2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bence listeyi biraz düzenlesek daha iyi olur böyle çok fazla bilgi var...
anne adı.......muht.doğum tar..........cinsiyeti........bebek adı.........annenin başlangıç kiloso....şimdi ki kilosu ...........
gibi bi tablo daha güzel olur diye düşünüyorum ne dersiniz...çin takv.yorumcu bunları kaldıralım artık gereksiz diye düşünüyorum...
tabi ben çoğunluğa uyarım da siz ne düşünüyosunuz

olabilir melekcim . düzenlerim hemen çoğunluk ne diyor peki?

kızlar benim bacaklarımda varisler oluşmaya başlamış..... hamilelikler ilgisi var mıdır? hem tam basenlerimde:KK43:

Evet cnm hemde çok ilgisi var muhakkak varis çorabı al ve giy ilerletme sakın. Benim ilk hamileleğimde oluştu ben önlem almadım sonradan o kadar çok ilerlediki lazerle tedavi gördüm

:lepi::lepi:evet canım allahın izniyle kesin kızım olacak doktorum tamam derin bi nefes al kesin kız dedi....:sm_cool::sm_cool:

allah hepinizin gönlüne göre versin:1hug:

Çok sevindim canım ya,hayırlı olsunn artık alışveriş zamanın geldi senin.Ah bide ben öğrensem neler alıcam bebişime ama hep gözüm kala kala dönüyorum

bence listeyi biraz düzenlesek daha iyi olur böyle çok fazla bilgi var...
anne adı.......muht.doğum tar..........cinsiyeti........bebek adı.........annenin başlangıç kiloso....şimdi ki kilosu ...........
gibi bi tablo daha güzel olur diye düşünüyorum ne dersiniz...çin takv.yorumcu bunları kaldıralım artık gereksiz diye düşünüyorum...
tabi ben çoğunluğa uyarım da siz ne düşünüyosunuz

evet canım katılıyorum sana boyle cok karmasık duruyo cunkua.s.

Evet cnm hemde çok ilgisi var muhakkak varis çorabı al ve giy ilerletme sakın. Benim ilk hamileleğimde oluştu ben önlem almadım sonradan o kadar çok ilerlediki lazerle tedavi gördüm

canım sağol. çok erken başlamadı mı? senin bu kadar erkenmiydi canım?

kızlar benım gıbı sabah kahvaltısında corn flakes yıyen varmı?
doktorumun soyledıgıne gore cok faydalıymıs ben vıtamın ılaç falan kullanmıyorum cunkucokacimcoook

ben musli yiyorum, meyveli olanlardan. nesfit yiyordum eskiden beri, meyveli olanlara gec dedi doktorum. her sabah onla kahvalti yapiyorum.

Stardustcım bence düzenli krem sür ben 3 aylıkken başlamıştım bebe yağına halen devam ediyorum henüz bişiy yok göğüslerimde acaip büyüdü şaşırıyorum kendime :) kocamanlar daha büyücekmi diye düşünüyorum :):) sende düzenli sür vücudun sürekli nemli olsun kuru kalmamalı
Benim doktorum krem vermedi piyasadakilerin biri diğerinden iyi değil dedi sadece bir gün bebe yağı bir gün badem yağı bir gün kakao yağı kullan dedi faydası olabilir ama öncelikle genetik olduğunu unutma dedi
Birde çok su tüketmek lazım biliyosun 2lt-2,5 lt su içmelisin canım yanında şişe bulundur gördükçe iç suyunu

Menekşe 4 d usg ye bende 14 şubatta giricem büyük ekran varmış ordan tüm uzuvlarını görücekmişiz doktor tek tek kontrol edicekmiş bende heyecanlıyım o halini cd ye çekip te vericek artık düşünsene evde sürekli izlicez bir cdmiz vardı bu 2. olucak mükemmel doğsun hayırlısı ile onada izleticem bak bu sendin diye:):)
çene oluşumunu burun kemiğini damak yapısını herşeyini incelicek doktor
Önemli bir kontrol canımcım

Ya bende gecen gun hamilelikte bel fıtıgı diye bi konuya rastgeldim tv de oturdm izledim. Hatırlarmısınız bilmem sol bacagımda sürekli bir uyuşma ve agrı oluyodu ki hala devam ediyo özellikle biraz fazla ayakta kaldıgımda acaba fıtık mı diye baya bi düşündüm. Aranızda benzer problemi olan varmı? Beyaz Melek sanırım seninde boyle bi problemin olmustu geçtimi?

akdas bencede artık tahmin kısımları çıkaralım kilo olabilir bizde kendimizi takip etmiş oluruz canımcım Saol...

kızlar bu arada konumuz tekrardan 1-2 saaate kadar açılacakmış...gereksiz ve tartışma içeren mesajlar çıkartılıp tekrar açılacakmış konu..
elif e sordum....o da cevap yazmış sağolsun...
ne dersiniz açılcak yine sayfamız..çünkü orda çok bilgi var..3-4aylık bi geçmiş var...

beyaz melekçim teşekkür ederim canım bende şimdilik ilaç kullanmayı düşünmüyorum kendi kendime iyi olmanın yollarına bakacam artık ilaç son çare...

kızlar ben ilk günden beri bebek yağı kullanıyorum ve çatlama yok çok şükür işe yarıyor bence...

Kızlar oğluşum için Kuzey ismini düşünüyoruz ama daha karar veremedik sizce nasıl kulağa nasıl geliyor?

Ya bende gecen gun hamilelikte bel fıtıgı diye bi konuya rastgeldim tv de oturdm izledim. Hatırlarmısınız bilmem sol bacagımda sürekli bir uyuşma ve agrı oluyodu ki hala devam ediyo özellikle biraz fazla ayakta kaldıgımda acaba fıtık mı diye baya bi düşündüm. Aranızda benzer problemi olan varmı? Beyaz Melek sanırım seninde boyle bi problemin olmustu geçtimi?

evet canım el ve ayaklarım uyuşmuştu ama doktorum normal dedi...
vitamin eksikliklerinde özellikle demir ve fosfor da uyuşma olabiliyormuş ara ara..ama tabi takip ettirmekte de fayda varyerimseniben

gebelik haftanız benden ileri olduğu için deneymlerinize güvenerek bir soru sormştum , ama 4. sayfada kalmış ve halen cevap veren olmamış , yeniden yazayım dedim benneyaptımki

göğüslerim çatlamış !!!!!!!!!
yoğun nelendiriciyi o bölgelere sürmüyordum , zaten çatlak kremlerimi kullanmaya başlamamıştım .. dün farkettim , bordoya yakın derin çizgileri görüce anlamadım , damar zannettim .. eşime gösterdim çatlama yeni başlamış dedi , hemen kremlerimi sürdüm . şimdi sabah akşam sürersem çatlamalar durur ve çatlayan yerler kapanır mı acaba ???

canım inan çatlayacaksa çatlıyor ve ne yaparsan yap önleyemiyorsun.
Ben oğlumda tam 20 kg aldım.Ve karnımı gören kesin ikiz bu diyordukaydirigubbakcemile3
Arkadan görüntümde hiçbir değişiklik yoktu sadece karnım aldı başını gitti öne doğru-tatlicadiarzu-Kalçalarımda hiç büyüme olmadı...
Buna rağmen nerem çatladı tahmin et-tatlicadiarzu-
Kalçalarımda çatlak var ama ne göğüslerimde ne de karnımda tek bir çatlak bile yok...
Hiçbir krem yağ falan da kullanmadım:sm_confused:

X