2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım bu dediklerini ben 3 4 aylıkken yaşadım hamilelğimin başı gibi gece bir damla uyku yoktu sabaha kadar oturur her uykuya daldığımdada boğuluyorum gibi yataktan atardım kendimi her sabah bu gece olmasın diye duaa ederdim gece olunca saatler geçmiyoduu bu geceyi nasıl atlatıcam diyee hem uykusuz hem yorgun olmak çok kötüü ama bende o zman kansızlık çıktı aşırı derecede ilaçlarımı düzenli kullandım geçtii acaba kansızlıkmı çıktı sende tekrarr olabilirmi canım:uhm:

caımcım kanım hep sınırda çıkıyor 11 felan :sm_confused:
günaydın tatlım ben gitmişim sen gelmişsin peşimeeeeŞeniz

uykum gelir gibi olunca fırladım kaçtım :eek:
az kaldı şafak 9 allahım bu sınavdan başarıyla çıkalım hepimizz bunca acılar sıkıntılar çektikk hepimiz yavrularımıza sağlıklı bi şekilde kavuşalımm:nazar::Saruboceq:

ya çok az kadııııııııı delikafadulden
Allah sağlıcakla kucaklamanı nasip etsin prenses kızını :Saruboceq:

Günaydın arkadaşlar. Ben de bugün bebeğimi görmeye gideceğim. Ama kendi doktoruma değil. Doktorum izinde ve ben bebeğimi merak ediyorum. O yüzden de evimin yakınında bir hastaneye gidip bebeğimi göreceğim.
umarım herkes için güzel bir gün ve hafta olur.

inşallah sağlıklı haberlerle dönersin canım ..

yok ben çok rahat uyuyanlardanım ama bu gece biraz zorlandım hep soluma yatmaktan oldu sağa döndüğümde senin dediğin sıkıntılardan hemen uyanıyorum soluma yattıımda ise uyuyştu artık...ama genelinde uyuyorum bu sabah eşim çok gürültü yaptığından uyuyamadım...

ben de özellikle sağa döndüğümde daha zor durumda kalıyorum ve dedğin gibi olum uyuştu .. belki de buna sebep davıul gibi olan ayaklarımdan sol ayağım daha çok şiş ..
35-36 giyerken 40 numara terlik aldım:1shok:
ayaklar kçük ve şiş olunca tıpkı Shrek'in karısı Fiona'nın ayakları gibi oldu ayaklarım :roflol:

ben de öyle umut ediyorum canım. zor geliyor artık. ders çalışmak değil de dersaneye gidip o sandalyelerde oturmak çok zor geliyor. zaten ne zaman gitsem her derste kasılmam oluyor. artık bebeğim de dayanmıyor. neyse ki bir hafta daha gideceğim. sonrasında bitiyor.

canım ya Allah kolaylık versin , inşallah bunca sıkıntını karşılığında dilediğin gibi bir sonuç alırsın ..
8 ayı doldurdukkkkkk 2 haftamız kaldı inşalllaaaaaaahhhhhhhhhhhh oyyyyyyy ateş bastııııı:sm_cool:

çarşamba günü temizlik var 2 kişi gelcek bir günde biticek inşallah tüm temizlikkkkk:teytey:
halıları salıdan gönderirimmm

dün dolap içleriyle uğraştım öldüm yorgunluktannn:sinifsinif:
bugünde çekmece içleri var kızlarr Allahım ytardım etsin ayaklarım hemen balon gibi oluyorrrrr:kedi:

diloşum senden ne haber tatlişkom akıllı prensesimiz bekliyor demi vaktiniii:lepi:

maşallah demetcmmmmmmmm :nazar: 8 ay bitti demekkk
kıs madem kadın gelcek hem de 2 kişi yaptırıverseydin o dolap içleini de , biliyorum kendi yapığın gibi olmaz da amm bu durumdayken bazen gözü biraz kapamak gerekmez mi canım yerimseniben

günaydınnn tombalakk hanımlarrr :CüvCüv:

dün gece uzun zamndır ilk defa harika uyuduk ağrı kesiciler sayesinde kızım bugün çok rahat maşallah tam bir hafta sonra bugün hastaneye yatıyoruzzzz delikafadulden heycan dorukta
bu hafta kesin bi doğuranımız olur diye bekliyorummm

ağrı kesicilerle de olsa güzelce uymuşsun , neggggüsellll :KK66:
aynı beklenti içindeyim , beklenti demeyelim de bana da öyle geliyor diyeyim kaydirigubbakcemile5

herkese günaydın kızlarr, harkese güzel bir hafta diliyorum a.s.

sabah uyandım mide bulantısıyla bişeyler yedim ama geçmiyorr kafamçokkarıştı

veee zaman yaklaştıkça heyecan basıyor

malesef bende de var sabahları .. hele aç karına ferro sanol iç , kahvaltıdan sonra da elevit ve 2-3 tane daha hap var ,onları iç .. ıyyyyykkk -tatlicadiarzu-
bayıyor yaaaa kafamçokkarıştı

selam hanımlar.
henuz doktora gıtmedık.
sabah erkenden doktorumu aradım oglen gibi gel dedı.
sımdılık akıntım yok ama hafıf belım agrıyor.
12-1 gıbı doktorda olucaz.
benı merak eden herkese tesekkur ederım.
dünkü devlet hastanesındekı ebeye sinirim halen gecmedı.
insan saglıgı bu kadar ucuz mu.
ınsalllah hersey yolunda gıder.dualarınızı eksık etmeyın.

canım , inşallah güzel haberlerle dönersin kontrolünden ..
haklısın sinir olmakta , Allah onların eline düşürmeye görsün :eek:lmaz:

bu arda yarın 38 doluyoralkisalkisalkis

39 girecem haziran annişleri bu haftalarda niye doğmuyor diye telaşlanıyor ayol bende mi sorun var

sağol canım inşallahh sizede maşallahh 38 devirdinn artık bebiş heran gelebilirr haziran annişlerinni çoğu 37+ larda doğum yaptı artık gayet normal bebişler gelsedee bişeycik olmazzsositososito

Evet ben de 2 gün sonra 37'yi bitiriyorum. 38+'da doğuran çok oluyor. Havalar da ısındı. Biraz hareke edince geliveriyorlar. Ben kızımın 40'ta gelmesini istiyorum ama her geçen gün de zorlamaya başladığı için fikir değiştirebilirim. Benim de dikkatimi çekti bu arada. Haziran anneleri bir an önce doğurmaya odaklanmış. Herkesin allan gönlüne göre verir inşallah. Ama bir daha bu günlere geri dönemeyeceğim için hiç acelem yok. Kızımla aynı bedende yaşamak hoşuma gidiyor. Her ne kadar artık beraber gireceğimiz kıyafet bulamıyor olsam da:))

herkese günaydın kızlarr bugün saat 3 te randevum var doğumdan önce belki son görüşüm olacakk çok heyecanlıyım bir dahakine gittiğimde kızımla gelicem inşallahhh:nazar::Saruboceq:

Günaydın arkadaşlar. Ben de bugün bebeğimi görmeye gideceğim. Ama kendi doktoruma değil. Doktorum izinde ve ben bebeğimi merak ediyorum. O yüzden de evimin yakınında bir hastaneye gidip bebeğimi göreceğim.
umarım herkes için güzel bir gün ve hafta olur.
hayırlı haberlerle dönün inşallah
beni gördüğün heryerde böyle laklaklar yapabilirsin canım ben yatmışım bazen olur böyle durumlar tabiki ...diyorsun ya 3-4 güne kuru bir özürle durumlar düzelir ya içimdekiler...bun dile getirmen gerekiyor ama..barış tabiki küs kalma ama derinden vurucu 1-2- kelime yeterli gelir...içimde açtığın yaralar birgün kanamaya başlarsa önünü bir kuru özürle alamazsın...gibi...bende işe yarıyor ışık yemiş tavşan gibi yüzüme baka kalıyor...

yok bizimki odunun önde gideni bişidende anlamaz üstelikte yarın evlilik yıldönümümüz hatırlıcanı bile sanmıyorum çünkü nisandada benim doğum günümdü hatırlamadı

ah diloşum gözümde o kaa büyüyordu ki psikolojik olarak yoruyor resmen beni:gitme:
tülleri yıkamaya başladım akşam eşime taktırıyorum söylene söylene taktı akşam mutfak oturma odası hallettikkaydirigubbakcemile
nevresim dolabını döktüm tekk tekk tekrardan kırışıkları ütüleyip kitap gibi katlayıp yerleştirdimmm:lepi: anammm nevresime pikeye doymuyorum tavandan yere kaa olan dolap ağzına kaa dolu canım çıktı diloşummm biri beni durdursun almaya kalıncaaaaakaydirigubbakcemile

o zilloşunu yerimmmmmmcokacimcoook

ayyy hayırlı haberlerle gel inşallah canımmmm
çarşambaya kaa sık dişiniiiidelikafadulden:lepi:

ah anacım okadar nevresim ütülenirmi katlayıp koyaydın sadece kullanacaklarını ütüleyeydin
valla ben normalde hiç ütülemem ama şimdi doğum için pike takımlarımı ütüleyip hazır edecem okadar yoksa baş edilirmi o koca şeylerle yaaa
selam hanımlar.
henuz doktora gıtmedık.
sabah erkenden doktorumu aradım oglen gibi gel dedı.
sımdılık akıntım yok ama hafıf belım agrıyor.
12-1 gıbı doktorda olucaz.
benı merak eden herkese tesekkur ederım.
dünkü devlet hastanesındekı ebeye sinirim halen gecmedı.
insan saglıgı bu kadar ucuz mu.
ınsalllah hersey yolunda gıder.dualarınızı eksık etmeyın.
inşallah kötü bişi yoktur canım hadi hayırlı haberlerle dönün canım
kızllar mezhabala nasılsınız bakalım...
ben birazdan ağdaya gidecem yarın eşim şehirdışına çıkacak bugün 5te gidecez dra
ağda işin biraz erken olmuş sanki ama galiba catı muanen var hayırlısı olsun canım eşinede şimdiden allah kavuştursun

Kızlar bugün acayip çarpıntım var. Tansiyonum 10-5 ama kalp atımı 100. Bu da beni iyice yoruyor. Biraz uzanacağım. Bu arada Huri'ye kızdım başıma geldi. Kayınvalidem aradı. Küçük oğlu evleniyor. Komşularla nikah şekeri bağlamıştık geçen hafta. 50 tane eksik gelmiş. Bu 50 tane için bir de kınada dağıtılacak çerez için bana geleceklermiş. Kendi evinde niye yapmıyor derseniz elektrikler kesilecekmiş. Silikon tabancası için ya bana gelecekmiş ya da komşuya gidecekmiş. Zaten halim mecalim yok bir de bu çıktı şimdi. Evi toparladım. Banyo yapacaktım kaldı. Yemek yapacaktım o da kaldı. Birazdan gelirler.

ayyy yirim ben odasını selsincimmm çok güzel olmuş canım odası maşallah çağın beramıza iyi günlerde kullansın

selsincim çok güzel olmuş güle güle sağlıkla büyüsün içinde inşalalh.

ayy selsincimm harika odanız nasıl ferahhhhh:nazar:

onun kuzularını yerim bennnŞeniz

sağlıkla uyusun büyüsün odasında çağın beramızz annesi de çok güzel düzenlemişş herşey pırıl pırıl ve düzenliii:nazar:a.s.:nazar:

selsın sızın odanız da cok guzel gule gule kullansın bebegın ıns. hayırlı olsun

selsincim çağın beranın odası maşallah çok güzel olmuş

güzel günler görün beraber inşallah

Selsin odanız çok güzel olmuş. Paşamız iyi günlerde kullansın canım.

çok teşekkür ederiz teyzoşları.çağın berada teşekkür ediyor teyzelerine.ay bütün bebekler sağlıkla gelsinler

Kikoleyim üzülme anacım. ıstisnalar tabiki vardır ama bunların hamurunda odunluk var.
O yüzden arada özlerine dönüyorlar. Hiç sinirlenme boşuna. Ben de artık özel gün kutlamaz oldum.
Gerçi bu aralar benim kociş bu aralar pek üstüme düşüyor, hep tatlı sözler söylüyor, sevdiğini söylüyor falan.
12 senedir beraberiz hiç bu kadarını görmemiştim kıllanıyorum valla. Ya bi işler çeviriyor, ya da baba olacak ya ondan hevesli. Hayırlısı diyelim.

Kızlar bugün acayip çarpıntım var. Tansiyonum 10-5 ama kalp atımı 100. Bu da beni iyice yoruyor. Biraz uzanacağım. Bu arada Huri'ye kızdım başıma geldi. Kayınvalidem aradı. Küçük oğlu evleniyor. Komşularla nikah şekeri bağlamıştık geçen hafta. 50 tane eksik gelmiş. Bu 50 tane için bir de kınada dağıtılacak çerez için bana geleceklermiş. Kendi evinde niye yapmıyor derseniz elektrikler kesilecekmiş. Silikon tabancası için ya bana gelecekmiş ya da komşuya gidecekmiş. Zaten halim mecalim yok bir de bu çıktı şimdi. Evi toparladım. Banyo yapacaktım kaldı. Yemek yapacaktım o da kaldı. Birazdan gelirler.

canım ya bende ölçtüm tansiyonumu 11-7 benimde zor nefes alıyorum benimde 90.yüksek olduğunda nefes almam çok zor oluyor zaten.dün normaldi.bugün acayip gene

allah kolaylık versin canım öle çok özel değilde yakın insanlarsa gider yatarsın valla anlasınlar halden

selsincim odanız pek yakuşuklu olmuşşşş
çağın beyfendide paşa paşa yatsın annesini üzmesin hiç inşallah

çıkmadan bi de fotomuzu ekleyelelim dedik

kızlar bende çıkıyorum öpüyorum hepinizi

maşallah kocaman olmuşsunuzzzz:nazar:

melekcim yüzünde güzel kilo aldı yakıştı vallaŞeniz

ya çok az kadııııııııı delikafadulden
Allah sağlıcakla kucaklamanı nasip etsin prenses kızını :Saruboceq:

inşallah sağlıklı haberlerle dönersin canım ..

ben de özellikle sağa döndüğümde daha zor durumda kalıyorum ve dedğin gibi olum uyuştu .. belki de buna sebep davıul gibi olan ayaklarımdan sol ayağım daha çok şiş ..
35-36 giyerken 40 numara terlik aldım:1shok:
ayaklar kçük ve şiş olunca tıpkı Shrek'in karısı Fiona'nın ayakları gibi oldu ayaklarım :roflol:

canım ya Allah kolaylık versin , inşallah bunca sıkıntını karşılığında dilediğin gibi bir sonuç alırsın ..

maşallah demetcmmmmmmmm :nazar: 8 ay bitti demekkk
kıs madem kadın gelcek hem de 2 kişi yaptırıverseydin o dolap içleini de , biliyorum kendi yapığın gibi olmaz da amm bu durumdayken bazen gözü biraz kapamak gerekmez mi canım yerimseniben

ağrı kesicilerle de olsa güzelce uymuşsun , neggggüsellll :KK66:
aynı beklenti içindeyim , beklenti demeyelim de bana da öyle geliyor diyeyim kaydirigubbakcemile5

malesef bende de var sabahları .. hele aç karına ferro sanol iç , kahvaltıdan sonra da elevit ve 2-3 tane daha hap var ,onları iç .. ıyyyyykkk -tatlicadiarzu-
bayıyor yaaaa kafamçokkarıştı

canım , inşallah güzel haberlerle dönersin kontrolünden ..
haklısın sinir olmakta , Allah onların eline düşürmeye görsün :eek:lmaz:

canım hoşgeldin valla çekmece dolap içlerini kimseye elletmem yapamazsamda bırakırım dağınık kalır huylanıyorum sonrakafamçokkarıştı

sen nasıl oldun tatlım inşallah düzelmiştir nefes darlığınŞeniz

hayırlı haberlerle dönün inşallah
beni gördüğün heryerde böyle laklaklar yapabilirsin canım ben yatmışım bazen olur böyle durumlar tabiki ...diyorsun ya 3-4 güne kuru bir özürle durumlar düzelir ya içimdekiler...bun dile getirmen gerekiyor ama..barış tabiki küs kalma ama derinden vurucu 1-2- kelime yeterli gelir...içimde açtığın yaralar birgün kanamaya başlarsa önünü bir kuru özürle alamazsın...gibi...bende işe yarıyor ışık yemiş tavşan gibi yüzüme baka kalıyor...

yok bizimki odunun önde gideni bişidende anlamaz üstelikte yarın evlilik yıldönümümüz hatırlıcanı bile sanmıyorum çünkü nisandada benim doğum günümdü hatırlamadı

ah anacım okadar nevresim ütülenirmi katlayıp koyaydın sadece kullanacaklarını ütüleyeydin
valla ben normalde hiç ütülemem ama şimdi doğum için pike takımlarımı ütüleyip hazır edecem okadar yoksa baş edilirmi o koca şeylerle yaaa

inşallah kötü bişi yoktur canım hadi hayırlı haberlerle dönün canım

ağda işin biraz erken olmuş sanki ama galiba catı muanen var hayırlısı olsun canım eşinede şimdiden allah kavuştursun

kikoşcum hoşgeldin

yok gülüm hepsini ütülemedim zaten ütülüydülerde kimisi sıkışıp kırışmış iice:sinifsinif:
onları ütüledim öyle üstten yani incelemedim ne yalan söyliim hacıyinge ayakta zor duruyom zati oturarakta hayatta iş yapamamm:umursamaz:

sen nasılsın bu arada kızının resmini gördümmmmm maşallah subhanallahhhhh çokkkkk tatlı ve çokkk güzellllllllll sevdim sevdim resminden cadıyıııdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden:nazar:Şeniz

ipeğimu seninde mi kanın düştü yoksa canım ben kansızım ya valla abartmıyorum bazen 120 i buluyor resmen oturduğum yerde yoruluyorum öyle olunca tıkanıyorum.
yat dinlen anacım rahatsızım deseydin ya gidiverseydi komşusuna:mymeka:
size bişey diyeyim mi kimse kimseyi düşünmüyor önce herkes kendi işi olsun istiyor yeri geliyor anneler bile yapıyor bunu kendinizi ezdirmeyin:1closedeyes:

bu arada 1 çekmece tamamdırrrrr:lepi:
bu hızla haftaya biter:roflol:

X