2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ohhh ne gusel canımm... darısı benim başımaa..:gitme:
Sılacım sen erdem hast. Gİdİyosun sanırım orada bu tİp vakalar Çok gÖrÜnÜyor .İstersen baska bİr dr a gÖrÜn .
evet canımm erdeme gidiyorum.. tavsiyen için sagol canımm.. bı sorusturayım ben.. doğum için fikrim değişmez de bu tedavi ile alakalı başka doktorlara da sormak da fayda var..

sılacım nede sürekli serum bağlanacak anlamadım ben.bencede başka bir doktora daha görün

kızım şu an doğum kanalındaa. tek bi hamlesiyle doğumu başlatacak kadar aşağıdaa.. yani şöle söliyimm afedersiniz kafa ölçümünü alabilmek için çamaşırımı tamamen sıyırmak durumunda kalıyoo..:kedi:

kızzzz çiçeğim ne babalık hediyesi keyifleriyle baba oluyolar olan bize oluyo bide hedaye mi alcez üstüne onlaraaa:mymeka:
onlar bize alsın anacım aylardır neler çektiğimizi Allah biliyo:1closedeyes:

oyyyyy kimler gelmiş kimlerrrrrrrrŞeniz
hoşgeldin şekercim
yaa kocaman olmuş çileğim teyzesiiiii teşekkür ederizzzzz:lepi:
sıra sizdee hadi bakalım serramız ne kaa büyümüştür kimbilirrrrr:sm_cool:

ne yani hürrem hani izne ayrılmıştın şakamıydıııııı:1shok: inanmıyorum yaaaaklava:

inşallah normal olur tatlım Allah herkesin gönlüne göre versin sağlıkla gelsin kuzucuklarrrr:Saruboceq:

HOŞGELDİN Karencim
Evet mutlu sona geldik bugun:)))
Siz nasılsınız pazartesi günü kontrolunuz var dimi

hosbulduk ilsumm..mutlu son evet:)).evdede cok yorma kendini bak zuzuya,ins onada kuzucugunada bişey olmaz...ilsucum telin var demi kızlarda..haberdar oluruz senden ve tuanamızdan yani..?

bizde serrayla iyiyiz sukur..pazartesi gunu nst deiz teyzesi..yazarım tecrubemizi artık teyzesi...

hadi bakalım canım ilk tecrubeni anlatırsın
girenler sıkıcı bişi olduğunu söylüyor gerçi uzun süre yatmadan ötürü
ama ilkler heyecanlıldır hep
gamzede var canım telim haber veririm bi durum olursa .

bende hamileliği ters yaşayanlardanım bugüne kadar hiç şişmem olmadı

göbeğimde küçük zaten inmedi kursağımda duruyor

bide o kadar çok uyuyorumki deliricem yani wc de sık gitmiyorum bebeğin aşağı inmediğinden

daha ne istiyosun canım maşallahh deee
senin patronun bir mesleği daha olcak bu gidişle hürrem
erkek ebe .))))))

:roflol::roflol:

diloşum yaa benim sol ayağım daha şiş neden acaba yaaaa:sinifsinif:

ciddimisin canım yaa bende yazacaktımm vallahi sol ayağım diyerine göre bi kat daha şiş söylemedim şimdi öyle bişey olmaz deyen olur diyee iyi bari ikimizinde solun da bişey varr :roflol::roflol:

hosbulduk dilosum..top 5 in 5. annesi..nasılsınız bakalım bugun..

kofte gb sisen ayaklara bol suu kızlarrrrrr...tek care tabi b de hareket..

çok şükür iyiyimm canım sen nasılsın vallahi ayaklarıma baktıkça hem gülüyorum hem sinirden geberiyorummkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…