2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Ya haftasonu 30 dereceyi bulcakmısss hava düşündükçe içim fenalaşıyooo valla -tatlicadiarzu-

valla aynı stres bendede var.bugünlerde kendimi hiç iyi hissetmiyorum.perşembe yada cuma çağın'ın odası gelicek.ev küçük onu alıyorum oraya tıkıştırıyorum başka birşeyi alıp başka biryere tıkıştırıyorum.dün dolapları yerleştiriyim dedim bitiremedim.bitmediğindede canım sıkılıyor.yapıcak çok iş var daha öffffffffffffff.birde sinirlilik ve alınganlık var.herşey üst üste geliyuor işte.allah beterinden korusun diyorum.

GÜNAYDIN KIZLAR....
NASILSINIZ BAKALIM BU SABAH? BEBİŞLER NASIL?
VALL bu buluşma fikri çok güzel İSTANBUL DA olsam bende gelirdim ama artık detayları bize anlatırsınız ...

canım senin hiçbirşeyin tam değil ya benim ben daha almadım bişeycik... stress yapma sen allah korusun bebişlerimizi...

sağol canım. bu hafta sonu alıcam inşallah yavaş yavaş artık... ALLAHA EMANET BEBİŞLERİMİZ. ONLARI KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN YARABBİM deyip ufaktan ufaktan alıcam çünkü havalar sıcak artık hazirana hiç çıkamam şimdi bile gören ve beni dışarıda tanımayan insanlar öyle bakıp ALLAH SAĞ SALİM KURTARSIN DİYOR yani her an doğum yapacakmışım gibi görünüyorum.

Günaydın selsin ve jasminn.... Selsincimm stres yapma yavas yavas sakin sakin düşünnn, insanın eli ayagına dolnır stresten cnmm, üstelik ne güsel odası geliyomus bak oglumuzunnn ondan sonrası kolayyyy alkisalkisalkis

Günaydın burcu ve akdassss, beni de gören son zamanları heralde diilmi diye soruyoooo delikafadulden Bugün karsılama komitesi gibiyim valla şakkıdı

Kesinlikle filizcimmm ya ben küçük kalıyorum tabe bicok anne adayından ama kendi çapımda seviniyorummm tabe yaklastıgım icinnn kaydirigubbakcemile2 Sanada masallah 1 hafta var aramızda sanırımmm

evet tatlım aramızda 1 hafta var dün çalışabilir raporu aldım bende bakalım 5 hafta çalışabilecekmiyim kasıklarda ağrılar başladı ama hayırlısı

canım stress yapma daha vakit var yerleşir herşey.. bak ne güzel ÇAĞININ odası da gelecekmiş zaten onu yerleştirirken rahatlarsın ben bazen herşeyin yerleşmiş olduğunu düşününce bile rahatlıyorum.

günaydın kızlar nasılsınız bakalım inş.herşey yolundadır.
bizim moralimiz bozuk dün doktora gittik:1no2:güzel haberler getiremedik maalesef
bebeğimin suyu azmış ve gelişimi 2 hafta gerideymiş bu gebelik bundan sonra zor geçecek dedi.. 36. haftayı kurtarmaya çalışacağız dedi:çok üzgünüm:

günaydın
annaclerimiz nasılısnız
umarım yavru kuşlarımız da tekmeler ile size iyi olduklarını söylüyordur.
sıcakalr galiab bizi zorlaycak bakalım kısmet ne oalcak

canım cok gecmıs olsun uzulme zaten 30.haftayı aştın bu bıle buyuk bır sans senın ıcın bebegının kılosu baya ılerlemıstır:teselli:

sana da günaydın canım.valla MAŞALLAH allah neşeni bozmasın canım.

Amin cnmmmmm , hicbirimizin agzının tadı bozulmasın insallah :1hug:

Sibelcimmm moralini bozma lütfen bak bebegini de etkiler bu,cok geçmiş olsun oncelikle ama bak hepimiz 30.haftamızı devirdik bile 36.haftamıza cok bisey kalmadı merak etme, bol bol su iç sen bu arada tabe ve nolursun kendini yorcak üzcek bisi yapma a.s.

geçmiş olsun canım herşey güzel olacak kendine sıkıntı yapma sakın az zaman kaldı kendini yıpratıpta bebeğide etkileme moralini yüksek tutmaya çalış:teselli:

Günaydın kıslar maşallah genel olarak herkes iyi ufak tefek sıkıntılar var onlarıda çok dert etmemek lazım Yaz geldi içimiz açıldı ne güsel ya ben mutluyum havaların güselleşmesinden daha hafif giyinebileceğiz artık lahana dolması gibi kat kat olmaya gerek yok artık sositososito
Sibel25 canım sen genede bol bol sıvı tüket sol tarafına yat bebeğin oksijen alması çok kolaylaşıyormuş solda yatınca beslenmeside çok daha iyi olurmuş birde abur cubur değil ama protein ağırlıklı beslen çok faydası oluyo kilo alımında çok stres yapma canım kafan ne kadar rahat olursa bebeğin o kadar huzurlu ve mutlu olur yanındayız canımcım:1hug:

canım geçmiş olsun tedbir olarak bir şey verdi mi doktorun acaba
yani su süt dinlenme gibi
inşallah herşey yolunda gider canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…