2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

rosem cok gecmıs olsun. son 3 haftada pembe akıntı normaldır heralde. doktorunun cebı yok mu. cepten ara

canııımm çok geçmiş olsun inaşallah önemli bişi değildir ve inşallh zamanında gelir yavrun
bende ilkini devlette doğurdum şimdi töbe diyorum valla ben bağırırken banada ebe ne bağırıyon demişti ama tınlayan kim sende keşke ağzının payını vereydin

canım verdım agzının payını ama halen daha cok tepkı vermedıgıme kızıyorum.
dedım bırkac kez dogum yapmadım kusura bakma hem dedım sanırım uykundan ettık senı.klava:lülülülülülü
neyse detayları sonra anlatırım.
sımdı bıraz uzanayım.
hepınıze ıyı geceler.

mutfagım o kadar karısık ve pıs kı su an anlatamam. yere bı lıtre ayranı doktum ve ustune sadece bezlerı atıp geldım. 2 saattır oyle duruyo. mutfaga gıttım koyun gıbı kokuyo resmen :) bulasıklar cabası. ama hıc halım yok toplamaya. bugun acıl bıse olsa doguma falan gıtsem allah korusun su mutfagı gormelerıne daha cok uzulurum heralde. aklımdan o gecıyo 2 saattır. ya bıse olur da su mutfagın halını gorurlerse dıyorum

kikole sabah kacta kalkıyorsun hem gec mı yatıyorsun boyle

canım gece böle sabahlıyom 5 te felan anca dalıyom sonra 7.30 da kalkıyom sonra 1 saat sonra gene dalıyom busferde kızım uyanıyo uyutmuyo

bazen mutfak benimde öle oluyo valla sabah eşimden önce girip hallediyom allahtan gece kalkma huyu yokta rezil olmuyom

aslında bugün canım çok sıkkındı böle laklaka çok ihtiyacım vardı ama kimsecikler yoktu
eşimle fena dalaştık çok kalbimi kırdı ağlaya ağlaya bi hal oldum ama durduramadım 2-3 güne eski halimize dönecez eminim ama ben böle kalbimin kırıklığıyla kalacam canımı çok yaktı çok sölendim bende ama napayım halimden anlamalıydı kuru bi özür dilicek öpcek koklucak herşey süt liman olacak ya benim içimdekiler?
neyse burası yeri değildi galiba ama başka derdimi dökebileceğim kimsem yok sıktıysam sizi özür dilerim canlarım

canım geçmiş olsunn sanırım bu bu pembe akıntı son zamnalarda hepimizin başına geliyoo tatlım inşallah bebiş zamanında gelcek panik yapma sakınn iyisinidir inşallah düzelmişsindirrr:teselli:

herkese günaydın kızlarr bugün saat 3 te randevum var doğumdan önce belki son görüşüm olacakk çok heyecanlıyım bir dahakine gittiğimde kızımla gelicem inşallahhh:Saruboceq:

günaydın ........
güzel haberler aldığımız , hepimiz için sağlık ve huzur dolu bir hafta olsun ..
bölük pörçük uykularla geçen bir gecenin ardından havanın biraz aydınlandığını gördüm ve uyumak için zorlamadım artık kendimi ..
buna razıyım yine de , yattığımda nefessiz kalacakmışım , boğuluyormuşum hissi olmasa keşke ..
her defasında ( yaklaşık 1-2şer saat arayla ) kalk , yatakta otur , uyku iyice gelsin ve başın düşsün , ondan sonra hemmen yapıştır kafayı yastığa ...
az kaldı azzz diyerek teselli ediyorum kendimi ama gün boyu uykusuz gezmek ve her defasında aynı ritüeli tekrarlamak + gündüzleri mevcut duruma bonus olarak kaburgamda tepinen ve diyaframıma baskı uygulayan bir velet de olunca uyumak hakikaten lüks olmaya başladı şimdiden ..

aranızda benim gibi olan var mı , yani yattığı zaman nefes alamayacak gibi , boğazında bir yumru varmış gibi hisseden ????????

canım çok geçmiş olsun :teselli:
inşallah gecen rahat geçmiştir ve bugün dr.undan hayırlı , sağlıklı haberlerle dönersin :Saruboceq:
paşamız zamanında gelir inşallah ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…