2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Deeeemeeetttt gitmeeee :gitme: Ben bi koşu gidip camasırlarımı yıkıyım o zaman en iyisi 30 derecede narin renkliler programına atıyımmm

bitirdik valla güzelim.10 günümüz kaldı oğlumla kavuşmaya allah kısmet ederse.29 haziranda dananın kuyruğu kopacak

Oyyy masallahhhh yirim ben oyle dananın kuyrugunu, bizde kızımla takipte olcas büyük ihtimallll, takip etces siziiiii şakkıdı

ay bu akşam aşkı memnu var.bende başlıyana kadar yemeğimi yiyeyim çok heyecanlı.herkese iyi akşamlar kızlar.görüşmek üzere

sende hoşgeldin canım nasıl oldu midenŞeniz

canım hala cayır cayır yanıyor maden suyu içecem şimdi...
evin mis gibi olmuş güle güle tertemiz otur içinde kirletme

Var cnm elde yıkama programı ama durulamayı güzel yapmıyo diye kullanmıyorum, 30 derece iyi miki sence aceppp, cok tırıs tırısım yıkayamadım kac gundur :sm_confused:

]

canım ben 30da yıkadım çokda güzel oldu hiç rengi atan veya karışan yok

demetimmm güle güle otur ebşnde ohhh misler gibi oldu bayılırım seyretmeye temiz evi geliyorum oraya hemen
zuzuuum canım kızının ismi çok güzel tatlım ben naz kızım diye sevdi,m şimdiye kadar şimdide acaba nehirmi olsa diyoruz ah bu kararsızlık öldürecek beni

bizde bugün düğüne gideceğiz hiçbirşeyim olmuyor ne giyeceğim bilmem kıyafet nasıl olsa ayarlarım bir şekilde ama ayakkabı ne yapıcam ayaklarım davul gibi mümkün değil olmaz terliklemi gideceğim eee öle olacak artık ne yapalım

Oyyy masallahhhh yirim ben oyle dananın kuyrugunu, bizde kızımla takipte olcas büyük ihtimallll, takip etces siziiiii şakkıdı
[/"

bir bakmışsın aynı gün doğurmuşuz.zaten haziran son ve temmuz ilk hafta çoğumuz bebeklerimizi kucağımıza almış olucaz inşallah

selsin benim yerimede seyret aşkı memnuyu canım çok seviyorum bende ama düğüne gideceğiz hemde sezon finali sorma aklım evde kalacak gelince nete girip seyredeceğim artık

nurr kızartma bide acılı baharatlı yersem benim mideme dokunuyoo bugün sabah öyle bişey yediysen o yapış olabilirr:ecrin_bebek:

nur benimki de masallah at kosturuo bugun yane..gobegimde olusup kaybolan minik mısır piramitlerini saymaktan b hal oldum walla:)

demetimmm güle güle otur ebşnde ohhh misler gibi oldu bayılırım seyretmeye temiz evi geliyorum oraya hemen
zuzuuum canım kızının ismi çok güzel tatlım ben naz kızım diye sevdi,m şimdiye kadar şimdide acaba nehirmi olsa diyoruz ah bu kararsızlık öldürecek beni

bizde bugün düğüne gideceğiz hiçbirşeyim olmuyor ne giyeceğim bilmem kıyafet nasıl olsa ayarlarım bir şekilde ama ayakkabı ne yapıcam ayaklarım davul gibi mümkün değil olmaz terliklemi gideceğim eee öle olacak artık ne yapalım

Teşekkür ederis Derin teyzesiii ama senin su kararsızlık valla benide öldürcekkk sırnaşık şey Nazlı kızımız naz kızımız bence ismi cok güsel :eek:lmaz:

[/"

bir bakmışsın aynı gün doğurmuşuz.zaten haziran son ve temmuz ilk hafta çoğumuz bebeklerimizi kucağımıza almış olucaz inşallah

Ne diyosun selsinimmm ya olurmu ki aceppp, cok heycannnlıııı delikafadulden

askı memnuya kosuo herkes sanırım:))

Kosmus bile ben yemegimi yiyene dek, ay ben cok geriliyorum yahuuu yakalancaklar diye yasak asıklarrr, aptal bihterrrr nolcakkkk, güzelim cocugu ayarttı :kızgın:

kızlar silikon meme ucu aldınızmı..

ben aldım ama kullanılışlımı bilmiyorum

ya benimkiler fındıktan büyükler maşallah benim korkum yara olmaları valla çok acıyo anammmmmm işte ondan dolayı alsammıki acaba di,yorum

kızlar merhaba bizde doktordan geldik şimdi bebeğim iyiymiş 2700 gr olmuş 1 temmuza kadar 3 ü bulsak iyi dr ucundan yakalarız dedi çelimsiz olacak benim kızım. olsun sağlıklı olsunda suyu fla iyi dedi kafası aşağıdaymış hareketlere dikkat dedi.haftaya perşembe nst girip öbür çarşambada işallah kızıma kavuşucam.

aman maşallah kızına 3 bulur annesi daha neler hiç merak etme

kikoleee geçmişemi daldınnnn:jeyyar:
geldim şekerim napıyosun nasılsın

sağol kikolecimm iyiyim çok şükürr hava serinledi burda benimde biraz olsun sıkıntılarım durduu ayaklarımın şişi iniyo hava biraz serinleyince rahatlıyorumm sen nasılsın bugün uyudunmu bol bolzemuszemus

X