2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sibelcim gayet iyi kilosu , hem çok kilolu bebek çok sağlıklı bebek demek değil ya ..
sen o doğduktan sonra da bol sütle besler misler gbi aldırırsın kloları yerimseniben

evt güzelim riske atmıyorlar saglıkla glsin kuzularda benimde biraz cesarete ihtiyacım var galiba :kedi:

he ya 35,5uz kaydirigubbakcemile3
ay evet ya , şöyle 20 günlük olunca yarı kırk muhabbeti yapıyorlar ya , biz de 20 günü tamamlasın ziv ziv gezerissss inşallah oğluşumlaaaa :asigim:

evet hangi dr.la konuşsam senin dediğin gbi " riske atmamak için " diyorlar .. öyleyse şu nomal doğum olayı ne kadar da adı " normal " de olsa demekki sezoş daha sağlıklı bir doğum yöntemi , kanımca :1closedeyes:

sibel maşallah kuzuna
3 ü bulur canım daha çokk var
sağlıkla gelsinler yeter ki

kızlarrr işler bittiiiiiiiiii:lepi:
kadın gittiiiiiiizemuszemus
heryerler tertemizzzzzz:sm_cool: tabii şimdilikkk-tatlicadiarzu-benim canafarlar gelince ne hale gelir bilmemmmmm:umursamaz:

bende ütülerin tamamını bitirim evde ütülenecek bi mendil bilenem bırakmadım efferim bağaaaaaaavereliniortak

arada 1 saat de uyumuşummkaydirigubbakcemile3

şimdi ayaklarımı diktim havaya azcık da olsa şişleri insin diye bekliyommm:gitme:
kocacım da gelir birazdan nası naz yaparım şimdiiiiiii:1rolleyes::roflol:

zuzum, nesli, star dust, demet kızlar çok solun sizle moral buluyor insan allahım sağsalim kavuştursun bizzleri yavrulara.

canım maşallahh kızınaa merak etme doğuma kadar 3 kilo olurr sağlıklı olsundaa gerisi boşş benim kızda tahminen 3200 gibi anca doğar dedi doktorumm görcez bakalımmzemuszemus

ohh demetçim güle güle kirlet evini nasıldı kadını gözün tuttumu temiz iş yapıyomuzemuszemus

biz akşam yemeğimizide yedik ama akşamaları çok fenaa oluyorum yemeği fazla kaçırıyorum herhalde ondann yatana kadar bişey yiyemem artıkk :ecrin_bebek:

Ya kıslar renkli kıyafetleri nasıl yıkadınıs ben yıkamaya korkuyorum renk verirler diye yada solarlar diye daha Alya'cım giyemeden bozulmasınlar istedim, soguk suda mı yıkasam acep :uhm:

Ya kıslar renkli kıyafetleri nasıl yıkadınıs ben yıkamaya korkuyorum renk verirler diye yada solarlar diye daha Alya'cım giyemeden bozulmasınlar istedim, soguk suda mı yıkasam acep :uhm:

canım makinende elde yıkama var mı yoksa narin yıkamaya ver ısıyı çok verme zaten

Naber zuzuucum.kızının ısmı hayırlı uĞurlu olsun.ısmı ıle yaŞasın

Ohhhh demetttt mis gibi olmus evin, gelcem kirletcemmmm donduuuummaaaa yicem damlatcam, külahını dökücemmmmmm -tatlicadiarzu-

ohh demetçim güle güle kirlet evini nasıldı kadını gözün tuttumu temiz iş yapıyomuzemuszemus

teşekkürler diloşummmmŞeniz
valla ilk sefer ondan mı bilmemm ama canım kadın çok temiz yaptı
bide herkül gibiydi koca bazayı nası kaldırdı hala şaşıyorumm:1shok:

şükür yani bitti kafamdan gittiiii:lepi:

bisss geldik öykü hanımla yattık dinlendik

ohh iyi yapmışsınız hoşgeldinizzzzŞeniz

ben geldim...
yemek yaptım geldim şekerler

sende hoşgeldin canım nasıl oldu midenŞeniz

tatlım zaten temizler öyle sıcak sularla yıkamaya gerek yok 30 derecede en kısa programda yıka bişicik olmazzŞeniz

hayde canlarım benden bugünlük bu kaaa hepinizi öpüyorummmŞeniz

yüzünüzden gülücük kalbinizdens evgi eksik olmasın anacımmmmmmmmmopuyorumnanaktan
kuzulara ve kendinizeçok iyi bakın byeeeeeezemuszemus:gitme:

canım makinende elde yıkama var mı yoksa narin yıkamaya ver ısıyı çok verme zaten

Var cnm elde yıkama programı ama durulamayı güzel yapmıyo diye kullanmıyorum, 30 derece iyi miki sence aceppp, cok tırıs tırısım yıkayamadım kac gundur :sm_confused:

Naber zuzuucum.kızının İsmİ hayırlı uĞurlu olsun.İsmİ İle yaŞasın

İyidir selsinimmmm sen napıyosunn, çağın bitirmiş 37.haftasını masallahhh ogluşaaaaa :lepi: Teşekkür ederis teyzesi sonunda benim kızımında bi ismi olduuuuu cok heycanlııı delikafadulden

[/COLOR .!.:
selsin;7534376]Hadİ gÖzÜnaydın demetcİm.nasıl rahatlamıŞsındır bİtİnce.

teşekkürler canım valla süper rahatladım artık yan gel yat osman olcekkk:lepi:

Ohhhh demetttt mis gibi olmus evin, gelcem kirletcemmmm donduuuummaaaa yice
m damlatcam, külahını dökücemmmmmm -tatlicadiarzu-

gelll kızzzzzzzzzzz yeterki dondurma alda gellllll:roflol::roflol:

öpüyorum sizleri ve kuzucuklarıııı:gitme:

bitirdik valla güzelim.10 günümüz kaldı oğlumla kavuşmaya allah kısmet ederse.29 haziranda dananın kuyruğu kopacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…