2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hurişimm herşey güzel çıkmış sevindim olsun bebişin herşeyini tamamladıysa erkende gelebilir canını sıkma zaten sen fazal beklemeyek istemiyosun:) hakkında hayırlısı olsun canım sağlıkla gelsin kuzucukk:1hug:

keşke benimde kardeşlerim ablam felan olsada gelseler ne güzel olurduu çok imrenirim her zaman nasıl bi duygudur hiç tatmadım:sinifsinif:

benımde bır abım var aramızda 11 ay var cok ıyı anlasırız ama ben kız kardesım yada ablam olsun ısterdım:kedi:

merhaba canım nasılsın opuyorumnanaktan

Ben de Temmuz annesı olucam inşallah.Oğlumuzu temmuzun ilk haftasında bekliyoruz.

hadı hayırlısı tatlım saglıkla gelsın tum bebısler ınsallah:Saruboceq:

herkese gunaydın kızlarrrra.s.
meneksecım bugun doguma gıttı sanırım hepımız onun ıcın dua edelım
ınsallah saglıkla kucagına alır yavrusunu:asigim:

herkese günaydın.bugün erkenciyiz.a menekşe 9 da doğuma giricek.çok heyecanlı.

selsin benim yerimede seyret aşkı memnuyu canım çok seviyorum bende ama düğüne gideceğiz hemde sezon finali sorma aklım evde kalacak gelince nete girip seyredeceğim artık

ah canım seyrettim süperdi.mutlaka seyret.

selam millet..selsin kızz 29 unda mı dogumun?

evet canım 29 haziran kararlaştırdık doktorumla.şafak 9

kızlar sıla vardı onunda erken doğum tehditi vardı yatak istiratliydi 2 gündür girmiyo onuda merak ettimm:Saruboceq:

günaydın kızlarrrŞeniz

hüzünn unuttun bizi annen geldii:umursamaz:

dıloscum haklısın ama gıremıyorum artık evde buyuk bır temızlık telası var
bıde rahatsızlıklarım cok arttı artık hıcbısey yapamıyorum hareketlerım ıyıce kısıtlandı yururken falan cok zorlanıyorum sureklı yatıyorum dınlenıyorum
yarın doktor randevum var bakalım doktor bey ne dıyecek

şaka canım tabiki işlerini hallet az zmana kaldı kaydirigubbakcemile5 güzel haberlerle gel canım belki çatı muayneside yaparrr hazırlıklı ollzemuszemus

kızlar ben artık ağrılarıma dayanamıyorum. dışarı bile çıkamıyorum. çıktığımda da iki dakika sonra sonra belim ve kasıklarım ağrımaya başlıyor. bir taraftan artık doğsun istiyorum, bir taraftan da sakın ha diyorum azıcık daha bekle bir hafta sonra sınavım var diyorum. geceleri yatağa girmek kabus oldu. uzanınca her tarafım ağrıyor ve bir tarafımdan diğer tarafıma dönemiyorum. karnım inanılmaz büyüdü. komşular her gün beni soruyormuş daha doğmadı mı diye. sizler nasılsınız. benim gibi bazen dayanamayacağınızı hissediyor musunuz. ben diyorum ki bebeğim biraz fazla ağır ya ondan mı acaba bu kadar zorlanmam.

günaydın selsin hoş geldin:ecrin_bebek:

hoşbulduk canım.bugünde sabah oldu çok şükür akşamları hiç sevmiorum.10 bin kere tuvalete kalkıyorum.sabahda 7.30 da kalktım her yerim ağrımış.en iyisi kalkayım dedim.bugğnde sizlere katılamıcam.pazara gidicem.annem gelicek.oturmaya giremem o yüzden.sabahdan bir bakim bizim kızlar napıyor dedim

bende aynen senın gıbıyım artık cok zorlanıyorummafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…