2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

olsun canım sen de bir çoğuna göre daha aktifsin aslında , biraz aramıza geç katıldın o yüzden belki çekimser kalıyor gibisin , yada ben öyle hissediyorum .. elinden geldiğince burada ol ve eşinin dediklerine pek kulak asma kaydirigubbakcemile5

evet canım doğru tespit vereliniortak ama şimdi daha rahatım kaydirigubbakcemile3

sağolun kızlar ya karın ağrım idrar yolu enfeksiyonum var ondan dedi drumuz.....
mide bulantım içtiğim antibiyotikten olabilir her yerim ağrıyor sürekli yatmaktan ya
offf bi duş alayım en iyisi ben

geçmiş olsun canımŞeniz

kızlar göğsümden bir akıntı geldi şimdi süt büyük ihtimalle şaşırdım, daha öncede geliyodu arada bir ama bu kadar fazla ilk defa geldi baya bayaa ıslaklık hissettim :1shok:

aslında gelebilirmiş son aylarda ama sen sakın oynama canım

KIZLARRRRR GAYDIN ARADI, BİLGİSAYARINA VİRÜS GİRMİŞ, NETE GREMİYOMUS, MENEKSENİN ANNESİ İLE KONUSMUS, MENEKSE HENÜZ KENDİNE GELEMEMİŞ, BEBİŞİMİZİ SAAT 10 GİBİ ALMIŞLAR VEEEEEEEEEEEEEEEE 4.140 GR LIK SAGLIKLI Bİ TOSUNCUKMUS KENDİSİ :sm_cool:

zuzummmmm hoşgeldinnnnnnnnnnŞeniz

ne de güzel haberle geldinnnnnnnnndelikafadulden:lepi:

maşallah tosuncuğaaaaaaa:nazar::asigim:

menekşecikte kurtuldu darısı hepimize inşallahhhh:Saruboceq:

sılacım ne güzei riskli dönemi atlattı kuzucuk 34 btti 35ten gün almaya başladınız , kilosu da 2500 kg ı geçti bile :nazar:
biraz daha sabır tatlım , az kaldı mis kokuluna kavuşmana:asigim:

seninkiler de tam gamlı baykuş olmuşlar canimu .
düğün akşam mı olacak ?? bizimilerin düğünleri hep günüdüz oluyor da :sm_confused:
canın neden sıkılıyor ki , bak yaın düğün dernek gezcen , atacağın göbeckleri düşün kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2

biz de sen, çok seviyoruz şekercim Şeniz

hiç bi fikrim yok canısı :sm_confused:
kıs bu senin 2. doğumun diimi ayol , tecrübelisin sen bi de bize göre :CüvCüv:

eşlerin geneli böyle sanırım .. haklı oldukları da oluyor zaman zaman .. bazen çok tuhaf insanlarla karşılaşabiliyosunuz , hayatı tamamen yalanlar üzerine kurulu , şizofren insanlar da yok değil hani .. Allah hepimizi iyilerle karşılaştırsın ...

Allah iyiliğini versin kısssss kaydirigubbakcemile3

ahahaha benzer şeyi bir ara eşim de düşünmüştü hatta ciddi ciddi 2. el usg chazlarına bakıyodu bi ara :)))

ne güzel bi rüyaymış canım yaaaa :asigim:

olsun canım sen de bir çoğuna göre daha aktifsin aslında , biraz aramıza geç katıldın o yüzden belki çekimser kalıyor gibisin , yada ben öyle hissediyorum .. elinden geldiğince burada ol ve eşinin dediklerine pek kulak asma kaydirigubbakcemile5

hoşgeldin şekerrrrrrrŞeniz

arasımız nasıl bakalımmmmmhihoyyyt

ay kızlar nolduuu nolduuu kaydirigubbakcemile3
biz eşimle bir derneğe üyeyiz o dernekten bize mesaj geliyor falan ayrıca eski nişanlımda o derneğe üye kaydirigubbakcemile3 telefonuma mesaj geldi bende refleks olarak nedense sesli bi şekilde okudum...derneğimiz üyelerinden falancının (eski nişanlım) şu tarihte falanca yerde nikahı vardır isz dostlarımızda aramızda görmekten sevinç duyarız falan....laelaelaelaelae anam bizimkinin hiç sesi çıkmadıı çıkmıyor ....hohohohoh ay ne tuhaf bi duyguya girdim beahhh

Amin demetimmmmmm yaaaa o kadar sevindim ki duyunca haberii bende... Yine heyecan sardı içimi, bebek sayısı arttıkca benimde kalp atışım hızlanıyo delikafadulden

hmmmm :uhm: oynamıyorsun dimi canım .. çünkü süt üreten hormon (prolaktin ) oksitosin denilen rahimde kasılmayı sağlayıp doğumu başlatan hormon paralel çalışırmış ... prolaktin hormonunun çalışması ve süt gelmesi rahimde kasılmayı tetiklermiş , o yüzdenki kendiliğinden geliyorsa yapıcak bi şey yok ama sen oynayıp daha fazla gelmesine sebep olursan o sakat işte :bbo:

yok canım hiç oynamıyorum, aniden ayakta telde konuşurken kolum göğsüme değdi ıslaklık hissettim bide yoğun olunca ıslaklık, dedim bu ne bi baktım sadece sağ göğsümde var. daha öncede geliyodu ama 1 damla falan. ped koydum hemen ama bir an korktum tetiklediğini biliyorum çünkü neyse şimdilik bişey yok kasılma falan a.s anlık bişeydi heralde kaydirigubbakcemile5

geçmiş olsun canımŞeniz

aslında gelebilirmiş son aylarda ama sen sakın oynama canım

zuzummmmm hoşgeldinnnnnnnnnnŞeniz

ne de güzel haberle geldinnnnnnnnndelikafadulden:lepi:

maşallah tosuncuğaaaaaaa:nazar::asigim:

menekşecikte kurtuldu darısı hepimize inşallahhhh:Saruboceq:

hoşgeldin şekerrrrrrrŞeniz

arasımız nasıl bakalımmmmmhihoyyyt

hoş buldum tatlımmmmmmmm Şeniz
Aras paşam bugün daha dingin gibi , önceki günlerde olduğu gibi hareketlerini tüm güne yaymadı , daha ekonomik ama bi o kadar da konsantre hareket ediyor sanırım kaydirigubbakcemile3
fıstık öyküden ne haber , hala aşağıda hissediyor musun :1no2:
ben şimdi ne yiiiicem bil , şöyle soğuk soğukkkkkkkkkk kaydirigubbakcemile3

biz eşimle bir derneğe üyeyiz o dernekten bize mesaj geliyor falan ayrıca eski nişanlımda o derneğe üye kaydirigubbakcemile3 telefonuma mesaj geldi bende refleks olarak nedense sesli bi şekilde okudum...derneğimiz üyelerinden falancının (eski nişanlım) şu tarihte falanca yerde nikahı vardır isz dostlarımızda aramızda görmekten sevinç duyarız falan....laelaelaelaelae anam bizimkinin hiç sesi çıkmadıı çıkmıyor ....hohohohoh ay ne tuhaf bi duyguya girdim beahhh

adamcağızın boğazına durmuştur haberr:roflol::roflol:

allah seni emi kızzzz:sm_cool:

Amin demetimmmmmm yaaaa o kadar sevindim ki duyunca haberii bende... Yine heyecan sardı içimi, bebek sayısı arttıkca benimde kalp atışım hızlanıyo delikafadulden

ayyynennnnnn zuzummmmmm bidenemmmmmm sıra bana gelene kaa zatte heyecandan doğurmassam iyiiiiiii:lepi:delikafadulden

Aras paşam bugün daha dingin gibi , önceki günlerde olduğu gibi hareketlerini tüm güne yaymadı , daha ekonomik ama bi o kadar da konsantre hareket ediyor sanırım kaydirigubbakcemile3

Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bizede getir soguk sogukkkkkkkk :sinifsinif: Yakalarım cok fena hırpalarımmmm bakkkkkk :eek:klava: Canım cekti iste canım cekti

öykücüm annesinin karnı kaç şekle girer diye denemeler yapıyorrrrr:roflol:
ay bilmiyorum şu an öyle hissetmiyorum starım ama yürürken resmen bacaklarımın arasında hissettim çokk korktummmmmmm:kedi:

ayyyyyyy nonnumaaaaaa nonnumaaaaaaadelikafadulden:icecream:delikafadulden
afiyet şeker olsun yarasın arasımızaaaaaaaa ye de gör bak futbola nası başlıyo az sonraaaaaa:roflol:

adamcağızın boğazına durmuştur haberr:roflol::roflol:

allah seni emi kızzzz:sm_cool:

ayyynennnnnn zuzummmmmm bidenemmmmmm sıra bana gelene kaa zatte heyecandan doğurmassam iyiiiiiii:lepi:delikafadulden

Yahu demet kuzusu senle benim aramda ne kaaaa var kıssss, bis senle aynı dogurabiliris her an naniknanik

kızlarrr hade bugün bi yarışma yapalımm en koca göbüklü kim yarışmasııııııııdelikafadulden

hazır zuzumda burdaykeneeeeeee:roflol:

zuzummmm vaaa mısınnnn göbüş tokuşturmayaaaaaa:lepi:

hehe hakkaten tuhaf bi durum , adamceyiz içten içe gıcık oluyo ama bi şey de diyemiyo :))))
yok canım hiç oynamıyorum, aniden ayakta telde konuşurken kolum göğsüme değdi ıslaklık hissettim bide yoğun olunca ıslaklık, dedim bu ne bi baktım sadece sağ göğsümde var. daha öncede geliyodu ama 1 damla falan. ped koydum hemen ama bir an korktum tetiklediğini biliyorum çünkü neyse şimdilik bişey yok kasılma falan a.s anlık bişeydi heralde kaydirigubbakcemile5

iyi o zaman canım , o zaman gelip geçici b şey demekki .. ama se ilk fırsatta dr.una bi sor bakalım .. çünkü hep damla damla geldiğini felan duyduk yada başımıza öyle geldi hep , en azından neymiş nedenmiş öğrenmiş oluruz biz de yerimseniben

Yahu demet kuzusu senle benim aramda ne kaaaa var kıssss, bis senle aynı dogurabiliris her an naniknanik

tammmmm 1 hafta var tatlımmm biz bugün 35+2 yizzzzz:sm_cool:

sanırım 7 temmuzda gelcek benim kızımm tiizesii alyamız daha önce gelebilüüüüdelikafadulden

bu arada yarışmayı kazanana nonnuma vaaaaa:lepi:

kızlarrr hade bugün bi yarışma yapalımm en koca göbüklü kim yarışmasııııııııdelikafadulden

hazır zuzumda burdaykeneeeeeee:roflol:

zuzummmm vaaa mısınnnn göbüş tokuşturmayaaaaaa:lepi:

Baaaaa baaaa eminmisin dostum son kararın mı şakkıdı Sora niye ezildim yenildimmm demeee :roflol:

KIZLARRRRR GAYDIN ARADI, BİLGİSAYARINA VİRÜS GİRMİŞ, NETE GREMİYOMUS, MENEKSENİN ANNESİ İLE KONUSMUS, MENEKSE HENÜZ KENDİNE GELEMEMİŞ, BEBİŞİMİZİ SAAT 10 GİBİ ALMIŞLAR VEEEEEEEEEEEEEEEE 4.140 GR LIK SAGLIKLI Bİ TOSUNCUKMUS KENDİSİ :sm_cool:

oy maşallah tosuncuğa, allah analı babalı büyütsün inşallahhh :Saruboceq:

öykücüm annesinin karnı kaç şekle girer diye denemeler yapıyorrrrr:roflol:
ay bilmiyorum şu an öyle hissetmiyorum starım ama yürürken resmen bacaklarımın arasında hissettim çokk korktummmmmmm:kedi:

ayyyyyyy nonnumaaaaaa nonnumaaaaaaadelikafadulden:icecream:delikafadulden
afiyet şeker olsun yarasın arasımızaaaaaaaa ye de gör bak futbola nası başlıyo az sonraaaaaa:roflol:

bildunnn bildunnnn kaydirigubbakcemile5
süt içerken bir de o noonumayı yerken insan korkar mı , korkuyorum ben işte kafamçokkarıştı
kim bilir yine ne kadar zıplatıcak beni yerimden diye :)))))))
öykücannnnnnn :ecrin_bebek: rahat dur yerinde annem , daha var zamanın hem anneyi yorma , teleşlandırma öyle

kıslar kaynanamlarda evdeler çaya çağırdılar bizi oğulları evde ya çağırırlar tabeeeee.....neyse biz bi çıkalım çay içelim ordan biraz cadde turu...akşama görüşürüz yavru kuşlarım öpüldünüz anacıımmm...

X