2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sana katılıyorum demetimmm..paylastıkca bazı seyler degerleniyor..ins arkadaslıklarımız bundan sonrada devam eder..kaydirigubbakcemile5

inşallahh karenimmmmŞeniz

melekcim sanırım stres yapıyorsun tatlımmm sakin olmaya çalış birde hep güzel şeyleri düşün herşeyin bittiğini ve öykünün kucağında olduğu anı düşün annesi gözgöze bakıştığınızı kokusunu içine çektiğin anı düşün tatlım herşey çok güzel olacakkk bunları düşün ve rahatla bitanem emi bak kaç aydır hep birlikte neler nelerr yaşadıkkk Allahın izniyle bundan sonra çok daha güzel şeyler paylaşıcazzzzz:1hug:

bu arada hoşgeldinnnnnŞeniz

demetim hoşgeldin canım ohhh misler gibi otur evinde tertemiz oldu heryer
rüyanda çok güzelmiş canım inş yakında o güzelliklerzemuszemus
canım netten alışveriş yaptım 2 gün önce kaç günde geliyor sen daha önce yaptığın içöin bilirsin bugün hapsoldumda eve bekliyorum ya gelirse diyeopuyorumnanaktan

hoşbulduk canımmmŞeniz
teşekkür ederimmm büyük bi yük kalktı sanki üzerimden valla
evet hepimiz aynı duyguları yaşıyor ve paylaşıyoruz burada bizi bizden daha iyi kim anlayabilir ki
bazen eşimiz bile anlayamıyor ama burada birbirimizi anlayabiliyoruzz:1hug:
boşver anlamasınlar sorun değil tatlımm:lepi:

canım geçmiş olsun benimde oluyor bu söylediklerin bazen ama geçiyor sonra kendiliğinden, doktorunu ara sor istersen canım için rahat eder yerimseniben

hoşbuldum derinimmmmmopuyorumnanaktan

teşekkür ederim canımmmŞeniz

ohh güle güle kullanırsın inşallah canım sanırım bugün gelebilir ürünlerin ama belkide yarına sarkar çünkü orası biraz daha uzak kalıyor ist a canım hanhgi kargoyla gönderdiler acaba oradanda öğrenebilirsin canım telefonlaşutarafagitti

demetim kiraz bebeden yaptık alışverişleri bugün bekliyeyim olmazsa yarın arar sorarım ne zaman gelir diye çok teşekkürler canım

demetim kiraz bebeden yaptık alışverişleri bugün bekliyeyim olmazsa yarın arar sorarım ne zaman gelir diye çok teşekkürler canım

bende oradan alışveriş yaptım çok tatlım merak etme çok güvenilir bir firmakaydirigubbakcemile5

sağolun kızlar ya karın ağrım idrar yolu enfeksiyonum var ondan dedi drumuz.....
mide bulantım içtiğim antibiyotikten olabilir her yerim ağrıyor sürekli yatmaktan ya
offf bi duş alayım en iyisi ben

kızlar göğsümden bir akıntı geldi şimdi süt büyük ihtimalle şaşırdım, daha öncede geliyodu arada bir ama bu kadar fazla ilk defa geldi baya bayaa ıslaklık hissettim :1shok:

mrb star_dust yine burdayım ve yorumları okuyorum artık zor geliyor çalışmak ama yine de herşey
yolunda umarım hepimiz sağlıcakla ve zamanında alırız bebişlerimizi kucağımıza

KIZLARRRRR GAYDIN ARADI, BıLGıSAYARINA VıRÜS GıRMıŞ, NETE GREMıYOMUS, MENEKSENıN ANNESı ıLE KONUSMUS, MENEKSE HENÜZ KENDıNE GELEMEMıŞ, BEBıŞıMıZı SAAT 10 GıBı ALMIŞLAR VEEEEEEEEEEEEEEEE 4.140 GR LIK SAGLIKLI Bı TOSUNCUKMUS KENDıSı :sm_cool:

hehehe çok keyifli oluyor dimi doktorların bile gözleri açılıyo zemuszemus
çok güzel ya bende rüyalarımda işte çok korktuğum için hep tinerciler saldırıyo bana ben kaçıyorum elimde biber gazı onları kovalıyorum yada köpekler kovalıyor beni bende hep öyle rüyalar görüyorum...bilinç altı korkuyorum çünkü sokakta saldırıya uğramaktan :1shok::gitme:

kızlar göğsümden bir akıntı geldi şimdi süt büyük ihtimalle şaşırdım, daha öncede geliyodu arada bir ama bu kadar fazla ilk defa geldi baya bayaa ıslaklık hissettim :1shok:

:hooray:alkisalkisalkis:sm_cool:

sılacım ne güzei riskli dönemi atlattı kuzucuk 34 btti 35ten gün almaya başladınız , kilosu da 2500 kg ı geçti bile
biraz daha sabır tatlım , az kaldı mis kokuluna kavuşmana:asigim:

seninkiler de tam gamlı baykuş olmuşlar canimu .
düğün akşam mı olacak ?? bizimilerin düğünleri hep günüdüz oluyor da :sm_confused:
canın neden sıkılıyor ki , bak yaın düğün dernek gezcen , atacağın göbeckleri düşün kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2

stardust selam nasılsın canım

biz de sen, çok seviyoruz şekercim Şeniz

hiç bi fikrim yok canısı :sm_confused:
kıs bu senin 2. doğumun diimi ayol , tecrübelisin sen bi de bize göre :CüvCüv:

eşlerin geneli böyle sanırım .. haklı oldukları da oluyor zaman zaman .. bazen çok tuhaf insanlarla karşılaşabiliyosunuz , hayatı tamamen yalanlar üzerine kurulu , şizofren insanlar da yok değil hani .. Allah hepimizi iyilerle karşılaştırsın ...

Allah iyiliğini versin kısssss kaydirigubbakcemile3

kızlar duydunuz mu..cagla sıkel evine usg cihazı almıs bebisini surekli izleyebilmek icin..:))

biri bu kıza abartma desin yaaa..:))))

ahahaha benzer şeyi bir ara eşim de düşünmüştü hatta ciddi ciddi 2. el usg chazlarına bakıyodu bi ara :)))

ne güzel bi rüyaymış canım yaaaa :asigim:

olsun canım sen de bir çoğuna göre daha aktifsin aslında , biraz aramıza geç katıldın o yüzden belki çekimser kalıyor gibisin , yada ben öyle hissediyorum .. elinden geldiğince burada ol ve eşinin dediklerine pek kulak asma kaydirigubbakcemile5

oyyyyyyyy maşşalahhhhhhhhhhhhhhhh tosuncuğaaaaaaaaa
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin
kuzucuğa da uuuuuzuuuuun ömürler versi sağlıklı sağlıklı :Saruboceq:

ay ne güzel de sen bu mesajı attında saat 3 yani şu ana kadar heralde kendine gelmiştir değil mi...? çok sevindim ya maşallah tosuncuğun kilosunada
....

mrb star_dust yine burdayım ve yorumları okuyorum artık zor geliyor çalışmak ama yine de herşey
yolunda umarım hepimiz sağlıcakla ve zamanında alırız bebişlerimizi kucağımıza

kaçıncı haftadasın ? biliyorum sormutum önceden ama ticker olmayınca unutuyor insan
istersen son adet tarihini ver yapayım sana bir ticker yerimseniben

ay ne güzel de sen bu mesajı attında saat 3 yani şu ana kadar heralde kendine gelmiştir değil mi...? çok sevindim ya maşallah tosuncuğun kilosunada
....

Valla gamzede az once aramıs benim bildigim, kendine gelmiş ama henüz konusmak istememiştir agrıları vardır belki bilemiyorum ki :sm_confused:

maşallah tam bir tosuncukmuş. allah nazardan korusunkaydirigubbakcemile3

hmmmm :uhm: oynamıyorsun dimi canım .. çünkü süt üreten hormon (prolaktin ) oksitosin denilen rahimde kasılmayı sağlayıp doğumu başlatan hormon paralel çalışırmış ... prolaktin hormonunun çalışması ve süt gelmesi rahimde kasılmayı tetiklermiş , o yüzdenki kendiliğinden geliyorsa yapıcak bi şey yok ama sen oynayıp daha fazla gelmesine sebep olursan o sakat işte :bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…