2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım sen pompa işini sorduğunda burdan yanıtladı o hatta sana istersen özeldende site ismi verecekti

kızlar bebegın cok hareketlı olması normal mı. ıcımı kazıttırdı sabahdan berı. aynı anda karnımın 4 5 yerınde hıssedıyorum tırmalıyo resmen

evet ya bendede öyle aynı anda zıt yöne 2-3 yerden vuruyo bura diyom kol bura bacak burasıda olsa olsa kafadır,kafa bile atıyo sıpakaydirigubbakcemile3

selam kızlarr benim uykum geldi yatıyorumm bakalım gece kaçta dikilcem ayağaa 2 sat uyurum sonra yine burayaa (( herkese iyi gecelerrŞeniz

selam kızlarr benim uykum geldi yatıyorumm bakalım gece kaçta dikilcem ayağaa 2 sat uyurum sonra yine burayaa (( herkese iyi gecelerrŞeniz
slm canım.yat dinlen sabaha kadar uyursun inşaallah...ben de geceleri uyuyamıyorum... sabaha karşı belik 1,2 saat o kadar..:1no2:

ece tuba canım zuzumun kasılması oldu dr a gitti doktor 1 gün gözlem altında tuttu
şimdi evde durumu iyi canım telaşlan ma

eh işte ben de iyi ile kötü arası biyerdeyim karnım çok kasılıyo ağrılarım oluyo bunaltıcı bi sıcak halsizim
ama az kaldı sabrediyoruz işte:çok üzgünüm:
Sen iyi ol da her şey girer yoluna.. bu kasılma tam anlamıyla nasıl bir şey canım ben pek anlamııyorum..evet az zamanımız kaldı çok heycanlanıyorum nasıl anne olacam..kızım nasıl olacak?

ya karnın kaskatı oluyo beline kasına doğru tuhaf bi sancı giriyo
içinde tuhaf ve ritmik bi sıkışma hissi ne bileyim nasıl tarif edeyim

ya karnın kaskatı oluyo beline kasına doğru tuhaf bi sancı giriyo
içinde tuhaf ve ritmik bi sıkışma hissi ne bileyim nasıl tarif edeyim
anladım canım benim... senin de baya sıkıntılı geçti hamileliğin...neyseki buna da şükür Öykü'nün doğduğundaki halini çok merak ediyorumfisfisfis...temmuz annelerinin bebişlerinden en fotjenik Öykü:ecrin_bebek:..artık tanıyorum onu başka bir yerde de görsem tanırım...Şeniz

opuyorumnanaktan evet canım ya maşallah kızım çok güzel pozlar verdi bize
bende nerde görsem tanırım artık hastanede yüzünü görmeden 50 bebeğin içine koysalar da tanırım öykümü
çok şükür canım zorlandık ama az kaldı artıkkaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…