2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Amin cnmmm insallah belki de artık gerek yoktur gerci bende kullandım biliyosun uzun süre ilacı kestik, bi kere yeltendi bizimki simdi icmiyorum sadece magnezyum iciyorum ama cok sükür kasılmam yok alkisalkisalkis

Mızıkcısınnnnnnn lülülülülülü Kısım bak gelirim yerim bitiririm göbüşünüüüüü, zuzum ve demetle göbek programınınn bugünde sonuna geldik ve sezon tatiline cıkıyorusss, esen kalınnnnnn kaydirigubbakcemile3

evettt jüri kararını açıklıyor , lütfen ayağa kalkın kaydirigubbakcemile3yüce divan ve Amerika halkı adına açıklıyorum ki laelaelaelaelae burun farkıyla demet önde :hooray:

Benim tipim avrupai ondan kazanamadım zannımca:roflol: Ama bende göbek deligi farkıyla demeti sectim o daha şişkoooooooo, oyyy tombulummmm tombulummmm yldan geldimmm yorgunummmmm :hooray:

hoşgeldin kikoşşşş

gözün aydın hadivereliniortak

teşekkür ederizzz deee en kocaman hangisi yarışma yapıyoz zuzumlaaaaa:roflol:

İyidir cnm nossunnn teşekkür ederis oncelikle yarısmanınn kibarı, benim mızıkcısı da demettttt naniknaniknaniknaniknaniknanik Nonuuuma ısmarlamamak icin gobegini şişirmis kaydirigubbakcemile3

Ne güsel kikole yaaaa bende kardeşimi istiyormmmm, simdi deniz kenarında güneşleniyo ve sırf bu yüzden dayagı hakediyo olsada yakısıklı kardesimmm yinede gelsin istiyorummmm :sinifsinif:

hehhehhheeeeeeeee :lepi:

kızımmmm bükemediğin bileği öpeceksinnnnn:smiley-cool:

hee ben şişkoyummm tombulummmmm varmı dicennnnn doğurayımda görcen sennnnn:smiley-cool:

kızımı da kucama alcam koşu bandında tüm gün koşcezzz:roflol::roflol: başka türlü nası verilir ki o kaa kilooo:1shok:-tatlicadiarzu-

zuzummmmm göbüşüne koca bi maşallah canımmm ama en çokk içindeki prensese maşallahhhhŞeniz

benden bu günlükte bu kaa güzel baayanlarrrrbuyrunnnnnnnnn
yüzünüzden gülücük kalbinizden sevgi eksik olmasın diyerekten huzurlarınızdan ayrılıyorummmmm:sm_cool:

öpüldünüz anacımmmm:gitme:

İyidir cnm nossunnn teşekkür ederis oncelikle yarısmanınn kibarı, benim mızıkcısı da demettttt naniknaniknaniknaniknaniknanik Nonuuuma ısmarlamamak icin gobegini şişirmis kaydirigubbakcemile3

nonnumamı bi unutta bak nası yoluyom seniiiiikaydirigubbakcemile

dönüşüm muhteşem olacak canısımmm bekle beni:smiley-cool:

Her zaman demetcimmmm seninle yarısmak güzeldi, seninde güzel gobüşüne de bebişine de masallah cnmm, nonuuuma istiyorum ama hele bi doguralımmm gorüsces insallah ya o zaman yiris beraber, öpüyorummm seni cookkkk :gitme: Beni gozyaslarımla basbasa bırak ve git tımammı, bilas dramatize ediyim dedim yersennn artık kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin neslicim nasılsın varmı bi gelişme seni de heyecanla takip ediyoruz haberin olsunnn:lepi:

gamze telefon edip bize haber verecek menekşeyi inşallah canım bekliyoruz

hadi kolay gelsinŞeniz

valla canım benim olanın hiç gelesi yok
ne sancı ne ağrı kasılma .....hiç bişey yok
kanala da girmedi oğluş bakalım temmuzu bulur heralde

maşallah maşallah tosun doğmuş hakkaten
allah analı babalı büyütsün sağlıkla inşallah
menekşede kendini çabuk toplar inşallah

gözün aydın canım kavuşmuşun kardaeşlerine

kızlar göbüşleriniz süperrrrrrrrr
:teytey::teytey:

canımcımmm artıkın nidilat içmiyor musun ??evet maalesef avrupai göbüşlere puan veremiyosssss , adiossss :)))))ikinize de kooooocaman maşşşallahhhhhhhh , ay 4ününze demeli ayol kızçelerimi nasıl unuturummmmmmmmmmmm al bana al banaaa klava:

Kızlar bisi sorcam emzirme minderi alan yada almayı düşünen varmı? Arkadasımın ablası cok rahat etmiş bebegi bilas tombulmus kolları emzirirken cok agrıyomus, bele sarılan cins minder almıs cok rahat etmiş bende alcam insallah zemuszemus

ben biraz balkona kaçayım , çok sıcak oldu bulunduğum oda ..
benim de bu akşam annem-babam-ablam-yeğenim-kız kardeşim gelooorrlar , k.validem gidicek de yarın ..
ablamla yiğenmi en son sömestr tatilinde görmüştüm , bakalım cadı kızım okumayı iyice öğrenmiş mi :)))))))))

ben de ondan alıcam zuzşum .. diğer küçük minderi ( genelde bebefox markasıyla satılanı ) bebekle beraber değiştirmen gerekecek diğer dizine felan , ama o belden sarılmalı olan çok kullanışlı görünüyor , Jokerde görmüştüm alıcam en yakın zamanda

İçmiyorum cnm doktorum kesti nidilatı bi de bende resmen baska yan etkilerde yapmıs bırakınca anladımm CADIARZU Simdi magnezyum diasporal alıyorum sadece ama masallah suan iyiyim cnm Teşekkür ederis Alya balamlaaaa sana teyzesii ve küçük erkekim Aras'a kaydirigubbakcemile2

bende nefes darlığı + taşikardi + yüksek tansiyona sebep oldu .. bu yan etkileri en aza indirgemek içinde daflon kullanıyorum , tansiyonum 11lere , nabız 95-105lere kadar düştü
küçük erkekim Arasım da seni ve aybalam Alya'mı öpüyoooo ..
hmmmm tehlikeli yakınlaşma :dance: kaydirigubbakcemile3

saol kikolecim gözün aydın kardeşleri geliyormuş hatta gelmişlerdir.tadını çıkar tabi birde şu bizim buraların sıcakları yokmu ben klimayla yatmaya başladım sen dayanabiliormusun.
saolasın canım
malesef bizim klima yok ve dayanamıyorum gece nerde yattığımı kalktığımı bilmiyorum nefes alınmıyo artık
oh canım güzel haberlerle gelmişsiniz hani suni sancı işini soracaktın unuttunmu

bende allahtan şişlik yok. bir de o olsaydı tam olacaktı. sınavımı da vermişler ilköğretim okuluna. bakalım o küçük sıralarda nasıl oturacağım. şu bir haftam da geçsin başka bir şey istemiyorum
:Saruboceq:[/QUOTE]

bence yanına ince bi minder al canım

ya haftasıyla çok uyumlu bebişin maşallah inşallah servikal boyunuzda kısalmaz artık bak baya dayandı maşallah geriside allahtan artık canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…