2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sibelcim moralını bozma sakın. 30 haftayı gorduk artık bebegın saglıklı olur merak etme. bol bol su ıc gercekden. genelde ufak tefek hepımızda bazı sorunlar var. bu haftalarda artık normal demekkı. benım bebgım de 9 gun gerıden gıdıyor kılosu. ıns bı dahakı kontrole ara acılmaz. ben de buna canımı sıkmıstım ama artık uzulmuyorum. sabırla kontrollerıme gıdıyıorum doktorum ne derse onu yapıyorm. sen de ıcın rahat olsun. ıns hepsı saglıkla gelcekler

sağol canım inşallah 36 yı sağlıkla tamamlarız..
inşallah bu kontrolunde seninde problemler ortadan kalkmış olur..

Herkes sustuuu :KK43:

Hürremde dün dr a gidecekti naptı acaba 1,5 ay olmuştu görmeyeli
2 kiloyu aşmıştır onun kızcesi

herkese günaydınn :CüvCüv:
kızlar bende 2 gündür kolumda ağrı var bileklerim böyle çıtırdıyo resmen.. dirseğimin ön tarafı(kolumun iç ratafı) inanılmaz ağrıyo dayanılacak gibi değil.. fikri olan yada bu sorunu yaşayan varmı?

slm herkese bizde geldikkhihoyyyt
o sorunlar bende de var hemde çokk yaklıaşık 1 haftadır filan geçmiyodasenağlama

günaydınlarrr sibelcim stres yapma canım 31 haftaya geldik artık sorun olmaz inşallah
yserez canım maşallah oğluşuna benimde canım 1 temmuz canım doğum bakarsın ikimizde aynı gün edremit devlet hastanesinde bebişlerimize kavuşuruz

selam kızlar ben cumartesi günü doktora gittim maşşallah oğluşum 1850gr olmuş boyu 44 cm bize güldü el salladı kocaman olmuş doktorum 20 haziran 10 temmuz arasında istediğim zaman sezeryan olabileceğimi söyledi bundan sonra 2 haftada 1 gidicekmişim muayeneye normal doğum istersem 2 hafta sonra ki muayenede olurmu die bakıcakmış ama ben sezeryan istiyorum 1 temmuz felan gibi bakalım rabbimden hayırlısı sağlıkla gelsinde oğlum başka bişey istemem:nazar:

MERHABA KIZLAR.... dün doğum iznimi aldım allaha şükür. bebişimi gördüm MAŞALLAH kilosu boyu posu iyiydi.:nazar::nazar::nazar::nazar:

gaydin, gamze,rosem ve ecetuba

kızlar hepinizin bebişlerine maşallah:nazar::nazar::nazar:

kocaman olmuşlarr:nazar:

darısı doktora gidecek olanların başına..

benimde bugün saat 2 de randevum var inşallah iyidir prensesim:Saruboceq:

benn geldimm kızlarr şekerimi yüksek buldu ve diyetisyene yönlendirdi randevu alıcam artık oraya gidicemm diyete başlamalısın yada insülin verir dedii ayy versede ben yapamam ne etcem benim boğazımda hiç durmuyooo hergün dondurmalar kiloyla alınıyo evee-tatlicadiarzu- neyseki şimdilik kızımın suyu yeterli bol istirat ve su dedi 2 hafta sonra tekrar gidicemm çok kalabalıktı iki arada bi derede bakabildi şükürr sengözlerimebaksanab

canım çok geçmiş olsun sonradan neden çııktı ki yediklerine dikkat edersin düzelir tatlım dondurma değil ama makarna pilavı kes en başta dondurmayı da azalt:mymeka:Şeniz

günaydın kızlar nasılsınız bakalım inş.herşey yolundadır.
bizim moralimiz bozuk dün doktora gittik:1no2:güzel haberler getiremedik maalesef
bebeğimin suyu azmış ve gelişimi 2 hafta gerideymiş bu gebelik bundan sonra zor geçecek dedi.. 36. haftayı kurtarmaya çalışacağız dedi:çok üzgünüm:

sibelcim korkma tatlım benimde bi ara suyum azalmıştı günde en az 2 lt su iç canım 15 günde düzeldi sonra benim çok şükür..bebeğine yarayacak gıdaları seç ve sol tarafına yat sürekli... et, yumurta ve sütlü şeyler ye bol bol tabi süt iç dememe gerek bile yok canım o başta zaten..
inşallah düzelecek yavrun üzülme annesiŞeniz

melek ve nesquik resimleriniz çok şeker maşallah göbüşlere:nazar:
melekcim o çiçek gönderen kızını yesinlerrrrr:nazar:
inşallah seneye kendi elleriyle verir annesi:asigim:
benim oğlum kendi yaptığı çerçeveye kendi resmini koyup verdi çok sevindim canım yavrum benim:asigim:

kızlar buluşmalar ayarlanmış süpersiniz valla.. eğer belim ağrımasaydı valla bende kalkar gelirdim altı üstü 2 saatlik yol ama baya ağrıyo inşallah birdahakinekaydirigubbakcemile5

benim kızımın çantası bitti teyzeleri ama bende bittimkafamçokkarıştı

evvelki gün tüm eşyalarını yıkadım ve akşam 9 a kadar ütüsüyle ugrastım bıdı bıdı öldüm tabi bitene kadarrrr-tatlicadiarzu-
ertesi günü yataktan kalkamadım belimde bi yumru gibi bişi oluştu re4smen süründüm wc e giderken yaaa bugün biraz daha iyiyim şükürrrrr:Saruboceq:

Herkes sustuuu :KK43:

Hürremde dün dr a gidecekti naptı acaba 1,5 ay olmuştu görmeyeli
2 kiloyu aşmıştır onun kızcesi

:1rolleyes: EVETT İLSU TEYZESİİİ KIZIM :nazar: 2 KİLO 197 GR :nazar: OLMUŞ MAŞALLAH DOKTOR TOSUNCUK BU DEDİ SANIRIM NORMAL DOĞUM OLMAYACAK ARTIK İRİ Bİ BEBEK OLDUĞU İÇİN SEZERYAN OLACAK GİBİYİZ BEBEĞİM ÇOK İYİYDİ AMA SEZERYANDAN KORKUYORUM BEN KÜÇÜK Bİ YER BURASI DEVLET HASTANESİNDE DOĞUM YAPACAKTIM AMA DOKTORUM RİSK ALMAK İSTEMİYOR BU HAFTA ANKARAYA GİDİCEZ BAKALIM SANIRIM DOĞUMUM ANKARADA OLACAK

Hürremcim kocaman bir masallah 4 kiloya yakın doğar sanirim:)))
Sende çok normal doğum istiyordun kısmet değilmiş , iri bebeği normal yolan doğurman sakıncalı zaten.

:1rolleyes: EVETT İLSU TEYZESİİİ KIZIM :nazar: 2 KİLO 197 GR :nazar: OLMUŞ MAŞALLAH DOKTOR TOSUNCUK BU DEDİ SANIRIM NORMAL DOĞUM OLMAYACAK ARTIK İRİ Bİ BEBEK OLDUĞU İÇİN SEZERYAN OLACAK GİBİYİZ BEBEĞİM ÇOK İYİYDİ AMA SEZERYANDAN KORKUYORUM BEN KÜÇÜK Bİ YER BURASI DEVLET HASTANESİNDE DOĞUM YAPACAKTIM AMA DOKTORUM RİSK ALMAK İSTEMİYOR BU HAFTA ANKARAYA GİDİCEZ BAKALIM SANIRIM DOĞUMUM ANKARADA OLACAK

hurrem masallah bebegıne. darısı bızım basımıza ıns

Hürremcim maşallah canım kızçene ne güsel topalak olmuş ama normal doğumu etkilemesi kötü olmuş ben normal istiyorum Allah kısmet ederse napsam ya gırtlakta açıldı kesmek mümkün değilki artık tırsıyorum bende sezeryandan inş. normal doğum olur :Saruboceq:

Evet canım ya nasıp ıŞı ıŞte hayırlısı artık bız saĞlıklı olalım da sezeryanada katlanırız tek dert yolculuk olacak doĞum ankarada olursa nasıl gıdıp gelıcez bakalım

TeŞekkÜrler annecık ve gaydın normal doĞum gıbısı yok tabıkı daha kesın deĞıl ama bÜyÜk ıhtımalle dedı doktor rabbım hepımızın yardımcısı olsun

herkese günaydınn :CüvCüv:
kızlar bende 2 gündür kolumda ağrı var bileklerim böyle çıtırdıyo resmen.. dirseğimin ön tarafı(kolumun iç ratafı) inanılmaz ağrıyo dayanılacak gibi değil.. fikri olan yada bu sorunu yaşayan varmı?

ellerimde kollarımda benimde ağrılar var sürekli ellerime spor yaptırıyorum kaydirigubbakcemile3zaten kalvye yetiyorkaydirigubbakcemile3 dirseğimin iç tarafıda bende ağrı olmuyor çok kaşınıyor ama yatış pozisyonundan olabilir...bu haftalarda artık böyle sıkıntılarımız başlar canım normal kendimizi dinleyelim ama çok üstüne düşersek sıkıntı olur bize...:CüvCüv: çünkü biz gebişizzzz

X