2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

starım izmir nasıl havalar nasıl sen nerde oturuyorsun çok özledim yahuu kordonu boyunu herbir yeriniopuyorumnanaktan

kızlar silikon meme ucu aldınızmı..

ben aldım ama kullanılışlımı bilmiyorum

Ben silikonda kaucukta aldım cnm 2 çeşit, gögüs ucum hic yok cıkmazsa diye tırstım aldım, kullanan insanlar cok memnun kalmıslar en azından benim tanıdıklarım kaydirigubbakcemile5

zuzumm kızının ismi çok güzel sağlıkla gelsin inşallah alya ismini beyenirim hepp eşim istemiyo ilk zman aklımdan geçen isimlerden biriydii:asigim:

zuzuşum senin sezoş olcak dimi doğum ? gn verdiğine göre benim ki de soru işte :mymeka:
hangi hast .de olcak ??

Sezoş olcak cnmm (ay allah kareni davul etmesin emi dicemmmm ama artık cok geçççç naniknanik) gün vercek ama bakem bizimki gününü begencekmi kaydirigubbakcemile3 Yeditepe Üniversitesi Hastanesinde olcak cnm insallah, bak telafuz edince bilem heyecan yaptım gordunnnnuuuuu delikafadulden

kızlar dogum şekli genelde sezeryan normal çok az birdahamı düşünsem acaba tırsak oldum valla dogum dikişleri düşündürüyor beni offf

kızlar merhaba bizde doktordan geldik şimdi bebeğim iyiymiş 2700 gr olmuş 1 temmuza kadar 3 ü bulsak iyi dr ucundan yakalarız dedi çelimsiz olacak benim kızım. olsun sağlıklı olsunda suyu fla iyi dedi kafası aşağıdaymış hareketlere dikkat dedi.haftaya perşembe nst girip öbür çarşambada işallah kızıma kavuşucam.

Ben silikonda kaucukta aldım cnm 2 çeşit, gögüs ucum hic yok cıkmazsa diye tırstım aldım, kullanan insanlar cok memnun kalmıslar en azından benim tanıdıklarım kaydirigubbakcemile5

benim göğüs uçlarım küçük değil ama çatlak filan olursa kullanırım diye aldım

inşallah bir sorun olmazda hiç kullanmamıza gerek kalmaz

kızlar silikon meme ucu aldınızmı..

ben aldım ama kullanılışlımı bilmiyorum

aldım canım ama onu en son zor durumda kalırsam , göğüs uçları yara felan olursa kullanmayı düşünyorum.. çünkü bebek emmeye alışınca o uçlarla hiç ememiyor sinir yapıyor ve o arada annenin sütü azalır da sütüm yetmiyor endişesiyle mamaya yüklenirse , bebiş bi daha emmiyor , arkadaşımın başına geldi malesef ..
ben her durumua karşı önlem olsun diye meme ucu i meme başı çıkarıcı ( tirle ) , manuel süt pompası felan aldım
..

iyilik starım gerim gerim geziyoruz işte kuzu yayıldıkça yayılıyo :kedi:

aynen tatlım , paşamız ( gerçi hakkını yemeyeyim bugün saahın körü hariç pek durgun :asigim: ) hareket olayını abartınca kasılma yaşıyor ve kimiz de geriliyoruz ..

zuzumm kızının ismi çok güzel sağlıkla gelsin inşallah alya ismini beyenirim hepp eşim istemiyo ilk zman aklımdan geçen isimlerden biriydii:asigim:

Saol diloşcummm bende bastan beri begeniyodum ama eşimin kabul etmesini bekliyodummmm sonunda oturdum kafasına bilinçsiz bi anını yakaladım ve onaylattımmmm tey teyyyyy :lepi:

starım izmir nasıl havalar nasıl sen nerde oturuyorsun çok özledim yahuu kordonu boyunu herbir yeriniopuyorumnanaktan

sıcakkkkkkkkkkkkkkk kafamçokkarıştı
karşıyakada oturuyoum canım ben .. geldim geleli kordona 1 kere gittik, çok özledim ben d oralarda gezmeyi :asigim:

maşallah bütün kuzular sıraya girdi 1 7 arası bayağı doğum olacak gibi görünüyor

sibel maşallah kızına canım her zaman dediğimiz gibi kilo doğru olmuyor sağlıklı olsunda gerisi önemsiz

oy oy oy kıyamam kuzuyaa evt hareketleride kuvvetli artık tekmelerinde amanlatıyo veletkaydirigubbakcemile3

Masallah sibelcim kızına güzel narin bi kızımız olcak demekki annesi o bi dogsunnn hemencecik alıverir kilo merak etme saglıklı olsunda kiloyu el birligiyle hallederis vereliniortak, ayyy günü de belli oldu demek cnm benim ya süperrrr delikafadulden

alya ne güzel bi isim ismiyle saglıklı yaşasın inşallah zuzu çok güzel ismi

Saol lavantacım teşekkür ediyorus ikimizde, amin cnm tüm bebişlerimiz güzel isimleriyle yaşasınnnnn :lepi:

sıcakkkkkkkkkkkkkkk kafamçokkarıştı
karşıyakada oturuyoum canım ben .. geldim geleli kordona 1 kere gittik, çok özledim ben d oralarda gezmeyi :asigim:

35.5 hee ne güzel severim karşıyakayı ne güzel yerler kordona oturup denizin havasını ve kokusunu çekmek istiyorum içime ne güzel olurdu ışınlansak zemuszemus paşamızla tadını çıkarırsın inşallah güzelim:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…