2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Kizlar ben de bu hafta gene gidecegim dr'a. Benim dr iyi cikti Allah'tan.

Anlatmistim burada normalde 3 defa ultrason yapiliyor, 19. haftalardan sonra bir daha doguma kadar yapilmiyor diye.

Belki de benim dr yaptigi icin dis gebelik ameliyatimi (ortagi aslinda asil drumdu ama ameliyata bu girmisti) beni tekrar hayal kirikligina ugratmak istemiyor galiba.

Aradim ne kadar su icmeliyim diye. 10 lt icmistim cunku onceki gun:)

4 lt yeter dedi. bir de haftaya gel ultrason yapalim dedi:) yarin birgun tekrar ultrasona girecegim insallah. hem bebek pozisyonu hem de su icin.

daha donmedi bunu hissediyorum ama insallah donecek. benim iki komsum var. ikisinin de son anda donmus.

start dust ben 37 +6 dayım daha oğlum aşağı inmedi

bende dört gözle bekliyorum ama inmesiyle doğması bir olacak heralde

inşallah seninki daha erken iner ama inince daha çok zorlanılıyormuş canım

Rosem alıntıdan okudum canım geçmiş olsun şimdi iyi olmana sevindim umarım ciddi bi lekelenme değildir doktordan dönünce yaz bize tatlım doktorunada söyle cebini alamadığım için bunlar geldi başıma de neden vermezler anlamıyorumkilmaz:

bebeğin dönmüştür inşallah canım
ama 10 lt çok değilmi bir zararı olmasın sana

gaydın dr güzel haberlerle gelmişin maşallah paşana

doğum yaparkende bu kasılmaları sancıları hissetmesek ne güzel olur değilmi

sen epidural düşünüyormusun

Yok Gaydıncım perşembeydi cuma oldu..

ayyy göğsüm ağrıyor yaa sol göğsüm etrafı ve ucu, delirtti sabahtan beri. panik atak olunca ben ve sol taraf ağrıyınca saçma saçma şeyler aklıma geliyor delikafadulden
bide bi halsizlik deliricem delikafadulden

Sağol Kibelecim ..

inşallah haftaya döndüğünü görürsün usg de ..
ay 10 lt mi içtin -tatlicadiarzu-
ve nihayetinde 4e mi düştü :1shok:
ben de bir ara 4,5 lt içiyordum günde , ilk günler baymıştı ama sonradan alışıyor insan ..
ama 10 lt yi nasıl içtin canım yaaaa :1shok:

burkocummmm nasılsın , nasıl gidiyor hamişlik yerimseniben
doğum şekli nasıl olacak konuştunuz mu dr.la ?

neslicim ah keşke doğum esnasında da hissetmesek dediğin gibi ne güsel olur kaydirigubbakcemile3
Canım ben kısmet olursa normal doğum istiyorum ve epudral uygulatıcam sanırım doktorumla konuştuk epudralin uygulanması en mantıklı doğum şekli normaldir aslında dedi birde çok rahat oluyomuş şuan kafamda var son dakika değişikliği olmazsa canım

selam arkadaşlar,menekşeak Allah bir avazda kurtarsın canım ne mutlu 3 gün sonra meleğin kollarında,çok heyecenlı.bebişin kaç gram olmuş canım,epidural sezeryanmı olacaksın?

stardust maşallah canım 34. haftaya girmişsiniz Allah 36. haftayıda görmenizi nasip etsin inş.:Saruboceq:

canım allah kimseyi devlet hastanesine düşürmesin bende doktor değiştirmiştim bana suyun az tehkikeli dedi bu sorumluluğu alamam git hasekiye senin yatışını yapsınlar dedi sevk yazdık hasekiye gittim kadın o kadar kötü davranıyoki onlar dedi diye seni alamam dedi nst çok iyi dedi bide üstüne nst ye bağladılar aynı odada bebeği düşen bir kadın geldi yanımda kürtaj yaptılar kadını sinirlerim bozuldu kaçtım ordan

jasmincin sizde durumlar nasıl canım , erken doğum felan diyordun ve başka dr.lara da gidecektin , ne yaptın , gelişmeler nasıl ???

canım bende yarın osmanbeyde bir profösör varmış ona gidicem bide bakalım çapada doktormuş hem bakalım o nedicek doktoruma gidiyorum haftada bir riskli bir durum yok diyo şimdilik bakalım

kızlar şu cicili bicili elbise askılarınından aldınızmı internetten falan alınacak bir adres biliyormusunuz?
beyaz melek canım maşallah odanız süper olmuş,çok şeker,sen herşeyi tamamladın maşallah.senin dolabındaki askılarada bayıldım nerden aldın canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…