2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

iyiyim iyi tuzlu bir ayran iyi geldi 2 koca bardak içtim birazdan uyurum mışıl mışıl ....sizler napıyonuz bakalım...

ben de bu ara kafayı orayla bozdum. hıc bı sıkıntım yok ama orda bı problem var. doktora gıttıgımde sormayı unutum. asagıya dogru baskı acıma sancı duscek gıbı falan seyler oluyo. cok korkutuyo acaba su mu gelcek zorluyo. daha once hamıle kalıp da suyu gelen var mı kıkole sen daha once dogum yaptın. su gelırken nasıl bır sey oluyor normal dogum yaptıysan

ben ders çalışıyorum canımsenağlamasenağlamasenağlama
kolay gelsin çalış canım sık dişini az kaldı stres yapma nolur ....

kızlar vajinanıza dogru batma acıma oluyo mu sızde de. cıkıcak gıbı oluyo

oluyor canım bu akşam bana çok oldu pembe akıntıda öyle geldi bebek yerleşiyor bence bende en ufak şeyde hemen araştırıyorum internetten kanala yerleştiği söyleniyor ...ammmaa ben doktor değilim ben telaş yapmıyorum ilerisini gewrisini takip ediyorum kendimi dinliyorum düzenli bir sıkıntım olmadığı sürece doktora koşmayı düşünmüyorum hiç bir zaman ama sendede böyle olacak diye bişey yok.....ben derim ki stres yapma sakin ol telaş yapma yeter...ama doktora sormakta fayda var....bana bakma sen ben son dakkaya kadar gitmiycem heralde doğuma gibi ....zemuszemuskaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile

cok ıgrenc bı hıs dımı huri. sınır edıyo benı. o an bebek bacaklarımın arasından yere dusucekmıs gıbı oluyıo
oturup yada uzanıp dinlenmelisin..dışardaysan mutlaka bi yere otur dinlen evdeysende uzan...geçer...

pembe renk hıc farketmedım. ama ıc camasırım krem rengı belkı o yuzden
ya o lla olacak die bişey yok....

bu nokta noktalar niye çıkıyo ??

ıyı geceler huri

teşekkür ederim...

bence sende iyi bir araştır bilgin olsun...yani başkalarının anlatımı benim kafamda pek önemli değil kimse yanlış anlamasın başkalarının doğum hiklayelerini dinlemek tabiki iyi bişey buda olabiliyormuş dedirtebilir ...ama seninde öyle olacak diye bir şartı yoktur...
bir kadın 5 kere doğum yapmıştır 5 ide farklı şekillerde olmuştur.her kadının doğurma anı şekli farklıdır...ben bunu hamilelik dönemine bağlıyorum nasıl hamilelik geçirirseniz öyle doğum yaşarsınız diye düşünüyorum...

şimdi bu konuyu çok fazla kafama takmadan mışıl mışıl uykuya geçiyorum..yarın görüşürüzz öpüldünüz anacığımmmm....

Su gelirken bende birden bire foşşşş diye sanki bardaktan boşalırcasına kanla karışık sular gelmişti..yani sanki çeşmeyi birden tazyikle açmışsın gibi...Sonra da bebekler doğdu kolayca tabi..rahim ağzı açılırken pembemsi bir akıntım olmuştu..

Arkadaşlar,yeni doğum yapan var mı ? Doğum yapanlar varsa çok tebrik ediyorum..Salı günü yumurtalarım toplancak..Benim için dua edin ...Eğer tutunma olursa meleklerimin doğmasına yakın muhtemel bir zamanda öğrenicem sonucu...

Son düzenleyen: Moderatör:

canımcım ben normal doğum yaptım ama öle bi sıkıntıları yaşamadım ben kontrole diye gittim kadın salak suyumu patlatıp suni sancıyı verdi ve direk sancım başladı açılmamda 1 cm di 3 saat sonra doğurdum
ben herşeyi bu doğumda yaşıcam seni bilgi,lendiremicem kusura bakama
bu arada hurininde son dediklerine katılıyorum herkezde doğum çok farklı başlar gelişir ve sonlanır

iyi geceler kıslar.biraz once devlet hastanesınden geldık acılden.
bugun benden wc ye gıdınce hafıf pembemsı bır leke geldı.peceteye sıldıkce hafıf hafıf gelıyor arada.
haftasonu oldugu ıcın doktoruma da ulasamadım.zaten gıttıgım hastane evıme 1,5 saat uzaklıkta.bızde baska bır hastaneye gıttık.gıtmez olaydık.mafoldumben
ALLAH kımseyı devlet hastanesındekı ebelere elın dusurmesın.:Saruboceq:
tam acıklık varmı dıye bakıcaktı bıraz canım yandı ahh dedım,ebe bana kızdı madem muayene olmayacaktın neden geldın dedı cıkıp gıttı.lülülülülülü
oyle sınırlendım kı hemen toparlandım cıktım muayene odasından esıme dedım hadı gıdıyoruz.ne oldugunu soruyor adamcagız, sinırden sayıstırıyorum.detaylarını sonra anlatırım sımdı cok fazla kalamıcam.
neyse sonra esım ebenın yanına gıttı ne oldu dedı.bıraz atıstık orda.
sonra ebe yumusadı benı nst ye bagladı.
agrım cıkmıs bır tane.yenıden muayene olucakmısın dedı yok dedım olmadan eve geldık.
hafıf agrım var belım agrıyor.
kendı doktorumun oldugu hastaneyı aradım eger agrı sıklasırsa ve artarsa hemen gel dedıler.
sabahı nasıl edıcem bılmıyorum.mafoldumben
insallah erkenden gelmez bebegım.mafoldumbendaha yaklasık 3 haftamız var.
sabah erkenden doktoruma gıdecez.
dua edın benım ıcın olurmu.:gitme:

bende suyumu ebe patlatır dıye cok koktum.zaten suratsızın tekıydı.lülülülülülü
bırde gıttıgımızde afedersınız devırmıs kıcını uyuyordu.lülülülülülüklava:
hanımefenedıyı uykusundan ettık anlayacagınız.
cok kotu bır geceydı benım ıcın.sabah bır olsa hayırlıısylaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…