2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bugün pazar kimsecikler yok...Çok üzgünüm çoook
bugün buluşma var tabii ayy ne güzell keşke hepimziin buluşma fırsatı olsaydı çok güzell olurdu... kıskandımm

GÜNAYDIN EETEKıNERıMMMMM
evet ya kissssssmecikler yok ..
bugün 2 ayrı yerde buluşacaklar bakalım , fotoları eklerler inşallah ..
kıs bz de doğurduktan sonra havalar iyice soğumadan buluşşuruz , sen-ben-demresu-memleketlerine dönmüş olurlarsa morlavanta ve akdas hihoyyyt

ya be bebişim :)) nickli arkadaşımızı çok merak ediyorum ..
hani 28 mi 3*. haftada mı ne bebeğini mecburen ezaryenle dünyaya getircekti ..
inşallah sağlıkla dünyaya getrmiştir ... ve halen onlarladır ...
izmirde apacaktı doğumu .. keşke ona ulaşabilme ve kalbimizin , dualarımızın halen onunola ve oğluyla olduğunu söyleyebilme fıratımız olsaydı .....

günaydınn kızlar hoş geldinizza.s.

tatlım bende merak ediyorum ve kimsede ne telefon ne adres var inşallah kendisi ve beişleri iyidir :Saruboceq:

nurr bende şimdi duşa gircem bugün fena sıcakk anca çıkar üstümü giyinirim ve çıkarım evden benim yolum uzak:)

hortlak gibiyim bana kızacaksınız ama gece 4 de yattım 11 de kalktım klava:kocişkom ekmeğimi yuımurtamı alsın gelsin hemen kahvaltımızı edelim evleri toplayım duş alıp çıkarım :dance:biliyonuz ben cevahire yakınım otobüsle 20 dakka taksiyle 10 dakka hadi şu kahvaltıyı hazırlıyım da gelesiye 1-buçuk gibi cevahirin mısırcının önündeytim anacığımmmm

tamam anacım bekliyorum bende saat 12,15 de evden çıkarım anca gelirim:)delikafadulden

ben geldım dusumu aldım bornozumla oturuyorum

ustumu gıyınıcem makyajımı yapıcam cıkıcam hemen benıde esım bırakıcak ama işlerım var erken cıkıcam bıraz merak etmeyın saat 2 de cevahırdeyım:CüvCüv:

tamam canım...
kız bırak o sigarayı elindenklava:

kesinlikle harika olur...ayy ben şimdiden heyecanlandımmm :))))))

bende acayip merak ediyorummm.. kimse de telefonu da yok sanırım... inşallahh herşey yolundadır :Saruboceq:

ben de tedaviye başladığımda bıraktım sigarayı demekki onsuz da oluyormuşş.. arada cnm istiyoo ama :)))) içmicemmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…