2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

evet stara bravo walla..su topikte tek b msjı pas gecmek istemeyen titiz ve ilgili b arkadasımız masallah da..bizde seni ozluoz be starım..cook uzun surmuyo mu gecmis starım yaaaa:))

haklısın canım kaydirigubbakcemile3
bugün pek dalamıycam geçmişe , uzun sürüyo sürmemi :))
ve bir de araya yemek faslı yada k.valide girip 2 muhabet edince kalıyo tüm mesajlar :)))))))))))))

canım hoşgeldinn
çok geçmiş olsun
aslında doktorunun onu baştan vermesi gerekiyordu çünkü onun yan etkileri belli ve genelde ikisini birarada başlatması gerekir
neyse şimdi iyisin ya önemli olan da oŞeniz
bizde artık 10 günde bir gidicez bakalımmm
aslında 15 günde bi daha iyiydi yahuuuu

bende acı felan olmadıı ama ilk defaa muaynee oldum yaa doktorun yüzünee bile bakamadım çıkarken o derecede kızardımmm ilk derkenn bi kerede kızımdaa muayne olmuştum alltan ama o bayandı bu erkekkaydirigubbakcemile3

kızlar gunaydın
suan kızımla beraber sızlerı okuyoruz oda elını karnıma koydu kardesı her hareket ettığınde nasıl sevınıyor oda mınıkte yaramaz he o sevıp konusmaya baslamaya basladığı zaman nasıl tepınıyor:)

günaydın canımmm.. hoşgeldinn...opuyorumnanaktan ayyy ne kadar sevindim senin adına anlatamamm. sankii ben tahliye oldummalkisalkisalkisalkisalkisalkis darısı başımaa diyim boş geçmiyim bariisositososito

hoş geldin nazlıbaharr ohh kızlarına koklaşıyosun ne güzell benim kızın hareketleri durduu tembbel şeyy:sinifsinif:

yaptırsam iyi olur kızlar ama dr um hiç yapacağım filan demedi
bende illa beni kurcala diyemem kikaydirigubbakcemile3
aslında tam haftasındayım ama dün yapmadı

söyle canım aaaa bi el atıver bakem doğurabilecekmiyim tohturcum deeee:roflol::roflol:

canım ben o masayı görünce daha ayaklarım titriyor o yüzden çok sıkıyorum kndimi ondan acıdı sanırım yoksa kimse korkmasın yaneeee ben korkakım bennnn:sinifsinif:

o masanın korkusuna en son bebişimin ölü doğmasının ardından kürtajım çok zor geçmişti hatta ucuz atlattın dedi doktorum inanın kontrole bile gitmemiştim alttan bakacak diye hamile kalınca da 2 aylıkken gittim ki üstten görünsün alttan bakmasın diyeee-tatlicadiarzu-
kızıyolar bana canının kıymetini bilmiyon bide eşin sağlıkçı diye ama elişmde değil napiim:sinifsinif:

stardust cım kısmen tahliyeniz hayırlı uğurlu olsun güzelim :)))
dr un dediği gibi sağlıklı bebek cok hareketli olurmuş ,tabi bu hareketlerin hepsini biz hissedemiyoruz :)

diloşummmm , saol talım .. ayynen dediiin gibi bu sıcaklarda hiiiiçç çekilmiyor valla :bbo:
dün kontrolden sonra biraz yürüdüm kendimi denemek açısından , ı-ıhh , ya hemen açlamadığımdan yada yürüdüğüm içn kasılmalarım oldu , eşime söylemedim tabi , söylesem dirkt oturtcaktı bi yere yada hemen eve götürüp yatırırdı:1closedeyes:
o yüzden gezme kotamı dün doldurdum , belki gelecek hafta sonu kontrolden sonra yine turlarız :sm_confused
:

bütün tatlı annelere günaydın herkes negüzel iyi çok şükür.burası çok sıcak klima ve vantilatörle uyuyabiliyorum inşallah üşütmem.dünde biz doktordaydık kızımla nst ye bağlandım iyi bir sorun yok dedi kasılmaları sordum düzenli olmadığı sürece iyi dedi.hatada bir gidiem artık.1 temmuz sezeyan tarihimiz kesin gibi.kızım denizcilik kabotaj bayramında doğacak::):ecrin_bebek: allah kısmet ederse

hoşgeldin canımmm kızlarını da öpüyorummmmŞeniz

hoşgeldin sibelcim ohh nst de de herşey yolundaymış ne güzel
gününüde almışsınnnn:lepi:
sağlıkla gelsin güzel kızınnnŞeniz

birde doktorum kaçkere tekrarladı bebek hareketlerine dikkat diye bende çok hareketli zaten dedim.ama neden böyle üstünde durrarak söylediğini sormadım.

abooooooov 10 tane misafirimiz varrrdelikafaduldendelikafadulden

hoşgelmişsinizz ne içerdiniz acebaaaaaabuyrunnnnnnnnn

maşallah canım herşey yolundaa sağlıkla gelsinn kızınn hayırlı olsun tarihte alınmışş:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…