2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Hoşbulduk neslicim nasılsın canım,evet tarihimiz netleşiyor haftaya kısmet bakalım.Bi geçmişe bakıyorum bi buraya ama çok ilerlemiş sayfalar bakalım bitecek mi

demetcimm maşallahh kocaman olmuş kızınn... allah sağlıkla kavustursun inş yavrucuğuna..:Saruboceq:

hoş geldin deriinn senin pıtırcık nasıl bakalımmm üzüyomu seniikaydirigubbakcemile2
yok teyzesi üzmüyo benim minik kızım zaten minicik anneside çok kilo almadı gerçi yeterince vardı zaten ama sıcaklardan mahvoluyorum evim çatı katı birde bizim burası çok sıcak oluyor birde wc sorunu var işte yarım saatte bir ordayım hadi senin az kaldı artık dilaracım heyecanlısındır çok gerçi bizimde şafak artık 18delikafaduldenŞeniz

gamzecim ayaklarımı sokabilirim ama eşim gece 11 de geliyor banada sıcakta zor geliyor gitmesi canım biliyorum bende deniz çok iyi gelirmiş ama 12 sene sonra bulunca herşeyden korkuyorum canım yalnış bir hareket yaparmıyım ayağım kayarmı ne yapalım idare edicez bu sene belki kızım doğunca kırkımız çıkınca gireriz bikaç seferŞeniz

hoşbulduk dlaracım.kızlar dün yazmıştım ama bazı firmalardan numune göndercez dediler haberiniz olsun.birde dün doktora gittim kızım dönmüş artık şükür ama doğum tarihimiz yeniden 24 temmuz oldu

GÜNAYDIN KIZLARRR

ŞAKAF 11 delikafadulden

BUGÜN İZNE ÇIKIYORSUNUZ HAA DARISI BAŞIMA İLSUCUM VE GAYDİNCİMM :içelim:

hoş geldiniz kızlarr ayy ben sizin msjlarıı nasıl görmedim yaa hem bunadım hem kör oldumm allah sonumu iyi yapsınnndelikafadulden

neslicim az kaldı sıkcaz dişimizi ama vallahi son günler baya kötü geçiyoo allah hepimizin yardımcısı olsunn

az kaldı çok şükür sabaha kaar zaten wc den çıkmıyorumkii elimden gelse kapının önünde yatıcammmkaydirigubbakcemile3

banada geçen gün milupa gönderdi canım ben zaten hamileliğimin başında üye olmuştum yavaş yavaş geliyo numunelerrkaydirigubbakcemile2

canım yaa geçmiş olsunn zor günler inşallah atlatacaksınn ama biraz çektircek bu kızın sanaa:teselli:

sagolasın diloşş.. inş. canımm sabırla yatıyoruz. saglıkla bi dogsun ele gelsinn çıkartıcam acısınıı..kaydirigubbakcemile3 popoşuna popoşunaaa..kötükedihüso.

Son düzenleme:
GÜNAYDIN KIZLARRR

ŞAKAF 11 delikafadulden

BUGÜN ıZNE ÇIKIYORSUNUZ HAA DARISI BAŞIMA ıLSUCUM VE GAYDıNCıMM :içelim:

hoşgeldin canımm

inanamammm gerçekten çıkabildin mi izneeedelikafadulden:lepi:

hadi sıra bebişteeeeeee:sm_cool:

kızz demett az yee çok yedin kızz bırakk o elindekii ekmeğii salatalığıııkaydirigubbakcemile3

:roflol: detttt bırakmammmmsırnaşık şey

teşekkürler teyzesiiiiŞeniz

aa bak bunu bilmiyordumm aklımızda olsunnn

bu arada bugünün cuma olduğunu unutmuştum bennnn

herkese hayırlı cumalarrrr
hepimizin doğumları hem çok kolay hemde çok sağlıkla geçsin inşallahhhh:Saruboceq:

hoşgeldin neslicimm

hoşgeldin sılacımm çok geçmiş olsunn

ben oğlumda erken doğum tehlikesiyle yattım hastaneye canım 15 gün boyunca sürekli serum yedim o kadar rahim büzücü almışım ki normal sancılar geldi ama rahim açılmadı

olsun tatlımm ben şimdiden kutlayım o gün kesin olmıcam burdaaa kaydirigubbakcemile3

gerçekkkkkkk:roflol:

teşekkürler tatlımmmŞeniz

kızlar günaydın nasılsınız

hoşgeldin eftelyacım biz iyiyiz sen nasılsınnhihoyyyt

çiçekss hoşgeldinn canımm... merak etmiştim senii.. iyi haberlerine de cok sevindimmm...

Merhaba sılacım sağol izindeyim işte evdede net yok ama olsada şu güne kadar hiç fırsatım olmazdı heralde işlerimizi bitirdik nihayet artık rahatım.

bizde iyiyiz canım bebişimi bekliyorum heyacanla

Artık hazırlıklar tamam bebişler bekleniyo heyecanla dimi hayırlısıyla bi gelseler inş.zemuszemus

Aaaa kızlar tek almadığım şey ne benim biliyo musunuz,eşime babalık hediyesiiiiiii kaydirigubbakcemile3.Ben saat almayı düşünüyorum oğlundan hatıra kalsın onada.Onca nazımı çekti çekmeyede devam ediyo sağolsun,çok iyi baktı bana hamileliğim boyunca hiçbişeyden şikayet etmedi ütüsünü dahi kendi yaptı.O yüzden bende ona teşekkür mahiyetinde bi hediye almak istiyorum.Aklınıza gelen başka bi fikir var mı acep? Kalıcı bişey olsun ama hep saklasın

Sılacım sen erdem hast. Gıdıyosun sanırım orada bu tıp vakalar Çok gÖrÜnÜyor .ıstersen baska bır dr a gÖrÜn .

gunaydın anneler ve kuzucukları..yine sıcak b hava ve bunaltıcı..bol su icmeyi ihmal etmeyin aman..

zuzum ins bebisin 2 hafta daha sabreder tatlım..dualarım sennle..ters bişi olmadıgına inanıorum haberlerini beklioruz canım..:1hug:

demetimm sende hosgeldin .a.s..kızcene masallah iyi beslemişsiin annesi..hersey yolunda..coook sevindim tatlım..41 kere masallah öykümüze..

ilsu gaydin swet bugun soktasınız tabi.:)).izniniz hayırlı olsun ozletmeyin kendinizi kızlar..

hurremcim senin ceyarda insafa gelmicek mi ya ooofff walla..ben burdan sinir oluyorum adama..hic mi halden anlamaz ..klava:

:1shok::1shok: ciddi misin demetcim yaa?? ben hiç düşünmemiştim bunuu:1no2: normal doğum istiyorum benn.. allahım inş vaktinde sağlıklaa gelir de bebişimm.. bide normal doğum olsa cok cok daha gusel olurr:Saruboceq:

hoşgeldin canım

demetcimm maşallahh kocaman olmuş kızınn... allah sağlıkla kavustursun inş yavrucuğuna..:Saruboceq:

teşekkürler canımmm aminn hepimizi inşallahhhhŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…