2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Stardusttttt,
Bebeğini hıçkırık tuttuğuna sevinemene yorum yapmamışım. Hemen ekliyorum.
Sen psikopatlaştın galiba yata yata. Bugün ona yarın sana. Aras seni yatırıyor diye gizliden intikam mı alıyorsun ne? Dakikalarca seni hıçkırık tutsa hoşuna gider mi? Hee?
Bu kadar yorum yeter. Ben yatıyorum.

öf ben gidiyorum :) bugün yoruldum biraz iyi geceler kızlar sabah görüşürüzz.öpüldünüz anacımmm kaydirigubbakcemile3

kızlarrrrrrrrrdelikafadulden

herbiriniz ayrı güzelsiniz buluşmalar harika geçmiş herikisideeealkisalkisalkis

hepinizi öpüyorummmŞeniz

bana bu gce uyku yok sanırım hem çok sıcak hem midem ağrıyoooo hemdeee artık sol tarafa yatmaktan sol tarafım çok acıyo yaaaaaaasenağlama
sağa yada yüzüstü zaten mümkün değil yatamıyorummm:1no2:
Allah hepimizin yardımcısı olsun az kaldııııı:Saruboceq:
kitap okuyayım bari belki sızar kalırımmmm:sm_confused:

iyi uykular tatlı anneler ve minik melekleriiii:1hug:

canım şu an ben de aynı senin gibiyim,uykum var ama uyuyamıyorum.daraldım,nefes almakta güçlük çekiyorum,ne sağda ne de solda rahat uyuyabiliyorum.

günaydın arkadaşlar. bugün gidip dilekçemi verip yamıyimi başlatıyorum. iznim başladı ama ben yine de uyuyamıyorum. alışkanlık sanırım. sabah 7 de uyanıyorum:1closedeyes:

ünaydınnn günaydınnnn napıyonuz bakalım,çok şükür ben rahatım bugün bi ferahlık var içimde biraz ayaklarım ve belim zorluyor haber izliyorum kahvaltı ediyorum.hadin kalkın bakalım uyanın...hihoyyyt

bugün mü çıkıyor acısı kaydirigubbakcemile3 siz gittiniz biz daha sibelle dolaştık kaydirigubbakcemile2 benim belim ağrıyor yua ama hep ağrıyor gerçi belim...:)

jasmincin buluşuruz canım gerçi ben pek sanmıyorum 2 aya kadar hepimiz doğuırucaz allahın izniyle bebeklerimizle zore kışında zor artıkın seneye kaldı :)

günaydın kızlar valla ne güzel fotolar. keşke bende istanbulda olsaydım da gelseydim.... maşallah ne güzel çıkmışsınız bebişlerle.....

dilara teşkelr resimler süper hepiniz çok güzel çıkmışsınız
kaydirigubbakcemile3

diloş kızını getirmedinmi .

hayır tatlım getirmedim bide sıcakla onla nasıl uğraşırdım sağ olsun eşim baktı kızıma:) bende gezdimkaydirigubbakcemile2

sağolun kızlar inşallah başka bi zaman hep beraber oluruz inşallahhalkisalkisalkis

günaydın kızlar buluşmanız çok güzel geçmiş çok eğlenmişsiniz keşke bizde gelebilseydik

günaydın kızlar valla ne güzel fotolar. keşke bende istanbulda olsaydım da gelseydim.... maşallah ne güzel çıkmışsınız bebişlerle.....

inşallah kızlarr tanışırız tabikide neden olmasın bebişler olsun bebişleride alıp kaçamak yaparız:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…