2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bu konida hassasum! söz veremıcem zuzumkaydirigubbakcemile3

zuzum bu uyarı senin için yapıldı sankiii

Hicte bilemmmmmm Ben hüzünü uyardımmm cnm -tatlicadiarzu- benim işim olmasss artıkkk bitmiştir alışveriş devri, hele hele kilosunu ogrendikten soraaa kesinlikle bitmiştir, dogmadan bisi almak yokkkk kaydirigubbakcemile5 naniknanik

Kızlar günaydınn herkese..Sibelcim geçmiş olsun cnm inşallah sorunsuz bir şekilde hepimiz tamamlarız gebeliğimizi..

ayy cafeye girdiğimizde biz nereye otururuzz 2 masayı birleştiririz herhalde cafe sahibi baya bi sevincek bunların ağzı boş durmaz diyeedelikafaduldendelikafadulden

herkese günaydınn :CüvCüv:
kızlar bende 2 gündür kolumda ağrı var bileklerim böyle çıtırdıyo resmen.. dirseğimin ön tarafı(kolumun iç ratafı) inanılmaz ağrıyo dayanılacak gibi değil.. fikri olan yada bu sorunu yaşayan varmı?

Günaydın madgirl cümmmm, benimde el bilegimde aynı sey vardıı düşündüm tasındım bulamadım ama sora bi gece bi uyandımmm, oyle bi yatıs pozisyonu bulmusumki gece bilegimi büküyorummmm, belki sende bi sekilde tüm agırlıgını o koluna verdiysen normal cnmmm

canım çok geçmiş olsun.bebişin iyidir yolun sonuna geldik artık.inşaallah herşey yoluna girer.Allah yardımcın olsun..Sağlıkla kuzunu kucağına alırsın inş.

olabilir dicem ama ben genelde sağıma yatarım ağrıyan kolum sol ve geçmiyor çıldırttı beni 2 gündür. iş falan yaptırmıyor yapınca canım yanıyor. bileklerimi oynatınca da kütür kütür ediyor.

sibelcim moralını bozma sakın. 30 haftayı gorduk artık bebegın saglıklı olur merak etme. bol bol su ıc gercekden. genelde ufak tefek hepımızda bazı sorunlar var. bu haftalarda artık normal demekkı. benım bebgım de 9 gun gerıden gıdıyor kılosu. ıns bı dahakı kontrole ara acılmaz. ben de buna canımı sıkmıstım ama artık uzulmuyorum. sabırla kontrollerıme gıdıyıorum doktorum ne derse onu yapıyorm. sen de ıcın rahat olsun. ıns hepsı saglıkla gelcekler

sibelcim geçmiş olsun güzelim yüksek tut moralini geçecek bunlarda :Saruboceq:bebişinde üzülmesin

Kızlar günaydınn herkese..Sibelcim geçmiş olsun cnm inşallah sorunsuz bir şekilde hepimiz tamamlarız gebeliğimizi..

canım çok geçmiş olsun.bebişin iyidir yolun sonuna geldik artık.inşaallah herşey yoluna girer.Allah yardımcın olsun..Sağlıkla kuzunu kucağına alırsın inş.

SAĞOLUN KIZLAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…