2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

herkese günaydın kızlarr bugün saat 3 te randevum var doğumdan önce belki son görüşüm olacakk çok heyecanlıyım bir dahakine gittiğimde kızımla gelicem inşallahhh:Saruboceq:

ay ne heyecanlııııııııııııı delikafadulden
çok seviniyoum böyle yazıları okuyunca ben :CüvCüv:
hadi bakalım , güzel haberlerle dönersin inşallah canım ..

canım bu dediklerini ben 3 4 aylıkken yaşadım hamilelğimin başı gibi gece bir damla uyku yoktu sabaha kadar oturur her uykuya daldığımdada boğuluyorum gibi yataktan atardım kendimi her sabah bu gece olmasın diye duaa ederdim gece olunca saatler geçmiyoduu bu geceyi nasıl atlatıcam diyee hem uykusuz hem yorgun olmak çok kötüü ama bende o zman kansızlık çıktı aşırı derecede ilaçlarımı düzenli kullandım geçtii acaba kansızlıkmı çıktı sende tekrarr olabilirmi canım:uhm:

diloş günaydın tatlım opuyorumnanaktan

günaydın tatlım ben gitmişim sen gelmişsin peşimeeeeŞeniz

ay ne heyecanlııııııııııııı delikafadulden
çok seviniyoum böyle yazıları okuyunca ben :CüvCüv:
hadi bakalım , güzel haberlerle dönersin inşallah canım ..

az kaldı şafak 9 allahım bu sınavdan başarıyla çıkalım hepimizz bunca acılar sıkıntılar çektikk hepimiz yavrularımıza sağlıklı bi şekilde kavuşalımm:Saruboceq:

Günaydın arkadaşlar. Ben de bugün bebeğimi görmeye gideceğim. Ama kendi doktoruma değil. Doktorum izinde ve ben bebeğimi merak ediyorum. O yüzden de evimin yakınında bir hastaneye gidip bebeğimi göreceğim.
umarım herkes için güzel bir gün ve hafta olur.

günaydınnn kıslarr...opuyorumnanaktan herkese gusel bi hafta diliorumm.. :Saruboceq:bu haftayı da atlatalım daa sora baslıoo dogumlar sanırımmm....delikafadulden

canımm aynen anlattıgın gibi durumlar yaşıyorumm. ben nidilata baglıyodumm.. yanılıyomuyum acepppCADIARZU
bademcimmm rabbim en hayırlı zamanda saglıkla nasip etsinn yavrunu inş... dualarım seninlee:Saruboceq:
geçmiş olsun canımm.. inş huzurlu bi gece geçirmişsindir..

geçmiş olsun huri... nurun da dediği gibii yüksek tansiyona oranla cok cok daha iyi bişimiş bu düşük tansiyonn...:teselli:

gusel haberlerle gelirsin inş canımm.. habersiz bırakma bizi...opuyorumnanaktan

geçmiş olsun canım,umarım bi durum yoktur bizi habersiz bırakma...o ebeleri varya o ebelerin ebesini var yaaaaa....allahım zor duruma düşürüp devlet hastanesine düşürmesin...

ben dogum cantamı hazırlamadım hala
neden?klava:klava:klava:

bebekler kac ay sonra oturmaya baslıyorlar
6 aydan önce oturtturulmasının uygun olmadığını söylüyorlar..

naaptın kız öyle yatmadın dimi mutfağı...

beni gördüğün heryerde böyle laklaklar yapabilirsin canım ben yatmışım bazen olur böyle durumlar tabiki ...diyorsun ya 3-4 güne kuru bir özürle durumlar düzelir ya içimdekiler...bun dile getirmen gerekiyor ama..barış tabiki küs kalma ama derinden vurucu 1-2- kelime yeterli gelir...içimde açtığın yaralar birgün kanamaya başlarsa önünü bir kuru özürle alamazsın...gibi...bende işe yarıyor ışık yemiş tavşan gibi yüzüme baka kalıyor...

herkese günaydın kızlarr bugün saat 3 te randevum var doğumdan önce belki son görüşüm olacakk çok heyecanlıyım bir dahakine gittiğimde kızımla gelicem inşallahhh:Saruboceq:
hadi bakalım doktur ne diyecek..
yok ben çok rahat uyuyanlardanım ama bu gece biraz zorlandım hep soluma yatmaktan oldu sağa döndüğümde senin dediğin sıkıntılardan hemen uyanıyorum soluma yattıımda ise uyuyştu artık...ama genelinde uyuyorum bu sabah eşim çok gürültü yaptığından uyuyamadım...

teşekkür ederim canım şu an bi şikayet yok olsada sorun değil hafta içi:sm_cool: bakalım yatıp uzancam şimdi uyuyamazsam kahvaltı edicemmmmm....laelaelaelaelae

yat dinlen bakalımm huriş...

diloşş senin de bugun randevun varmışş.. gusel haberlerle gel inş.. bakalımm kızınn ne kdr olmuşş??

gusel haberlerle gelirsin inş canımm.. habersiz bırakma bizi...opuyorumnanaktan

güzel haberlerle döneceğimi düşünüyorum. kasılmalarım ve biraz da bel ağrılarım harici bir sorunum yok. ama bebeğimin kaç kilo olduğunu durumunun nasıl olduğunu merak ediyorum. doktorum da izine çıkacak diye herkese son güne randevu vermişti. o yüzden merka ediyorum bebeğimi. 36+3 olduk ve 15 gündür bebeğimi göremedim. içim rahat etmiyor.

inş. canımm.. maşallah kocaman olmuşsunuz siz.. darısı bizim başımıza inş.. benim kontrol çarşambaa.. yataktan kalkma gibi bi durumumuz bundan sora mümkün görünmüyo ama en azından kilo boy ve sancı durumu için içim ferahlar die düşünüyorum bendeezemuszemus

güzel haberlerle gelirsin inşallah canımkaydirigubbakcemile5

kızlarr yaa bugünee kadar pek midemle sorunum olmadı ama şu son 3 gündür midem baya bi sorunlu alev gibi bende sonlara yaklaştıkça sıkıntılar çıkıyookaydirigubbakcemile3

günaydın diloş bir tek sen varsın topikte.opuyorumnanaktan..nasılsın canım çok az kaldı doğumuna...bebek olunca girebilecen mi topiğe bakalım...

evet haklısın. artık sürekli bir yerimiz ağrıyacak ve şikayetlerimiz artacak. ama benim sürekli yatma şansım olmuyor. burada bazı arkadaşlar gibi benim de sınav gibi bir derdim var. kpss ye hazırlık nedeniyle ders çalışmak ve dersaneye gidip sınav ve derslere katılmam gerekiyor. dersaneye gitmek de beni bayağı yoruyor. iki hafta sonra sınavım var. umarım bebeğim ondan önce gelmez ya da gelecekse de biraz daha önce gelsin de ben kendimi toparlarım.

canım Allah kolaylık versin bu halde ders çalışmak dershaneye gitmek ne zordur..inşallah emeğinin karşılığını alırsın...bebişin de zamanında gelir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…