2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Peki. Yazımı okumadan çıktın. Buna çokkkk üzüleceksin biliyorum.
Senden bahsettiğimi biliyorsun Stardust.
Bundan sonra ben de seni görmezden geleceğim. He he heeee.

deli kızzzz , yemek yimek için çıktımdı :)))
sen naaptın hallettin mi işlerini kazasız belasız , anladın sen yerimseniben
benim bebişimi de hışkırık tutmuş yaaaaa , yeni öğrendim böyle bir şeyi , bi sevindim niyeyse :asigim:

huri gelmiş , hoş gelmiş .. nasıl geçti buluşmanız ..
siz şimdi ille de yarın ekleyelim resimleri dersiniz dimiiieeee :dilcikar:
hadi bakalım dökülün millet nerdesiniz :teytey:

kızlar ben geldim yani kalıcam şimdide biraz dinlenmelyim....
bugün kü buluşma çok güzeldi ,harikaydı diyebilirim çok güldük eğlendik bol bol resim çektik ben daha ayıklamadım albüme koyacağım ama daha değil çünkü telefonumu pc ye şu an bağlayamıyorum....
bugün biraz bebeğim için endişelenmiştim sizlere pek belli etmedim ama hüzünün ilk bebeğinden ve anlatılan bir iki şeyden etkilendim heralde birde bebeğim hareket etmeyince birde dayıma gittim cevahir çıkışı uzandım yinede hareket olmayınca uçtum hastaneye çok şükür ki bebeğimin kalp atışları iyi herşey yolunda nöbetçi doktor olduğuı için boyu kilosu v.s. pek bişey sormadım nasılsa haftaya gidicem sadece sağlığı iyimi onu öğrenmek istedim .....ama belimin ağrısına ölüyorum kızlar oturamıyorum biraz belimi dinlendireyim uzanayım gece görüşürüzzz......
havadisler şimdilik bu kadar....öpüldünüzz anacığımmm ay çok güldüm ama bugün yaaa

bu arada toplam aldığım kilo 21 kilo bittim ben doktor dedi o yüzden hissetmeyebilirsin dedüü

dilara hosgeldın cabuk yaz ne yaptınız bulusmada?kaydirigubbakcemile3

huri gelmiş , hoş gelmiş .. nasıl geçti buluşmanız ..
siz şimdi ille de yarın ekleyelim resimleri dersiniz dimiiieeee :dilcikar:
hadi bakalım dökülün millet nerdesiniz :teytey:

selam kızlarr çok güzel geçti buluşmamız biraz cafede biraz cevahirin içinde dolaştık sonra mado ya çıktık dondurmalarımızı yedik yine geze geze çıktık bol bol muhabbet ettikk ben çok memnun oldum tanıştığımızaa hepiniz öpüyorumm iyiki böyle bi gün ayarladıkk inşallah ilerki zamnada tekrarlarızzŞeniz

kıss hurişş çok şeker bi insansın matraksın kimsenin senin yanında sıkılcağını sanmıyorum tatlım sen moralini bozmaa bebişin iyi çok şükür sanırım biraz fazla kilo artışından dolayı hissetmiyosundur telaş yapma dinlen bol boll canımm benimde ayaklarım şişti iyice oturduk hem dolaştık okadar olacak tuzlu ılık su yapıcam şimdi dinlensin birazz:1rolleyes:

:lepi:herkese ıyı aksamlarrrrrrrrrrrrrrr sımdı geldık eve yorgunluktan öluyorummmmmmmm
bugun mukemmel gectı harıkaydı resımlerı eklemeye baslıcam bende sımdı albume oradan bakabılırsınızzzz

meraba kızlar
buluşmanız güzel geçmiş çok sevindim...
artık yarın ayrıntları anlatırsınız...
benim oğlumu çok hıçkırık tutuyor

kızlar bende ekledim resimleri albüme bu bir vitrinin önünde çekmiştik onlarda güzeldi sibelin galiba hadi koyun gariiii keşke bahçede de çekilseydik bence zaman kısıtlıydı çabuk gittiniz ama evler uzak bi dahakine artıkın

Son düzenleme:
oo ne güzel kendiniz bakarsınız artık resimlere albümü biz göremioızkii:1closedeyes:bu kadara dışlanmazki insan cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…