2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ya çok az kadııııııııı delikafadulden
Allah sağlıcakla kucaklamanı nasip etsin prenses kızını :Saruboceq:

inşallah sağlıklı haberlerle dönersin canım ..

ben de özellikle sağa döndüğümde daha zor durumda kalıyorum ve dedğin gibi olum uyuştu .. belki de buna sebep davıul gibi olan ayaklarımdan sol ayağım daha çok şiş ..
35-36 giyerken 40 numara terlik aldım:1shok:
ayaklar kçük ve şiş olunca tıpkı Shrek'in karısı Fiona'nın ayakları gibi oldu ayaklarım :roflol:

canım ya Allah kolaylık versin , inşallah bunca sıkıntını karşılığında dilediğin gibi bir sonuç alırsın ..

maşallah demetcmmmmmmmm 8 ay bitti demekkk
kıs madem kadın gelcek hem de 2 kişi yaptırıverseydin o dolap içleini de , biliyorum kendi yapığın gibi olmaz da amm bu durumdayken bazen gözü biraz kapamak gerekmez mi canım yerimseniben

ağrı kesicilerle de olsa güzelce uymuşsun , neggggüsellll
aynı beklenti içindeyim , beklenti demeyelim de bana da öyle geliyor diyeyim kaydirigubbakcemile5

herkese günaydın kızlarr, harkese güzel bir hafta diliyorum a.s.

sabah uyandım mide bulantısıyla bişeyler yedim ama geçmiyorr kafamçokkarıştı

veee zaman yaklaştıkça heyecan basıyor

malesef bende de var sabahları .. hele aç karına ferro sanol iç , kahvaltıdan sonra da elevit ve 2-3 tane daha hap var ,onları iç .. ıyyyyykkk -tatlicadiarzu-
bayıyor yaaaa kafamçokkarıştı

canım , inşallah güzel haberlerle dönersin kontrolünden ..
haklısın sinir olmakta , Allah onların eline düşürmeye görsün lmaz:

bu arda yarın 38 doluyoralkisalkisalkis

39 girecem haziran annişleri bu haftalarda niye doğmuyor diye telaşlanıyor ayol bende mi sorun var

sağol canım inşallahh sizede maşallahh 38 devirdinn artık bebiş heran gelebilirr haziran annişlerinni çoğu 37+ larda doğum yaptı artık gayet normal bebişler gelsedee bişeycik olmazzsositososito

Evet ben de 2 gün sonra 37'yi bitiriyorum. 38+'da doğuran çok oluyor. Havalar da ısındı. Biraz hareke edince geliveriyorlar. Ben kızımın 40'ta gelmesini istiyorum ama her geçen gün de zorlamaya başladığı için fikir değiştirebilirim. Benim de dikkatimi çekti bu arada. Haziran anneleri bir an önce doğurmaya odaklanmış. Herkesin allan gönlüne göre verir inşallah. Ama bir daha bu günlere geri dönemeyeceğim için hiç acelem yok. Kızımla aynı bedende yaşamak hoşuma gidiyor. Her ne kadar artık beraber gireceğimiz kıyafet bulamıyor olsam da:))

herkese günaydın kızlarr bugün saat 3 te randevum var doğumdan önce belki son görüşüm olacakk çok heyecanlıyım bir dahakine gittiğimde kızımla gelicem inşallahhh:Saruboceq:

hayırlı haberlerle dönün inşallah

Kızlar bugün acayip çarpıntım var. Tansiyonum 10-5 ama kalp atımı 100. Bu da beni iyice yoruyor. Biraz uzanacağım. Bu arada Huri'ye kızdım başıma geldi. Kayınvalidem aradı. Küçük oğlu evleniyor. Komşularla nikah şekeri bağlamıştık geçen hafta. 50 tane eksik gelmiş. Bu 50 tane için bir de kınada dağıtılacak çerez için bana geleceklermiş. Kendi evinde niye yapmıyor derseniz elektrikler kesilecekmiş. Silikon tabancası için ya bana gelecekmiş ya da komşuya gidecekmiş. Zaten halim mecalim yok bir de bu çıktı şimdi. Evi toparladım. Banyo yapacaktım kaldı. Yemek yapacaktım o da kaldı. Birazdan gelirler.

ayyy yirim ben odasını selsincimmm çok güzel olmuş canım odası maşallah çağın beramıza iyi günlerde kullansın

selsincim çok güzel olmuş güle güle sağlıkla büyüsün içinde inşalalh.

selsın sızın odanız da cok guzel gule gule kullansın bebegın ıns. hayırlı olsun

selsincim çağın beranın odası maşallah çok güzel olmuş

güzel günler görün beraber inşallah

Selsin odanız çok güzel olmuş. Paşamız iyi günlerde kullansın canım.

çok teşekkür ederiz teyzoşları.çağın berada teşekkür ediyor teyzelerine.ay bütün bebekler sağlıkla gelsinler

Kikoleyim üzülme anacım. ıstisnalar tabiki vardır ama bunların hamurunda odunluk var.
O yüzden arada özlerine dönüyorlar. Hiç sinirlenme boşuna. Ben de artık özel gün kutlamaz oldum.
Gerçi bu aralar benim kociş bu aralar pek üstüme düşüyor, hep tatlı sözler söylüyor, sevdiğini söylüyor falan.
12 senedir beraberiz hiç bu kadarını görmemiştim kıllanıyorum valla. Ya bi işler çeviriyor, ya da baba olacak ya ondan hevesli. Hayırlısı diyelim.

canım ya bende ölçtüm tansiyonumu 11-7 benimde zor nefes alıyorum benimde 90.yüksek olduğunda nefes almam çok zor oluyor zaten.dün normaldi.bugün acayip gene

allah kolaylık versin canım öle çok özel değilde yakın insanlarsa gider yatarsın valla anlasınlar halden

selsincim odanız pek yakuşuklu olmuşşşş
çağın beyfendide paşa paşa yatsın annesini üzmesin hiç inşallah

çıkmadan bi de fotomuzu ekleyelelim dedik

kızlar bende çıkıyorum öpüyorum hepinizi

maşallah kocaman olmuşsunuzzzz

melekcim yüzünde güzel kilo aldı yakıştı vallaŞeniz

canım hoşgeldin valla çekmece dolap içlerini kimseye elletmem yapamazsamda bırakırım dağınık kalır huylanıyorum sonrakafamçokkarıştı

sen nasıl oldun tatlım inşallah düzelmiştir nefes darlığınŞeniz

bu arada 1 çekmece tamamdırrrrr:lepi:
bu hızla haftaya biter:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…