2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Kızlar tetenoz aşısı 20. Haftada değilmiydi ya ben yalnış mı hatırlıyorum acaba

tetanoz 20-22 haftalık gebelere yapıyoruz ne olacağı belli olmaz. Cevap Zamanı : 14.10.2008 14:KK76:52

Prof. Dr. Nurettin DEMİR

cnm bilmiyorum bana sağlık ocağı 16. haftanda gelirsin demişti ...

gunaydın kızlar
dun gecekı yasanan tatsızlıgın ardından topıcın kapatılması uzucu oldu ama artık zamanı gelmıstı dıye dusunuyorum
yenı ve temız bır topıcın acılması cok guzel olmus eyetkıner tesekkur ederım canım.

rica ederim hüzünyılı canım benimm....

umarım güzell paylaşımlarda bulunuruz...

Günaydın arkadaşlar,ben haftasonu giremiyorum nete o yüzden ne olmuş ne bitmiş anlamadım ama önemli olan sizlerle birlikte olmak benim için.Hepinize hayırlı haftalar,bebişlerinizle birlikte sağlıklı günler a.s.

merhaba temmuz annelerı.
yenı baslıgımız hayırlı olsun hepımıze.
ınsallah guzel paylasımlarda bulunuruz.

buarada banada saglık ocagından 18.hafta ve sonrasında ası ıcın gelmemı soyledıler.
eyetkinercım yanlıslık felan olmasın yenıden bır sor ıstersen.

merhaba temmuz annelerı.

buarada banada saglık ocagından 18.hafta ve sonrasında ası ıcın gelmemı soyledıler.

ahh canım bende kararsız kaldım en iyisi sorayım ben...

merhaba temmuz annelerı.

canım gunaydın senı burda görmek cok guzel:1hug:
bu arada aşı ıcın benım doktorum bana bılgı vermedı acaba bu ası mecburımı?

hepmizin günü aydın olsun Şeniz

çok üzgünüm .. anlam veremiyorum
herkes kendi düşüncesinde sabit aslında okuduklarımdan anladığım kadarıyla
daha fazla bu konuda konuşmamak gerekiyor galiba , ama çok üzgün olduğumu belirtme ihtiyacı hisettim topiğimizi klitli görünce ..

flaş haber , göğüslerim çatlamış !!!!!!!!!
yoğun nelendiriciyi o bölgelere sürmüyordum , zaten çatlak kremlerimi kullanmaya başlamamıştım .. dün farkettim , bordoya yakın derin çizgileri görüce anlamadım , damar zannettim .. eşime gösterdim çatlama yeni başlamış dedi , hemen kremlerimi sürdüm . şimdi sabah akşam sürersem çatlamalar durur ve kapanır mı acaba ???

bu arada ankaradan ablam ve cadı yeğenim , ödemişten kızakadeşim , seferihisardan annem , yani her bir yerden aile eşrafını topladığım için şu 1 hafta aktif olarak burada olamayabilirim .. aklımın burada olacağı kesin ..
2009 temmuz annelerine tam kadro keyfli paylaşımlar ve bol katılımlar hihoyyyt

kızlar sağlık ocağından ebemiz 4.aydan sonra gel 2 tane aşın var yapalım dedi...
doktor hiç bişey söylemedi.

kızlar ya can sıkıcı bi gelişme oldu doktorum nefesimşn kesilmesi-ateş basması ve kalp çarpıntılarıma panik atak teşhisi koydu ve antidepresan ilaç yazdı 2 tane ama ben ilaç kullanmak bütün gün uyumak istemiyorum..ayrıca bu ağır ilaçlar bebişime zarar verir diye korkuyorum...

günaydın kızlar..
Açıkçası baya bi şok oldum ve de üzüldüm, nihayetinde çocuk değiliz belli yaşlardaki yetişkinleriz!
Biz farklı olalım, birbirimize çok bağlı olalım ve sevelim demiştik... Baya bi farklı olmuşuz kilitlenerek..

Neyse yeni başlığımız güzel olmuş inşallah öyle de olur...

kızlar ya can sıkıcı bi gelişme oldu doktorum nefesimşn kesilmesi-ateş basması ve kalp çarpıntılarıma panik atak teşhisi koydu ve antidepresan ilaç yazdı 2 tane ama ben ilaç kullanmak bütün gün uyumak istemiyorum..ayrıca bu ağır ilaçlar bebişime zarar verir diye korkuyorum...

canım cok gecmış olsun:teselli:
sınırlenınce ve banyoda fazla kalınca aynısı banada oluyo malesef ınsallah bıran once atlatırsın bıtanem gercekten cok kotu:çok üzgünüm:

selam arkadaşlar yeni topiciniz hayırlı uğurlu olsun.
dün yaşananları hayretler içinde okudum. kim kime neyi ne hakla kabul ettirmeye çalışıyor yaaa. çin takvimiyle sağda veya solda diye cinsiyet tahminleri yapılıyor. hepimiz katılıyoruz eğleniyoruz. hiçbir bilimsel gerçekliği olmayan şeylerei konu ediyoruz aramızda. ama iş hissedilen birşeye geldiğinde doktor kesilip mümkün değil deniyor. neye göre mümkün değil. bilime gönülden inanan biriyim. ama şunuda eklemek isterimki tıpta bile % 100 yoktur. öyle olsa aynı vakada 3 doktor 3 farklı şey söylemezdi. birşeyin yok denen hastalar ölmez, hastalık son safhada kurtuluş yok denen hastalar teşhisten sonra uzun yıllar yaşamazdı.

hem ne sakınca var anlamıyorum. mutlu güzel bir hamilelik geçiren bir anne gerçekte olmasa bile bebeğini hissettiğini düşünüyorsa bu niye diğerlerini rahatsız ediyor. sonuçta hissettiğini düşünen anne mutlu olduğuna göre onun mutluluğu diğerlerinide sevindirmeli. biz mutluluk ve üzüntülerimizi paylaşmak için burda değilmiydik. bazı arkadaşlarımızın doktor edasıyla imkansız mümkün değil gibi sözler söylemesi hiç hoş değil. inanmasanızda saygı duyun.

umarım burada bu tarz şeyler yaşamazsınız. sizi takip etmeye çalışıyorum. cinsiyetler belli oldukça seviniyorum. hele beyaz meleğe... sonradan oğlu olacak diye ödüm koptu. dizi gibi izliyorum sizi. bizde bu ay başladık bakalım. hayırlısı olsun. inşallah güzel haberler veririm size. hepinizi öptüm

X