2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydın diloş bir tek sen varsın topikte.opuyorumnanaktan..nasılsın canım çok az kaldı doğumuna...bebek olunca girebilecen mi topiğe bakalım...

sağol canım bakalım inşallah nete girebilirim evde internet var yabiki bi 15 gün felan annem yanımda olacak aradada olsa girmeye çalışıcammkaydirigubbakcemile2

canım Allah kolaylık versin bu halde ders çalışmak dershaneye gitmek ne zordur..inşallah emeğinin karşılığını alırsın...bebişin de zamanında gelir...

ben de öyle umut ediyorum canım. zor geliyor artık. ders çalışmak değil de dersaneye gidip o sandalyelerde oturmak çok zor geliyor. zaten ne zaman gitsem her derste kasılmam oluyor. artık bebeğim de dayanmıyor. neyse ki bir hafta daha gideceğim. sonrasında bitiyor.

kızlar hastaneye bıberon emzık falan goturmeye gerek var mı. bebek bıberon falan kullananmaz dımı ılk aylar gerek yok yanı

ya bır de hastaneye esyalarınızı nasıl goturceksınız. valızle mı canta falan mı aldınız

canım bunca zamandır topiktesin hiç incelemiyomusun ? herkes bi hazırlık içindee bak bu linkee gir ve burdan sende yanına neler götürbilceksin bakabilirsin herkes farkılı şeyler koyuyo sonuçta sen doğum yapacaksınn kaydirigubbakcemile

http://www.kadinlarkulubu.com/temmu...mmuz-hamileleri-hastane-cantaniz-hazirmi.html

burcu sen de hazırlamıssın o zaman cantanı. aslında hersey tamam da yıkanmadı hıcbırı duruyor bır posetın ıcınde. her ıhtımale karsı yıne de alddıklarımı bı posete koydum. acıl bısey olunca hemen alıp cıkıcam artık hastanede yıkarız :))) etıketlerı falan duruyo uzerın gecelıgımın falan

sağol canım bakalım inşallah nete girebilirim evde internet var yabiki bi 15 gün felan annem yanımda olacak aradada olsa girmeye çalışıcammkaydirigubbakcemile2
hayırlısıyla doğumunu yap da girersin topiğe sensiz olmaz topik...
ben de öyle umut ediyorum canım. zor geliyor artık. ders çalışmak değil de dersaneye gidip o sandalyelerde oturmak çok zor geliyor. zaten ne zaman gitsem her derste kasılmam oluyor. artık bebeğim de dayanmıyor. neyse ki bir hafta daha gideceğim. sonrasında bitiyor.
inşallah kazanırsın sınavı canım..bu sıkıntılar da geçer..

günaydın güzel annelerr ve missss kokulu kuzucuklarıııııopuyorumnanaktan

koca bi haftasonunu daha bitirdikk ve yeni bir haftadayızzzz
hayırlısıyla bu haftayı da atlattıkmıı kuzucuklar artık sıraya girerrrrrrrrdelikafadulden
ayyyy sağlıkla gelsinlerrrrr:Saruboceq:
heyecan bastııııııııı:lepi:

yarın bizim 35 imiz bitiyor teyzeleri 36 ya giriyoruzzzzzzz:nazar::hooray:

bu arada sayfalar o kaa ilerlemiş ki geçmişe bakamıycam herkes iyidir inşallahhhhhh:teytey:

annecikkkkk son yazdığını okudum ilk verilen mama aynı süt gibi tatlım yani kolay geçiyor minicik deliktennn:ecrin_bebek:

8 ayı doldurdukkkkkk 2 haftamız kaldı inşalllaaaaaaahhhhhhhhhhhh oyyyyyyy ateş bastııııı:sm_cool:

çarşamba günü temizlik var 2 kişi gelcek bir günde biticek inşallah tüm temizlikkkkk:teytey:
halıları salıdan gönderirimmm

dün dolap içleriyle uğraştım öldüm yorgunluktannn:sinifsinif:
bugünde çekmece içleri var kızlarr Allahım ytardım etsin ayaklarım hemen balon gibi oluyorrrrr:kedi:

diloşum senden ne haber tatlişkom akıllı prensesimiz bekliyor demi vaktiniii:lepi:

günaydın güzel annelerr ve missss kokulu kuzucuklarıııııopuyorumnanaktan

koca bi haftasonunu daha bitirdikk ve yeni bir haftadayızzzz
hayırlısıyla bu haftayı da atlattıkmıı kuzucuklar artık sıraya girerrrrrrrrdelikafadulden
ayyyy sağlıkla gelsinlerrrrr:Saruboceq:
heyecan bastııııııııı:lepi:

yarın bizim 35 imiz bitiyor teyzeleri 36 ya giriyoruzzzzzzz:nazar::hooray:

bu arada sayfalar o kaa ilerlemiş ki geçmişe bakamıycam herkes iyidir inşallahhhhhh:teytey:

annecikkkkk son yazdığını okudum ilk verilen mama aynı süt gibi tatlım yani kolay geçiyor minicik deliktennn:ecrin_bebek:

günaydın demett hoş geldin canımm Şenizmaşallahh artıkk bu haftalardan sonra korku azalacak doğsalarda bişeycik olmaz kuzularaa:lepi::nazar:

günaydınnn tombalakk hanımlarrr :CüvCüv:

dün gece uzun zamndır ilk defa harika uyuduk ağrı kesiciler sayesinde kızım bugün çok rahat maşallah tam bir hafta sonra bugün hastaneye yatıyoruzzzz delikafadulden heycan dorukta
bu hafta kesin bi doğuranımız olur diye bekliyorummm

aşağıdaki isimlerin hayaletleri burda sanırsam kimseeeee yokkkk:umursamaz:

neyse bizde yakın geçmişe doğru bi bakalımmmmm:eek:

8 ayı doldurdukkkkkk 2 haftamız kaldı inşalllaaaaaaahhhhhhhhhhhh oyyyyyyy ateş bastııııı:sm_cool:

çarşamba günü temizlik var 2 kişi gelcek bir günde biticek inşallah tüm temizlikkkkk:teytey:
halıları salıdan gönderirimmm

dün dolap içleriyle uğraştım öldüm yorgunluktannn:sinifsinif:
bugünde çekmece içleri var kızlarr Allahım ytardım etsin ayaklarım hemen balon gibi oluyorrrrr:kedi:

diloşum senden ne haber tatlişkom akıllı prensesimiz bekliyor demi vaktiniii:lepi:

canım yaa işlerinde bitince iyice rahalarsınn benimde az kaldı son hazırlıklar prenses beklemede bugün saat 3 te kontrolüm varr bakalım nasıl oldu benim zilloşummopuyorumnanaktan

dün gece uzun zamndır ilk defa harika uyuduk ağrı kesiciler sayesinde kızım bugün çok rahat maşallah tam bir hafta sonra bugün hastaneye yatıyoruzzzz delikafadulden heycan dorukta

günaydın hürremm maşallahh ağrı kesicilerlede olsa uyuyabilyerimsenibenmişsinn artık çorap söküğü gibi gelicez peş peşe bende çarşamba günü olucam 9 gün var heyecan stres doruktaakaydirigubbakcemile5

günaydın demett hoş geldin canımm Şenizmaşallahh artıkk bu haftalardan sonra korku azalacak doğsalarda bişeycik olmaz kuzularaa:lepi::nazar:

hoşbuldum canımmmmŞeniz
ayy inşallah diloşummmmmmmm:lepi:

günaydın tombişimmmmmm:lepi:
ohh maşallah de bakiimm inşallah bu son haftanda hep güzel uyursunnnnnŞeniz
hürrem o uyuz patronun ne alemde hala sen çalışıyomusun canımmm:eek:klava::mymeka:
ayyy bu hafta geçmez şimdi sanaaaaaaaa:sm_cool:
sen ilk olacaksın sanırım tatlım birde menekşe vardı bakalım hanginiz önceeeeee:hooray:

herkese günaydın kızlarr, harkese güzel bir hafta diliyorum a.s.

sabah uyandım mide bulantısıyla bişeyler yedim ama geçmiyorr kafamçokkarıştı

veee zaman yaklaştıkça heyecan basıyor

herkese günaydın kızlarr, harkese güzel bir hafta diliyorum a.s.

sabah uyandım mide bulantısıyla bişeyler yedim ama geçmiyorr kafamçokkarıştı

veee zaman yaklaştıkça heyecan basıyor

günaydın hoş geldin canımm artık son demlerimiz heyecanlanmamak mümkünmüüopuyorumnanaktan

X