nehiride beğeniyorum acaba nehirmi olsa diyorum of of çok kötü şu kararsızlık alyamız nasıl canım bavulun hazırdır artık umarımŞeniz

Ay demetimmm kapı süsü cidden cok hos masallah cok yakıscak pudra şekerli çileğimize delikafadulden

evet sabah eşimi işe gönderdim kapıyı kapattım daha apartmandan çıkmadan canım sıkıldı die aradım ağlamaya başladım=) biraz da naz mı benim ki ne yok yok hormonlar hepsi

haklısın dilara şu son anlarımızda çok farklı duygular yaşıyoruz korku ve sevinç bir arada hem bebeğimizi kucağımıza alalım istiyoruz bian önce hemde sezoştan korkuyoruz ben ağlarken gülmeye başlıyorum artık

canım inanki bende öyleyim annem v eşim neden bu kadar sinirlisin diyorlar adam cağız ağzını açsa başlıyorum ağlamaya geçen akşam un ve kıyma getirmesi gerekiyordu ertesi günü dolaba atmak için bişeyler hazırlayacaktım adam işten geç çıkınca unutmuş annelerdeyiz halamlarda var yine başladım ağlamaya niye unuttun diyeÇok üzgünüm çoook ağlanacak şeymi adam sabah erkende getirdi işte üzme bakalım alyamızı bana bakma sen 5 dakika sonrada kahkahalar atarım ağladıktan sonra:sm_cool:

Yazık ya seninde su adama cektirdiğin valla kaydirigubbakcemile3 Baba olmak kolay mı gerci sositososito Bende düzeldim anında hatta bu durumu sömürmeye basladım gezdir beni gezdir diye, doktorum dısarı cıkma dinlen bol bol dedi, eşim suyunu cıkardı resmen kafamı cıkaramıyorum dısarı :sm_confused:

evet sabah eşimi işe gönderdim kapıyı kapattım daha apartmandan çıkmadan canım sıkıldı die aradım ağlamaya başladım=) biraz da naz mı benim ki ne yok yok hormonlar hepsi

Seninki naz olmus cnm bende hormon etkisi de vardır mutlaka ama onda eşini işe yollamak istememe daha agır basıyo sanki :jeyyar: delikafadulden

Off cok kararsız kalmıssınız Derincim ya allah kolaylık versin, sonucta sen ve babası nasıl seslenmek istiyosanız o önemli, iki isimde cok cok güsellll kaydirigubbakcemile5 Bavulumuz hazır Derincim artık sonunda tembelligi bırakıp hazırladım valla kaydirigubbakcemile3 Cıkarıp cıkarıp bakıyorum simdi de...Alyacmında işi gücü popişkosu durmadan şişirip duruyo kendisini, şişti kızım valla içerde sıkış tıkış kaydirigubbakcemile3

günaydın.
hayırdır hanımlar hep hormonlara vermişsiniz idareyi:umursamaz:
olmadı ama
ben kaydirigubbakcemile tutuyorum saçından hormonların sürüklüyorum.şimdilik tabi..zemuszemus
hiç bir şeye olumsuz bakmıyorum çok şükür.
aslında düşünürsem o kadar olumusz şey var ki.ama düşünmüyuorum .
lay lay lom yapıyorum hadi bakalım şen kahkahalr gelsin topiktendelikafaduldenopuyorumnanaktan

Derin senin ne zaman belli olcak dogum durumun? Tarihi olmasa da şekli belli mi? Benim pazartesi randevum var bakalım ne dicek doktor, kesin genel anestezi olcam ama tarihi ne olcak acaba, 1 gün var seninle aramızda :bbo:

derin canım .ben naz ismini çok yakıştırıyorum.
benim de defne ismini beğenmyen çok oldu ama takmadım kimseye.
hjatta babaanne uzun süre defne olmasın diye baskı yaptı.
:) daklga geçit umursamadım.
benim iimden defne geçti ise defne olacak ismi ile gelir yavrularımız.
sen şöyle içinden seslne hengisi daha çok içine siniyorsa o olur.
herkese takarsan evinin yolunu bulmazsın demiş büyükler

X