2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

yaa kızlarr benim karnımdaki mıyışığın tekii oynamıyo fazlaa ben dürtüyorum sağdan soldan zorla yanii hep uyuyomu bu velet anlamadım gitti:umursamaz:

valla gece çok dolandım sabah 8 de kalktım öğlen bi saat uyudum bide akşam üstü bisaat uyudum
ama bunların yanında bayada iş yaptım şimdi bi yığın eşya var katlıcam

veeeeee
eşim kardeşlerimi getirmeye gitmişti 12 gibi burdalar inşallah heycan yaptım oysaki 2 ay önce beraberdik

hadi gözün aydın canım sıkıntın gider en azından vakit daha çabuk geçer eylenirsinizkaydirigubbakcemile5

keşke benimde kardeşlerim ablam felan olsada gelseler ne güzel olurduu çok imrenirim her zaman nasıl bi duygudur hiç tatmadım:sinifsinif:

hadi gözün aydın canım sıkıntın gider en azından vakit daha çabuk geçer eylenirsinizkaydirigubbakcemile5

keşke benimde kardeşlerim ablam felan olsada gelseler ne güzel olurduu çok imrenirim her zaman nasıl bi duygudur hiç tatmadım:sinifsinif:

ayyyyy çok saolasınzemuszemus
tek olmak hakkaten zordur yaaa keşke seninde olsaydı hakkaten bi başka oluyo bide biz 5 kız bir oğlanız daha daha bi hoş oluyo
:lepi:

ya şimdi bol bol gezerim valla hiçte üşenmem yorulmam oh oh hakkaten çok sıkılıyodum iyi olacak inşallah maşallah

annemler çok istemiş ama bir türlü olmamış nasip iştee bizde olsaydık 5 kardeş olurdukk bi kardeşim var 23 yaşında ama dilsiz sağır içine kapanık zor yani :ecrin_bebek:

sellame kellame
nabersiniz kimseyi beklemiyodum lmaz: burası benim mekan lütfen boşaltalım:umursamaz:

neyse bu gece size bırakıyorum ama geçici olarak ona göre misafirlerim gelir birazdan şimdilik iyi gecelerrrrrrr

saol kikolecim gözün aydın kardeşleri geliyormuş hatta gelmişlerdir.tadını çıkar tabi birde şu bizim buraların sıcakları yokmu ben klimayla yatmaya başladım sen dayanabiliormusun.

canancım hoşgeldin birçoğumuz temmuzun ilk haftası alıcaz kısmetse bebişlerimizi kucağımıza

selam kızlar biliyorum geç kaldım :)
şimdi doktoru anlatayım önce
doktora kapıdan içeri girdik nasılsın iyiy mfalan flan tansiyonum ölçüldü normal çıktı sık sık tansiyon düştüğünü söyledim düşmesi iyidir hamilelik son haftalarında çıkması iyi değildir dedi.kilom 88.3 kg olmuşum ...toplamda yani 22 kg almışım....demir ilacına devam dedi magnezyumu kestim dedim tamam dedi...
usg baktı herşey normal herşey yolunda dedi hiç bir sorunu yok herşeyi uyumlu haftasıyla dedi..30 hazirana gün verdi 30 haziran sabah gel OBSTETRİK yapılacak sonra da bana gel bakalım çatı muayneni yapalım dedi.o zamana kadar doğurmazsan dedi.
nasıl yani dedim?
herşeyin normal hiç bir problemin yok normal doğuma müsaitsin usg ölçümlerinde hiç bir zaman problem olmadı hiç bir sorunun yok bebek hazır ve nazır beklemede her an gelebilir kanala girmiş durumda kafa ölçümleride müsait kısaca 2 hafta içinde doğum gerçekleşmezse 30 haziranda gel dedi....
bu kadar ....ogün nst ye de ilk defa bağlanıcam...
obstetrik olan varmı nedir ? şu an bende bakıyorum internetten ama bilen olan varsa ondanda bilgi almak isterim....

neyse sonra çıktık hastaneden gezdik falan ananem yarın akşam memlekete gidiyor annemlerle onu görmeye gitim kalabalık bir sürü çocuk piştim biraz ...teyzem 2 ay oldu doğum yapalı bebek sevdim biraz mis gibi kokuyor yaaa....evew geldim bi oturdum pc başına bizimkisi bi şımardıki sormayın ya sanki içerde bale yapıyor çok sertleşti bu akşam vuruşları uff canımı çok yakıyor bu akşam

Son düzenleme:
kızlar bu kız baleyi bıraktı boks maçı yapmaya başladı plesenta ile ringe çıktılar heralde çok fena bi şekilde hareket ediyor otuttutrmuyor beni yaaa....ben kalkar yarın görüşürüz...öpüldünüz anacığım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…