2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Heycan yapmayın kızlar izin falan yok ben izne çıkanlara özendim darısı başıma inşallah dedim. Hala çalışıyorum ve patronum ısrarla izin işini açmıyorrr ben burda doğurcammm :bbo:

ciddimisin canım yaa bende yazacaktımm vallahi sol ayağım diyerine göre bi kat daha şiş söylemedim şimdi öyle bişey olmaz deyen olur diyee iyi bari ikimizinde solun da bişey varr :roflol::roflol:

çok şükür iyiyimm canım sen nasılsın vallahi ayaklarıma baktıkça hem gülüyorum hem sinirden geberiyorummkaydirigubbakcemile3

valla mıı:1shok:

ayy neden ki aceppp:uhm:

bende hamileliği ters yaşayanlardanım bugüne kadar hiç şişmem olmadı

göbeğimde küçük zaten inmedi kursağımda duruyor

bide o kadar çok uyuyorumki deliricem yani wc de sık gitmiyorum bebeğin aşağı inmediğinden

maşallah canım yaaa 41 keree nasıl şişirmeyeyi başarıyosunn ayakalarıı bide o uykundan banda gönderde son günlerimde birazcık uyuyayımmopuyorumnanaktan

senin patronun bir mesleği daha olcak bu gidişle hürrem
erkek ebe .))))))

alemsin kızzzz:roflol::roflol:

kızlar eşimle dün çatı muayenesi konusu geçti yaptırsakmı diye o da gerk yok senin çatın geniştir dedi-tatlicadiarzu-
genelde minyon olanların sorun olur dedi
kalçam genişmiş o yüzden ya ben 38 beden giyiyordum hamilelikten önce genişmimafoldumben

bende de sismeler yeni basladı..tuzu kestiydizm zati ama hareketsizlik ve susuzluk da yapıomus..bende bols u ve yuruyuse dadandım:))

kızlar eşimle dün çatı muayenesi konusu geçti yaptırsakmı diye o da gerk yok senin çatın geniştir dedi-tatlicadiarzu-
kalçam genişmiş o yüzden ya ben 38 beden giyiyordum hamilelikten önce genişmimafoldumben

walla tatlım minyonların sorunu degil bu sadece bence..b cok kisi tanıyorum gayet boylu poslu ve balık etli..ama catı sorunu var..bende 36 beden giyiyordum ve catım dar cıkmıstı..

ayy ilahi neslicim çok güldüm eşineeekaydirigubbakcemile3canım benim bildiğim kemik yuapısıyla alakalı bişi
yani öyle bedenle falan anlaşılmaz
bence sen kesin yaptır normal düşünüyorsan hiç öyle tahminle olur mu o zaman doktorlar tipine bakıp söylesinler neden kurcalıyolar boşa :roflol:

boş ver yaa canım çatı muaynesini onamı takıyosunn 38 beden tam ideall aslında geniş değilkiiikaydirigubbakcemile5

star geçmişe dalmış gene
kız anacım sonra oku gel iiki muhabbet edekkkk
whistle3.gif

günayyyyyyyyyydınnnnnnnn hihoyyyt
bütün gün geçmeyen br nefes darlığı neticesinde dün akşam dr.a gittik ..
tansiyoum iyi çıktı , malesef bu nefes darlığı ve çarpıntıya kullandığı nidilat isimli ilaç sebep oluyor ve kasılma önleyici olduğu için onu kesemiyoruz . daflon 500 mg isimli rahatlatıcı bir ilaç verdi dr.um , bu nefes darlığı , çarpıntı ve ödem şikayetlerime iyi gelecekmiş , görces bakalım :-/
dün fitil yaptığım zamanlar hariç btün gün oturdum :teytey:
dr.a da söyledim o da " sızıntın yoksa , kendini öyle daha iyi hissediyorsan naapalım oturcaksın o zaman , hatta iyi hisedersen ki sanmıyorum yürüyebilirsin de " dedi . tabi kendimi dinlemeye devam edecekmişim . eğer bi arıza hissedersem otururken yada yürürken hemen dinlenme yada yatış pozisyonna geçecekmişim .. baa her zama baktığı usg bakıma gitmiş ve ctesi geleceği için çıkan ölçümü kaale almamammızı söyledi , çünü 15 günde sadece 90 gr almış görünüyor o usg ye göre . çok hareketliydi oğluşum , ölçümleri dikkate almamamızı hareketli bebek sağlıklı bebek senn ki de çok hareketli , o yüzden sakın boyuna kilosuna takılma dedi ve bundan sonra 10 günde 1 gelecekmişiz kontrole .. yani haftaya ctesi 20 haziranad gidicez bi aksilik olmazsa ..
kısacası yatak hapsinden kısmen kurtuldum sayılır , yani " şartlı tahliyeee " :roflol:

Son düzenleme:
evet stara bravo walla..su topikte tek b msjı pas gecmek istemeyen titiz ve ilgili b arkadasımız masallah da..bizde seni ozluoz be starım..cook uzun surmuyo mu gecmis starım yaaaa:))

bak benimkini bile kurcaladı sezaryan olacağım haldeekaydirigubbakcemile3

niye kurcalattın bacım:roflol:

ayy şaka maka ben bi öksürük krizinden sonra sancılanmıştım o zaman bakmıştı alttan öyle bi çığlık atmışım ki eşim az kalsın içeri dalıyomuştu
çok acımıştı amaaaamafoldumben

bende hamileliği ters yaşayanlardanım bugüne kadar hiç şişmem olmadı

göbeğimde küçük zaten inmedi kursağımda duruyor

bide o kadar çok uyuyorumki deliricem yani wc de sık gitmiyorum bebeğin aşağı inmediğinden

e ne güzel işte yaaa , biz de bi ağız tadıyla uyuyamıyoruz diye delircezzzzzz kafamçokkarıştı

günayyyyyyyyyydınnnnnnnn hihoyyyt
bütün gün geçmeyen br nefes darlığı neticesinde dün akşam dr.a gittik ..
tansiyoum iyi çıktı , malesef bu nefes darlığı ve çarpıntıya kullandığı nidilat isimli ilaç sebep oluyor ve kasılma önleyici olduğu için onu kesemiyoruz . daflon 500 mg isimli rahatlatıcı bir ilaç verdi dr.um , bu nefes darlığı , çarpıntı ve ödem şikayetlerime iyi gelecekmiş , görces bakalım :-/
dün fitil yaptığım zamanlar hariç btün gün oturdum :teytey:
dr.a da söyledim o da " sızıntın yoksa , kendim-bib öyle daha iyi hissediyorsan naapalım oturcaksın o zaman , hatta iyi hisedersen ki sanmıyorum yürüyebilirsin de " dedi . tabi kendimi dinlemeye devam edecekmişim . eğer bi arıza hissedersem otururken yada yürürken hemen dinlenme yada yatış pozisyonna geçecekmişim .. baa her zama baktığı usg bakıma gitmiş ve ctesi geleceği için çıkan ölçümü kaale almamammızı söyledi , çünü 15 günde sadece 90 gr almış görünüyor o usg ye göre . çok hareketliydi oğluşum , ölçümleri dikkate almamamızı hareketli bebek sağlıklı bebek senn ki de çok hareketli , o yüzden sakın boyuna kilosuna takılma dedi ve bundan sonra 10 günde 1 gelecekmişiz kontrole .. yani haftaya ctesi 20 haziranad gidicez bi aksilik olmazsa ..
kısacası yatak hapsinden kısmen kurtuldum sayılır , yani şartlı tahliyeee :roflol:

hoş geldin canım geçmiş olsunn nefes darlığı zor vallahii sıcaklarda hiçte çekimliyoo demek yatak istiratini biraz olsun attın üstündenn dikkat et canım sen yinedee hadi bakalım hafta sonu gezme açılışını yaparsın artıkkopuyorumnanaktan

walla tatlım minyonların sorunu degil bu sadece bence..b cok kisi tanıyorum gayet boylu poslu ve balık etli..ama catı sorunu var..bende 36 beden giyiyordum ve catım dar cıkmıstı..

ayy ilahi neslicim çok güldüm eşineeekaydirigubbakcemile3canım benim bildiğim kemik yuapısıyla alakalı bişi
yani öyle bedenle falan anlaşılmaz
bence sen kesin yaptır normal düşünüyorsan hiç öyle tahminle olur mu o zaman doktorlar tipine bakıp söylesinler neden kurcalıyolar boşa :roflol:

boş ver yaa canım çatı muaynesini onamı takıyosunn 38 beden tam ideall aslında geniş değilkiiikaydirigubbakcemile5

yaptırsam iyi olur kızlar ama dr um hiç yapacağım filan demedi
bende illa beni kurcala diyemem kikaydirigubbakcemile3
aslında tam haftasındayım ama dün yapmadı

X