2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Günaydınnn swetcimmmmm

günaydın zuzucuğum
bugün yien biraz yoğun oalcağım .
::) daha az katrılıp daha az okuycağım.
zatn pek fazla katılamıyordum
ama öğldene sorna galiab daha iyi olacak.
saabh forum yoklamamı yağtımama geçmişi okuymadımm.
kaçırıdğım bir şey varsa üzgünüm.
beni affedin

canım çok geçmiş olsun. bence moralini bozma sen yat dinlen bol sıvı al. zaten az kaldı 36. haftana merak etme sağlıkla gelicek bebişin inşallah canım.

canım cok gecmıs olsun uzulme zaten 30.haftayı aştın bu bıle buyuk bır sans senın ıcın bebegının kılosu baya ılerlemıstır:teselli:

geçmiş olsun canım herşey güzel olacak kendine sıkıntı yapma sakın az zaman kaldı kendini yıpratıpta bebeğide etkileme moralini yüksek tutmaya çalış:teselli:

canım geçmiş olsun tedbir olarak bir şey verdi mi doktorun acaba
yani su süt dinlenme gibi
inşallah herşey yolunda gider canım

ÇOK SAĞOLUN KIZLAR İĞİKİ VARSINIZ AMA BİR AN BEBİŞİMİ KAYBETMEKTEN KORKTUM YADA
SAĞLIĞIYLA İLGİLİ BİR SIKINTI OLMASINDAN

DR.SOLUMA YATMAMI BOL SIVI TÜKETMEMİ SÖYLEDİ
+YENİDEN ELEVİTE BAŞLICAM ULTRASONDA HAREKETLERİNİ GÖREMEMİZİN NEDENİDE SUYUN AZALMASIYLA İLGİLİYMİŞ...senağlama

tamam canım uzume lutfen hersey yoluna gırıcek merak etme
zaten sunun surasında ne kaldıkı doguma saglıkla gelsın ınsallah bebısler:1hug:

ay canım ya geçmiş olsun

canım çok geçmiş olsun. bence moralini bozma sen yat dinlen bol sıvı al. zaten az kaldı 36. haftana merak etme sağlıkla gelicek bebişin inşallah canım.

ay canım ya geçmiş olsun

tamam canım uzume lutfen hersey yoluna gırıcek merak etme
zaten sunun surasında ne kaldıkı doguma saglıkla gelsın ınsallah bebısler:1hug:

TEŞEKKÜR EDERİM KIZLAR
OK KENDİMİZİ TOPARLIYORUZ... BEN BİRAZ İŞLERİME BAKAYIM KAFAM DAĞILSIN AZCIK SONRA YİNE DALARIM MEVZULARIN ORTASINA Şeniz

Günaydın arkadaslarrr

Sibelcim kendini üzme ,evet suyun azalması iyi bişi değil muhtemelenden ondan hareketini göremiyordunuz. Sürekli gözetim altında tutsun seni dr .Bol sıvı tüket sende sağlıklı beslen tatlım.birde tuz suyu çekermiş tuz yeme.

gaydincim ben gelemicem pazar günü.kuzenimde mevlüt var oraya gidicem.ama aklım sizde kalıcak.pazartesi alırım artık havadisleri bol bol anlatırsınız resimde koyarsınız.böyle idare edicez artık

Günaydın arkadaşlar,sibel25 geçmiş olsun canım bol bol dinlen su,süt iç üzme kendini bebeğinde etkilenmesin.

Bakın kıslar önceden bi söz verelim bebek magazası gezmek kıyafet almak felannn yok durduk yere masraf cıkarmıcassss , aramızda kendini tutamayanlar olabilir -tatlicadiarzu-

günaydın arkadaşlar,sibel25 geçmiş olsun canım bol bol dinlen su,süt iç üzme kendini bebeğinde etkilenmesin.

sibel25 çok geçmiş olsun canım.lütfen üzme kendini.

teşekkür ederim kızlar sağolun inşallah onları kucağımıza sağlıkla alınca bunları hep unuturuz...

sibelcim geçmiş olsun güzelim yüksek tut moralini geçecek bunlarda :Saruboceq:bebişinde üzülmesin

güzel bi gün olsun inşallah havalarda ısınacakmış süperrrrr:sm_cool:açık havaları çok severim ogluşumun tekmecikleriyle uyndaın yaf bi sagımda tekmeliyo bi solumda neresi neremde bu veledin anlamadım:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…