2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

saol cnm
nbr nasılsın?

iyiiyim canım sen nasılsın ugrasıyorum işte:sinifsinif:

başka şeyler düşünme canım baba olacak ya ondandır hepsinde var o hallerrrr

bide beni kızdırdığında benim en hassas noktamı kullanıyo bizimki çok kızıyorum:mymeka:

hemen diyo ki kızım napıyo yok işte ayy annesi az kaldı işte bi eksiği varmı bilmem ne neee ben çocuğum ya kandıracak beni aklı sıra ben hemen unutucam o kızdığım şeyiklava:

bilmiyorum ki valla.geçenlerde gene aynı olmuştu.gene kalp atım hızım 90 dı.sıcaklardan mı acaba.neyse sıkalım dişimizi az kaldı.meleklerimize kavuşmaya.

kızlar kansızlık yapıyo ama yinede bilemiyorum başka bişeyden de olabilirmi:uhm:

aman canım çok dikkat et ya biraz uzan bide duş al eminim rahatlayacaksın....
kikoleyim canım baya olmuştu aldıralı uzadı bide çatı muayenemiz var doğmazsa bide temmuz başı gibi aldırırım diyorum....
selsincim çağı paşamız sağlıkla büyüsün içinde inş...
melekcim göbüşünüz çok tatlı canım

Demir hapı da içiyorum ama kansız da olabilirm dediğin gibi. Bakalım bu günü de atlatayım. Yarın devam ederse bişeyler yapacağız artık.
Diğer konuda doğru diyorsun. Kikoleyim düzeltiyorum. Birçok insanın içinde odunluk varmış canimu.
Ben birinden bişey istemeye çekinirim. Müsaittir değildir v.s. 9 aylık hamileyim bana çeyiz yerleştirilecek poğaça yaptırtıyor. O gün eve çağırıyor. Ne o iş yapmasam da oturacakmışım. ınsanlara gösteriş başka birşey değil. Bugün de o nerede bu nerede diyip duracaklar. Uzansam da yat kalk olacak. Herneyse ben daha fazla konuyu deşip hem kendi, hem sizin sinirlerinizi bozmayayım.

Senin kociş de alemmiş. Güldürdün beni. Kız bazen bizi çocuk falan sanıyorlar. Hemencik kandıracaklar. Neyse Allah bozmasın, öenmsiz tartışmalar geçer gider. Can sıkıcı büyük bişey olmasın.

Tavsiyene uyup bir duş alacağım. Arayım bakayım gelecekse gelsinler. Gelmeyeceklerse uzanayım biraz.

selsincim odanız pek yakuşuklu olmuşşşş
çağın beyfendide paşa paşa yatsın annesini üzmesin hiç inşallah

canım geçen kontrole gittiğimde söyledim doktora.kan sayımı yaptırdı tekrar.normal çıktı kanım.belki sıcakladan etkileniyoruzdur

ben işe ara verip bi geleyim dedim...
selsincim Çağın Bera'nın odası çook güzel olmuş..Mutlu günlerde güle güle büyüsün odasında...:lepi:
Melek maşallah göbüşüne

Kızlar aradım elektrikler henüz kesilmemiş. Söyledim çarpıntım var duş alıp yatacağım dedim.
Artık gelemezler. Cadı gelinim ben:))
Huri biraz taktik öğren. Annem olsa bu kadarına gerek kalmadan birsürü şey söylerdim.

Selam kıslar ben geldim artık evdeyim haftasonu temizliğimizi yaptık çok az işimiz kaldı onlarda biterse artık paşamı bekliyo olucam bugün evdeyim dışarısı çok sıcak duruyo neyseki ev serin leyf yapıyom Cumartesi Nst ye bağlandık gene 2 kasılmam çıktı ama ben fark etmedim doktorda normal bunlar dedi haftaya tekrar çağırdı paşamda iyiydi herşey yolundaymış şimdilik normal gözüküyo doğumumuzda hafta belki vajinal bi kontrol yapabilirz belki sonraki haftaya olur duruma bakarız dedi şimdilik bendeki havadisler bu kadar bu arada ayaklarımın şişmesine evde o kadar olmaz yürüyüşünü yap dedi ödem onlar doğuma yaklaştıkça arttı dedi bide sıcak havanın etkisi olduğunu söyledi işte böyleeezemuszemus

iyi yapmışın canım vala yat dinlen

ay maşallah paşamıza herşeyi hazır olsun sağlıkla ve zamanında gelsin kuzucuk inş...
canım ayaklar kesinlikle sıcaktan şişiyor dün hava seindi benim ayaklar şişmedi biraz önce bi kuaföre gidip geldim şişmeye başladı

ayyyy menekşe çok heycanlı allahım kavuştursun süperr ya çok az kaldı maşallah
bizi haberdar et en kısa zamanda canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…