2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım ben yatışa geçiyom tabi uyuyabilirsem
inşallah senin kaşıntıda hafiflerde uyursun mışıl mışıl yok yatamazsanda diloş gelir birazdan
iyi sabahlar

ay kız bilsem bakınırdım siteler arası tura çıktıydım geldim ama snde gitmişsin şansına ama uyuyosanda ne mutlu sana darısı başıma başıma başımakaydirigubbakcemile

aman be güselim uyudum da ne oldu , hepi topu 2 saat belki .. ilaç için kalktım yine ve kaçtı var olan uyku da .. şimdi bekle ki gelsin

merhaba agustos anneleri topiginden misafiriniz oldum azcık ama aynı problemleri bende yasadım.

ıyı geceler kızlar
benı cok fecı kasıntı tuttu her yerım kasınıyo kabarıyo kurdesen sanırım
ne yaptıysam olmuyo uykudan uyanıyorum adeta bunun bı caresı yokmusenağlama

en ii fayda eden sey soguk suyla yıkamak yada ılık. benim cok kasıntım oluyodu kabarıodu bacaklarım ozamanlar hava soguk oldugundan cok sıkta yıkayamıodum ama kabak lifi varya onu sabunluodum zeytinyaglı sabunla iice keseliodum hem kasıma gorevi goruyodu hemde kan dolasımını hızlandırıodu biraz rahatlatıodu beni

eyvahlar olsun kıııızzz deme
ay benimki geçtide izleri duruyo napacam meçul
sürekli su sür kaşınan yerlerine
yediğin bişe dokunmuş olabilir bak
losyonun felan yokmuydu

benimde izleri duruo hic iz kalcanı tahmin etmemistim ama kaldı. 1 haftadır sodanın icine limon sıktım onu suruyorum tum bacaklarıma izlerimin gorunumude azaltmıs. dogumdan sonra cildi duzgunlestiren kremlerden filan kullanmayı dusunuyorum. ama limon kesinlikle cok faydalı

aynen bende suan aynı seyleri yasıorum yinede bebeklerimizi veren Allaha sonsuz sukurler olsun . ins herkes bebisini sagsalim kucagına alır.

ben musadenizle topiğime geri donuyorum hoscakalın :))

herkese günaydın kızlarr bu gecee maşallah ben gelmedim yaa ne kadar uykusuz kalan olmuş:) bu gece bende tam tersi rahat uyudum eşimle yatakta yer değiştik bide böyle deneyim dedim acaba onun etkisi varmı bilemiyorumkaydirigubbakcemile3

şimdi durum farklı oldu ama ....3 aylıkken işe başlayacaksan tabiki pompa alacaksın 3 aylık bebeği memeden kesemezsin ki...ya gelip gidip emzireceksin yada kendini sağıp sütünü bırakacaksın....yakın değilsen eve kendini sağıp bırakman için güzel bir makina alman lazım....onuda ilgili arkidişler hemen sana site ismi önerebilir sende araştır güzel bi makina alırsın....ama 3 aylık çok zor yaaaaaaaaa:gitme:

evet 3 aylıkken zor olacak ama napiiim işim çok yoğun değil ona güveniyorum öğretmenim 16 saat dersim var haftanın 1 günü boş olcam zaten 1 gün de yarım gün diğer günler en fazla 9-15 çalışırım evim yarım saaat işe,bunları düşününce ücretsiz izin almıyım diyorum sonuçta para için çalışıyoruz oda bebeğimin rızkı,inşallah herşey umduğum gibi olur.
pompa için elektrikli alayım yani dimi çok zor olacaktır manuel,okulda tenefüs arası kendimi sağmam lazım çok zamanım yok,ay çok komik olcak yaaaa...

bu arada günaydın arkadaşlar,nasılsınız bu güzel haftasonu sabahı,bu sabah eşinize bir öpücük kondurun fazladan,yanınızda olmasının kıymetini bilin,benim eşim uzakta günlerdir gerçi akşama gelecek ama çok özlemişimŞeniz

günaydın şeker benim koca gece görevli uyuyo kalkınca öpem:kedi:uyanmasın allah kavuştursun güzelim:Saruboceq:

dün gececiler çokmuşş ay kıyamam sizee uykusuzluk çok fena dogurmadan uyuyabildigimiz kadar uyumalı zira uyku hayal olacak kuzular gelince :ecrin_bebek:

ben boncuk boncuk terliyorum tamam hava sıcakta yani bukadar da olmaz saçlarımın dibi hep ıslak nasıl geçicek şu 1 ay,valla eylülde vs doğum yapacak arkadaşlara allah kolaylık versin ben şimdiden cozurdadım.

off yaa bu havalrmı hasta ediyo yoksa benim sistemlermi zayıfladı anlamıyom mafoldumben yine bogazım agrıyo 3 gündür hafif öksürük burun tıkalı off faranjittim tekerrür ediyor galibaa sılkıldım çok çabuk hasta oluyorum :umursamaz:

ben boncuk boncuk terliyorum tamam hava sıcakta yani bukadar da olmaz saçlarımın dibi hep ıslak nasıl geçicek şu 1 ay,valla eylülde vs doğum yapacak arkadaşlara allah kolaylık versin ben şimdiden cozurdadım.

allah hepimize kolaylık versin dikkat et güzelim ceryanda kalma ben kaldım galiba kafamçokkarıştı

vıcks krem var hemen onu sür ve boynunu tülbentle sar tüm kışı ben o şekilde hiç ilaç kullanmadan geçirdim

hmm saol güzelim hemen alam vıcks dün gece aklıma geldi benimde bu kış çok grip oldum yaa buradada toz bulutu eksik olmuyo saolsun alerjide varr faranjittmi azdı acaba bilemedim deniycem saolalkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…