2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

yavru kuşum benim evim çok yakın cevahire hem eşimde o tarafa geçicek atlar taksiye 5 dakkada gelirim ben siz bana bakmayın ...
bu arada benim bebeğimi hiç hıçkırık tutmuyor,pek hissetmiyorum ben onu heralde aldığım kilolardandır bişey olmasında..sabah bi küçük tekme attı karnım acıktı diye o kadar...:ecrin_bebek:

topik milletinin ,insanlarııııııı nerdesiniz yaff aneyyyyyyydelikafadulden kimsecikler yokkkdelikafaduldendelikafadulden

buluşacak arkadaşlara iyi eglenceler diliyorummm bol bol resim isteriz bizdeeeeeeeeeeeeeee hüzün kesin dondurma yerrrrrrrrrrrrr:icecream::dance:

şekerlerim inşallh ne güzel olurrrrrrrrrr buluşuruz delikafadulden delikafadulden

o nasıl bir şey ????
bazen arka arkaya ritmik bir şekilde kalp atışı gibi küçük küçük vuruşlar oluyor , o mu acaba ??

evettttttttttttttttttt......... çok muhteşem bişeyy dimii... internette bunun hıçkırık olduğunu okuyunca çok şaşırmıştımm... delikafadulden

evettttttttttttttttttt......... çok muhteşem bişeyy dimii... internette bunun hıçkırık olduğunu okuyunca çok şaşırmıştımm... delikafadulden

hadi yaaaa delikafadulden
iki gündür benim oğluşumu da hıçkırık tutuyor demekki , yerim onu beeeeennn :asigim:
dün saydım hatta hiç üşenmeden 20in üzerinde oldu pıt pıt pıt kaydirigubbakcemile3
ya muhteşem bi şey haggettttttt :asigim:

:roflol:hıçkırık bi tutuyor benimkini dışarıdan bile görebiliyorum nasıl ritmik bişeyy maşallahh kuzularımızaa

Peki. Yazımı okumadan çıktın. Buna çokkkk üzüleceksin biliyorum.
Senden bahsettiğimi biliyorsun Stardust.
Bundan sonra ben de seni görmezden geleceğim. He he heeee.

Manyaklar gibi tek başıma yazıyorum. Meydanı boş buldum da. Şu an forumda bir ben bir de kızım var. O da ne olduğundan bi haber.
Geceyarısı görüşürüz artık kim olursa.

bugun kımsecıkler yok.herkes bulusmada sanırım.
acaba bızım kıslar ne yaptı keske bızde orda olabılseydık.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…