2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

nazımın annesi gelmişşşşşşşşşopuyorumnanaktan

hoşgelmişşşşşşŞeniz

ayy allah yardımcın olsun derinim valla ben vantilatörün karsısında cıbıldak oturuyorum günde 3-4 kezde suyun altına giriyorummkafamçokkarıştı

çok şükür teyzesi bizi hep 1.liklere alıştırdı aslan oğlumm:asigim:

kızlarr 15 de kim doğum yapacaktıı unuttum benn 3 gün sonra aramıza bi bebiş katılcakkk

ben hatırlamıyorummm:sm_confused:

kızz diloşşş sen 24 dündemiydiidelikafadulden

oğluşumun doğum günü teyzesiiiiiopuyorumnanaktan

nee ka az kaldı allahım allahımmmmmmmdelikafadulden

Yok tatlım gelirim ben gündüzleri evde oldukça paylaşımlara devam son zamanlarda birbirimize daha çok ihtiyacımız olacak olabildiğince birlikte olmaya çalışalım kaydirigubbakcemile3
Elif keyfini çıkar bugünün 4 ay sahalardan uzak kalıcaz tatlım tempo evde devam edicek kaydirigubbakcemile3

evde de kesin canımız sıkılacak canımcım
gerçi senin doğuma az kaldı sıkılacak vakit bulamassın ama benim daha var:)))

Yok tatlım gelirim ben gündüzleri evde oldukça paylaşımlara devam son zamanlarda birbirimize daha çok ihtiyacımız olacak olabildiğince birlikte olmaya çalışalım kaydirigubbakcemile3
Elif keyfini çıkar bugünün 4 ay sahalardan uzak kalıcaz tatlım tempo evde devam edicek kaydirigubbakcemile3

evet tatlım bi aksilik olmazsa 24 giricem sezaryannopuyorumnanaktan

oğluşununda doğum günü kutluu olsunnn allah sağlık sıhat zihin açıklığı versinna.s.

derincim selam tatlım bu taraf yanıyo o taraf fecidir hakikaten ayaklarını felan sokabilirsin aslında denize sorun olmaz daha iyi olur bence aksine tuzlu su rahatlatma özelliği var biliyosun
zuzumu aradım ama kapalı telefonu accık saat geçsin gene arıcam haber vericem sizlere inş. yolundadır herşey canım ya
15 değildi dilara 17sinde menekşe sezeryana alıncaktı onu karıştırdın sanırım canımcımzemuszemus

GÜNAYDIN KIZLARRR

ŞAKAF 11 delikafadulden

BUGÜN ıZNE ÇIKIYORSUNUZ HAA DARISI BAŞIMA ıLSUCUM VE GAYDıNCıMM :içelim:

sanırım canım ben kafayı yemek üzereyim ne olcak bu halim aklım gitti yaaa:kedi:

Ay evet gaydın da sÖylemıŞ.bugÜn son gÜnÜmÜz sayılırÇ.
Tabı ben ayrın belkı gelırım.yıne de
ÇÜnkÜ Şu an devredeceĞım ÇıraĞım bır ıŞ ıÇın dıŞarıda ve ben gıdene kadar da gelmez sanırım.ben de 13,30 cıvarı Çıkmayı dÜŞÜnÜyorum:) dokotr randevumuz var.
Bakalım mınıĞımız ne yapıyor. O yzÜden yarın gelıp devredıp Çıakrım sanırım.

Zuzu bugÜn 2 de randevusuna gıecektı .
Ama telefonu kapalı yazmıŞ gaydın umarım uyuyordur dedıĞı gıbı.
Bekleyelım olmazsa arar rahatsız ederız.:)

ay maşallah 41 kere demetim oğluşunane kadar gurur verici bir durum inşallah öykümüzde çok akıllı olur abisi gibi ben bu konuda birşey uyguluyorum ne kadar doğru bilemem canım derinimize hamileyken annesihastane çantasındaki kıyafetlerine cuma saati çıkarıp bir yasin okumuş öyle söylemişler sonuçta yasin cuma saati okuyorum 2 haftadır bugün yine okuyacağım bebek akıllı olrmuş bizimkine aşırı etkiledi çok fazla akıllı 2.5 yaşında ingilizce sayıları söylüyor banada aç nazın yanına gideceğim diyor karnımı tutup

canım bende nonnumayı çok yiyorum:icecream:inşallah kızıma yarıyordur3 kilo doğsun bişey istemem opuyorumnanaktanŞeniz

günaydın güzel anneler

çiçeks hoşgeldin canım özlettin kendini oğluşununda tarihi belli olmuş neredeyse

kızlar bizim bebişlerin doğum tarihi hep aynı olacak temmuzun ilk haftası çoğumuz bebişlerine kavuşacak

dilaracım az kaldı çok sıkıntı çekiyorsun gerçekten allah yardımcın olsun

gunaydınn kıslarrr....opuyorumnanaktan

geçmişi okuyup geldimm neler olmuş nelerr....:1shok: zuzumun allah yardımcısı olsunn.. inş 2 hafta daha bekler yavrusuu:Saruboceq:

biz de dün yine hastanedeydik.:bbo: serum bagladılarr..mafoldumben niye bilemiyorumm dün fena oldum serum sırasında. o kadar yavas verdiler ki bu sebepten tamm 5 saat yattım hastanede:gitme:

bir de sorum var sizee.. doktorum 2 gunde bir seruma devam dedi.. 2 serum alıyorum her gitmemdee. yani 2 lt. serum baglandgm hastanedeki doktorlardan biri bu tedaviyi hamile için çok ağır buldugunu söyledii.. kafam karıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
benim gibi bi tedavi gören var mı aranızdaa? ben papetlant die hatırlıyorumm ama yanılıyomuyumm??CADIARZU

Son düzenleme:

canım yaa geçmiş olsunn zor günler inşallah atlatacaksınn ama biraz çektircek bu kızın sanaa:teselli:

anladım canım. umarım sınavlarını verip master ı da tamamlarsın. kolay gelsin ne diyeyim. zor işimiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…