2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Oyyy yirim Öyküyü ben 1 haftayla abla mı olcak kısımmmm kaydirigubbakcemile3 Ama hic belli olmas tabeee :1shok:

Kandırıkcısınnn kısımmmm nerden nooonuma getircenki inanmıyorummmm iste hıhhh :icecream:

Baaaaa baaaa eminmisin dostum son kararın mı şakkıdı Sora niye ezildim yenildimmm demeee :roflol:

hehehhhhh görüşürüz şekerimmmmm:smiley-cool:
hayde o zaman hodri meydannnn:lepi:

güle güle hurişş yarışmaya katılmıyorsun yaneeeee:teytey:

Oyyy yirim Öyküyü ben 1 haftayla abla mı olcak kısımmmm kaydirigubbakcemile3 Ama hic belli olmas tabeee :1shok:

Kandırıkcısınnn kısımmmm nerden nooonuma getircenki inanmıyorummmm iste hıhhh :icecream:

evet alyamız abla olcekkk 1 hafta bir haftedır demi amaaakaydirigubbakcemile3
sağlıkla gelsinlerde:asigim:

geri sayım başladı benim göbüş image da zuzummm sıkı dur biz geliyoz kızımlaaaa:smiley-cool:

2 gündür size anlatıcam anlatıcam unutuyorum
benim buradaki dr.um naaptı bi dinleyin hele
hani şu zar zor bulduğumuz endol fitil var ya , işte neymiş 34. haftadan gün almaya başlamışım , artık onu kullanmak pek anlamlı değilmiş o yüzden bırakmamı söyledi ..
bunu daha 28. haftadayken de söylemişti o zaman da bi anlam verememiştim ..
biz bu fitili erken doğumu durdurmak için kullanıyoruz , niye kestiriyor , ama mutlaka bi bildiği vardır , hemen kötüye yormiim dedim .. zaten de ist.daki dr.umla konuşmadan kesmeyi düşünmüyordum ki eşim dayanamamış aramış dr.umuzu
yurt dışındaydı halen dönmemiş dr.um " siz doğum mu planlıyorsunuzki neden bırakacakmışsıznı endol fitili ?? ben yurda dönünce arıycam star hanımı etraflıca konuşuruz " deyip endolü kesmememi tembihlemiş dr.um eşime ..
ne düşüneceğimi şaşırdım .. aklıma gelen başıma geldi sanki .. hani geçen gece hast.ye gittim demiştim onun ertesi gün aradığında söylemişti bana , şimdi hatırladım salı günü , fitili kesmemi .. o gün geldi aklıma " acaba bu kadın bana hep 34ü görelim 34ü görelim , hele hele 36yı görürek süper diyordu , acaba 34. haftada kestirip 35-36 sonu gibi sezoşumu mu yapmayı planlıyorki " dye geçirmiştim ki içimden , etesi gün eşim ist.daki dr.umla konuşmuş ve benzer şeyleri duyunca nasıl gıcık oldum burdakine , anlatamam
inşallah sadece dr.lar arası usül farkındadır bu fikir ayrılığı :bbo:

kızımmm kargoylan gönderirim allah allahhhhh:roflol:

Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bizede getir soguk sogukkkkkkkk :sinifsinif: Yakalarım cok fena hırpalarımmmm bakkkkkk klava: Canım cekti iste canım cekti

kısss size yazıcam laf yetişticem diye gitti eridi miss gibi nonuuumaaaaa
hahahayyyyttt yakalıycakmışşşşşş laelaelaelaelae
sen gelene kaaa buralara ben çoktaaaaaan bitiririm stoktakileri bilemmmm lülülülülülü

36+4 canım yaparsan çok sevinirim ben beceremedimde:kedi: dr.um 4 temmuzda sezeryanla alacakmış.

son adet tarihini de yaz istersen , çünkü bazı adreslerde sat isteniyor .. bir de yanlış hatırlamıyorsam oğluşun olacak dimi ??

canım doktorların görüşleri fikirleri tedavileri o kadar tezat ki anlatamamm

mesela benim çok samimi olduğum 2 doktor var
ikisine de gidiyordum ilk başta
birisi illaki endolü kullanacaksın dedi
öbürü kesinlikle kullanmayacaksın dedi
kullanmadım
birisi çok ilaç veriyor
diğeri ilaçlara çok zorda kalmadıkça karşı
yani o kadar farklılar ki
öyle bişeydir seninki de canım
içine hangisinin dediği siniyorsa sen onu yap
Şeniz

bu arada jürisin biyere ayrılmaaaa:teytey:

geri sayım başladı benim göbüş image da zuzummm sıkı dur biz geliyoz kızımlaaaa:smiley-cool:

At bekliyorum tutucam burdann kaydirigubbakcemile3 Benimki de hazır koycam simdiiii naniknanik

Ciddi misin ya bazen dayak istiyo doktorlar boyle durumlarda, sanki alalade bisiden bahsediyolarrrr

kızımmm kargoylan gönderirim allah allahhhhh:roflol:

Hahaaayttt ben onu yimemmm cnm erir felannnn, taze olcak menimmm nonuuumammm naniknanik

Oturdugun yerden laf yetiştiremiyosunnnn kuzucuk nereye kaaa kaccan bendennnn eninde sonunda bulurum seniiii yerim donduuuumanıııı -tatlicadiarzu-

kesinlikle usül farkı... canım sanki kullanmaya devam etmen mantıklı gibi, yinede sen bilirsin tabi.. işe bak doktorların farklı düşünceleri sen bilirsin dedirtiyor :bbo:

Hımmmm kabul basarılııı Demettt hanummmm ve Öykü kardeşşşşş ama mızıkcılık var, dolaptaki koleksiyonunu giymissin kısımmmm ben üstümdekilerle cekildim hatta dikkat edersen üstümden bugün neler yedigimi cıkarabilirsin, resmimin arkasında da Alya'mın dolabınınnn kuzu kapı kolları varrrr kaydirigubbakcemile3

zuzuummmm korktun muuuuu göbüşümü görünceeeeeeelülülülülülü

şekercim seni bekliyorum çikolata bakmaya gitcez koncacımlaaaaa:içelim:

haydi zuzumm haydi zuzummm haydiiiiiiiiiiii:teytey:

tam zamanııı tam zamanıııııııııı şimdiiiiiiiiiiiiiii:sm_cool::roflol:

ben de öyle düşünmek istiyorum ama bu dr.a güvenemiyorum .. hep şu dediği geliyor aklıma " 34 olsun ,2-2,5 kg olsun vs...vs....." hani sanki bebiş kendini garantiledi ya , alayım da bitsin işim gibi mi düşünüyor , çok güven vermedi bana taaa başından beri ama mecburen gittim hep ona , tüp bebek dr. u ve ist.daki dr.um onu önerdi diye ...
hmmmm , sedim jüri işini , e ben de gıllliiicik göbikimle katılsaydım aranısaaaa lülülülülülü kaydirigubbakcemile3

Ciddi misin ya bazen dayak istiyo doktorlar boyle durumlarda, sanki alalade bisiden bahsediyolarrrr

ya sorma canım .. ikilemde kaldım ve kötü şeyler getirmek istemiyorum aklıma ama doğum durdurucu bir ialcı neden kesmek istesinki diğer türlü :sm_confused:aklıma geldikçe sinir oluyorum ..
yarın kontrolümüz var , inşallah güzel ve sağlıklı haberlerle dönerissss[/B]

Alyamın kuzu kollarını yerim bennnnnnnnnnncokacimcoookŞeniz

kızımmmm her türlü her açıdan çektim bennnnnn hehehhh üzerimdekiyle çekinemezdim bişi yok çünki :roflol:

haydi kızlarrrrrrrrrrrrr oylarınızı bekliyoruzzzzzzzzzzzz:lepi:buyrunnnnnnnnn:roflol:

benim göbüşü seçenlere nonnumaaaaaaaa:sm_cool::roflol::roflol:

katılabilin tebeeeee:sm_cool:

biz koca göbüşler arasında şansın varmı bilemem ama çıtır pıtır hamiş seniiiiiiiiiiiiiiiiŞeniz:teytey:

evettt jüri kararını açıklıyor , lütfen ayağa kalkın kaydirigubbakcemile3yüce divan ve Amerika halkı adına açıklıyorum ki laelaelaelaelae burun farkıyla demet önde :hooray:

evettt jüri kararını açıklıyor , lütfen ayağa kalkın kaydirigubbakcemile3yüce divan ve Amerika halkı adına açıklıyorum ki laelaelaelaelae burun farkıyla demet önde :hooray:

olleyyyyyyyyyyy:sm_cool::teytey::roflol::roflol:

zuzummmmmmmmmmmmmlülülülülülülülülülülülü:roflol:

slm arkadaşlar nasılsınız
bende anca gelebildim kardeşlerim geldiler onlarla uğraşıyodum
dün geceden beriyi okuyamadım sadece açar açmaz 2 göbüş gördüm 2 nizede maşallah pek şeker olmuşsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…