2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

tamam canım sana da iyi geceler
yatıp dinlenin sizde
bizde uyumaya çalışalım bakalım
gecceleri pek uyuyamıyoruz ama
hadi iyi geceler canım

huricim kaçma canım o göbüşle zor olur yakalarım hemen bak
:emir_bebek:
hohohoh valla bende göbek var ama hızıma pek kimse yetişemiyo...zemuszemus

kızlar o kadar yazdım site kitlendi yaaa:mymeka: neyse kasılmalarımla ilgili yorum yazan arkadaşlara cevaplarından dolayı teşekkür ederim bende kasılmalarım düzenli olmadığı için doğuma hazırlık olduğunu düşünüyorum kasık ağrılarımda yerleşme ağrılarıdır sanırım yani umarım.şu an iyiyim mesela maşallah diyeyim,
bu arada huri alemsin valla demek çok kasıntılı bişeysinkaydirigubbakcemile3
pompa olayında da valla karar veremiyorum ama avucum kaşınıyo gene alcam galiba,3 aylıkken kızım işe başlıycam illaki kendimi sağmam lazım,o elle yapılanların çok zor olduğunu duydum çok çekmiyomuş ellerin çok yoruluyomuş falan,bakcaz bakalım.

şimdi durum farklı oldu ama ....3 aylıkken işe başlayacaksan tabiki pompa alacaksın 3 aylık bebeği memeden kesemezsin ki...ya gelip gidip emzireceksin yada kendini sağıp sütünü bırakacaksın....yakın değilsen eve kendini sağıp bırakman için güzel bir makina alman lazım....onuda ilgili arkidişler hemen sana site ismi önerebilir sende araştır güzel bi makina alırsın....ama 3 aylık çok zor yaaaaaaaaa:gitme:

kızlar bu arada bende yatıyorum bu akşam çok kasıldım biraz yoruldum demin kız kendini duvardan duvara çarptı bide babası öpücük atınca korktu ay çok güldüm yakaydirigubbakcemile3 yorulduk yani bu akşam....

bide annem ( yinene yaptıııııı dediğinizi duyar gibiyim)yarın akşam düğün vardı ben düğüne akşam geç saatte gidecektim çok yakın bi arkadaşımın düğünü aslında annesiyle annem yakın arkadaş neyse...benim anneciğim beni aradı bugün...
annem:huri
ben:
efendim anne

annem:yarın babanın işi çıktı kızım gelin çıkmasına gitmek istiyorum yarın sen 1 gibi erdemle gelin beni alın gelin çıkmasına götürün ordanda hep beraber düğüne gideriz....yarın 1 gibi bizde olursunuz....hem sende arabayla gidip gelmiş olursun...[/

ben:tamam anne yarın görüşürüzzz

ne diyim ki ne diyim yani....
ben akşam 7 gibi binip taksiye gidecektim düğüne gece 10:30 gibide takımı takar kalkar evime gelecektim....

şimdi öğlen 1 de taksiye bin annene git ordan arabayı al anneni al ümraniyeye karşıya geç 2 saat kalabalıkta gelin çıkmasına katıl ordan gelin damatla birlikte konvoy halinde erkenden salona git sonra babam düğüne gelirse ne mutlu bize gelmezse annemi eve bırak.....çok düşüncelisin anne evet taksilerde uğraşmamış olurum arabayla gitmiş olurum....
kafamçokkarıştı:teytey:

bide annem ( yinene yaptıııııı dediğinizi duyar gibiyim)yarın akşam düğün vardı ben düğüne akşam geç saatte gidecektim çok yakın bi arkadaşımın düğünü aslında annesiyle annem yakın arkadaş neyse...benim anneciğim beni aradı bugün...
annem:huri
ben:
efendim anne

annem:yarın babanın işi çıktı kızım gelin çıkmasına gitmek istiyorum yarın sen 1 gibi erdemle gelin beni alın gelin çıkmasına götürün ordanda hep beraber düğüne gideriz....yarın 1 gibi bizde olursunuz....hem sende arabayla gidip gelmiş olursun...[/

ben:tamam anne yarın görüşürüzzz

ne diyim ki ne diyim yani....
ben akşam 7 gibi binip taksiye gidecektim düğüne gece 10:30 gibide takımı takar kalkar evime gelecektim....

şimdi öğlen 1 de taksiye bin annene git ordan arabayı al anneni al ümraniyeye karşıya geç 2 saat kalabalıkta gelin çıkmasına katıl ordan gelin damatla birlikte konvoy halinde erkenden salona git sonra babam düğüne gelirse ne mutlu bize gelmezse annemi eve bırak.....çok düşüncelisin anne evet taksilerde uğraşmamış olurum arabayla gitmiş olurum....
kafamçokkarıştı:teytey:

sen ne zaman " hayır " demeyi öğreneceksin , çok merak ediyorum ..
kimsenin canı senin yada bebeğin kadar kıymetli değil anlaşılan .. onlar bu değeri vermiyor yada gerekli özeni göstermiyorlarsa bir ayna tutup onlara sen göstermelisin bence ..
yeter ama hakikaten ya .. şimdiye kadar elimden geldiğince usturuplu yazmaya çalıştım , neticede yargıladığımız kişi bir anne , ama olmaz bu kadar da yaa .. yarın öbür gün bir şey olsa Allah göstermesin " ee gelmeseydin canım , ne bilelim biz senin durumunu , sen hiç söylemedinki vs.. vs.. " olur ve ateş düştüğü yeri yaktığıyla kalır ..
o yüzden sen göster bu bebeğin ve hamileiğinin senin ve eşin için ne derece önemli olduğunu ..
bak demedi deme , yarın öbür gün kzın doğduğunda şimdi gördüğün muamelenin benzerini kızın için de yapacaklar ve bu durum daha zoruna gidecek .. çocukluy olman yada yeni doğum yapmış olmn insanların bencilce isteklerde bulunmlarına mani olmayacak ..
abarttım mı bilmiyorum ama bu durum dışarıdan biri olarak benim bile fena sinirlerimi bozuyor ..
Allah anlayış versin onlara ..

üfffffffff kendin çal kendin oyna kaydirigubbakcemile2
sıcak bastı yine çkıp biraz daha balkonda oturmalı en iyisi
belkiş bu arada birileri gelir :bbo:

ıyı geceler kızlar
benı cok fecı kasıntı tuttu her yerım kasınıyo kabarıyo kurdesen sanırım
ne yaptıysam olmuyo uykudan uyanıyorum adeta bunun bı caresı yokmusenağlama

ıyı geceler kızlar
benı cok fecı kasıntı tuttu her yerım kasınıyo kabarıyo kurdesen sanırım
ne yaptıysam olmuyo uykudan uyanıyorum adeta bunun bı caresı yokmusenağlama

eyvahlar olsun kıııızzz deme
ay benimki geçtide izleri duruyo napacam meçul
sürekli su sür kaşınan yerlerine
yediğin bişe dokunmuş olabilir bak
losyonun felan yokmuydu

kıkoleyım canım senınde kasıntın vardı nasıl gecmıstı doktor ne demıstı ay dayanılacak gıbı degıl ne yaptıysam geçmıyosenağlama

üfffffffff kendin çal kendin oyna kaydirigubbakcemile2
sıcak bastı yine çkıp biraz daha balkonda oturmalı en iyisi
belkiş bu arada birileri gelir :bbo:

ay kız bilsem bakınırdım siteler arası tura çıktıydım geldim ama snde gitmişsin şansına ama uyuyosanda ne mutlu sana darısı başıma başıma başımakaydirigubbakcemile

eyvahlar olsun kıııızzz deme
ay benimki geçtide izleri duruyo napacam meçul
sürekli su sür kaşınan yerlerine
yediğin bişe dokunmuş olabilir bak
losyonun felan yokmuydu

çok fecı bısey benımkı stresten oluyo genelde
2 gundur cok stres yaptım esımle aramız lımoni sanırım bu yuzden oldu
bebe yagı suruyorum dus alıyorum sureklı yok gecmıyo delı olucam eger gecmesze yarın doktora gıdıcem dayanılcak gıbı degıl

tam 3 cildiye uzmanı ve bi kadın doğumcu yapılan bütün testlerde hiçbişeyin yok dediler
gebeliğe bağlı kaşıntı olabilir tamamen sitrese bağlı olabilir- yediğin bişlerden olabilir-yada alerjen ayındayız olabilir dediler
çünkü tahlillerim hepsi normaldi ama ben kabarcık kabarcıktım
ama ilaç kullandım vede losyon anca öle geçti canım yoksa bişe geçirmedi valla ne çektim 1 ay valla bi ben bilirim

vallahı doktora gıtmezsem aynen böyle devam eder ben bılıyorum bı kere daha olmustum hastanelık oldum cunku
bu losyonu falan doktormu verdı ılacın adı neydı?

canım bitanesi başka ilaç ve losyon verdi bitaneside bambaşka verdi bence görün tahlilleri,ni yaptır öle al ilacını benim dememle olmaz yok illa istiyosan yazyım

bana gecen sene ataraks vermıstı sakınlestırıcı cok ıyı gelmıstı ama o zaman hamıle degıldım bu surup hamılelıkte sakıncalı bıldıgım kadarıyla

ama şöle bişe söliyeyim belki elinde daha önceden kalmış olabilir bi bak istersen
avil 22.7 sandoz (hap)
ovadril losyon
advantan 50mg losyon
bide biten bi hap vardı tragelymi ne onu hatırlayamadım
ha bide iğne vuruldum tek doz

valla bakınca bunlarda hep hamilelikte sakıncalı ilaçlar ama napalım başka yolu yok antibiyatik veriyolar yeri gelince buda öle bişe galiba

şöle bi bakıyorumda
gebeliğimin 1. ayında kasık ağrıları çektim durdum
2 den 5. ayıma kadar sürekli kustum durdum
5.den 6 ya kaşındım durdum
6da galiba normaldim7 ye kadar tabi
şimdide sona kaldık ya uykusuzluk derdim var
doğuracan kimbilir daha neler çıkacak
allah cümlemizin yardımcısı olsun
yinede binlerce kez şükürler olsun yarabbim dert verip derman aratmasın inşallah

şöle bi bakıyorumda
gebeliğimin 1. ayında kasık ağrıları çektim durdum
2 den 5. ayıma kadar sürekli kustum durdum
5.den 6 ya kaşındım durdum
6da galiba normaldim7 ye kadar tabi
şimdide sona kaldık ya uykusuzluk derdim var
doğuracan kimbilir daha neler çıkacak
allah cümlemizin yardımcısı olsun
yinede binlerce kez şükürler olsun yarabbim dert verip derman aratmasın inşallah

aynen canım bende senın gıbı cektım bu sıkıntıları hala da devam edıyo goruyosun az kaldı yapıcak bısey yok bıraz daha sabredıcez

X