2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlarr sıkı durun bi bebişimiz daha geldiii nilayyy bugün doğum yapmışş efemiz aramıza katılmış çok şükür iyilerşmişşşşopuyorumnanaktan

gerçekten mi çok sevindimzemuszemus
kızlar ben evde terliksiz dolaşınca annem ve kayınvalidem peşimden koşup senin patik giymen lazım aslında basma yere diyolar bebek gazlı olurmuş,duydunuzmu böle bişey

demresu evet canım öyle diyolarr üşütmemek gerekirmiş annemle kayınvaldemde öyle bana bağrınıyolarr çıplak dolaşıp durma bebişin gazını alamıcaz diyeekaydirigubbakcemile3

kızlarr sıkı durun bi bebişimiz daha geldiii nilayyy bugün doğum yapmışş efemiz aramıza katılmış çok şükür iyilerşmişşşşopuyorumnanaktan

amaaaaaan ay inanmıyorum maşallah efeye ve taze annemiz nilaya.nilay kaçıcı haftadaydıki normal mi olmuş,ay şok oldum herkes tek tek dökülüyooo

nilayla günlerimiz aynı canım zaten böbreğinde sorun vardı nilayın çok zor geçirdi doktor demiş fazla bekleyeme gerek yok alalım ve kurtulmuş çok şükür:ecrin_bebek:

ay nilayda doğurmuş.maşallah efe bebek'e.nilayada çok geçmiş olsun.allah analı babalı büyütsün

selam kızlar şuan hastanedeyim oğluşum 37+6 da genel anestezi ile 3480gr 50 cm dünyaya geldi..
mükemmel bir duygu bu darısı başınıza canlarım..

X