2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Cok kilo aldıııımmm cokkk, ama bende ödem cokmusss o yüzdenn kimse anlamıyo kilo aldıgımı doktorum onemli diil diyoooo kaydirigubbakcemile3, hürremcim geçmiş olsun cnmmm korkudan olmus iste allah korumus cnm sizi bıdılar da niye kavga ediyosaaa...Nurcum masallah göbegine kocaman olmus artık hepimis son zamanlara geldigmizi baya belli diyorusss :sm_cool:

Demet yahu aldıgım o kadar file bosa gitcek deseneeee :teytey:

kızlar bebegın kılosu bızım ıyı ya ya kotu beslenmemızle dırekt alakalı degılmıs. bu annenın metobolizması, damar yapısı bagısıklık sıstemı ıle ılgılıymıs. anne buna musaıtse bebek cok ıyı beslenıyormus. ama bunlarda sorun varsa bebek daha az beslenıyıormus. doktorum bana muhallebı ye dedı glikozlu seyler bebege kılo aldırır dedı

Bana da tatlının önüne geçemiyorum diye haftada 3 gün sütlü tatlı yiyebilirsin dedi ama bebeğe yaradığından değil. Şeker, yağ ve tuzun bebeğe yararı değil zararı olur dedi. Senin dr'un yorumu değişik geldi açıkçası.

Bu arada kızlar ben son kontrolden sonra 2 kilo aldım. 1 kilosunu geri vermişim. Yediklerimde bir değişiklik yok açıkçası şimdi sevineyim mi üzüleyim mi anlamadım. İnşallah kiloyu ben vermişimdir. Kızımdan azalmasın da. Bi de bugün feci hareketli. 1-1,5 saatir hiç durmuyor. Sıkıntıda mı anlamadım. Müzik dinlettim gene durmadı. Kalkıp yürüyünce biraz duruyor. Bütün günü ayakta geçirtecek galiba.kaydirigubbakcemile3

kızlar göbüşümüzü ekliyorum

çok tatlı ya çok güzel duruyo maşallahh:nazar:

süpersin :)

Dün akşam eşimle yürüyüşe çıktık 1 haftadır her gece yürüyoruz artık
üç tane köpek kavga ederken ortalarında kaldık ALLAHIM nasıl korktum anlatamam eşim önüme geçti korudu beni ama korkudan öldüm resmen ya
Eve geldik korkuyla herhalde kitlendim kaldım, bacaklarım tutmuyo ağrıdan duramadım acile gittik doğum mu diye herkes etrafımda pervane bide ondan tedirgin oldum baya gergin bi gündü benim için ağrı kesici falan verdiler gece yarısı uyumuş kalmışım, ilacın etkisinden sanırım sabah heryerim şiş uyandım hiç keyfim yok bugün

ay köpekten bende çok korkuyorum ya bırak kavgayı yanımdan geçerken tedirgin oluyorum elim hemen karnıma gidiyo:1shok:

hürrem s geçmiş olsun canım bende olsam çok korkardım
nurcum maşaallah göbüşüne çok hoş duruyor

yaaaa sinir oluyorum kimse anlamıyor hamile olduğumu zaten boylu poslu kilosu yerinde bir insanım yani iri yarıyım o yzden de çok fazla göbeğim yok dün mağazada albise deniyorum kızlar aaa abla kaç aylık hamilesin hiç belli olmuyor diyorlar 8 diyorum şok oluyorlar gelinimiz benden 1 ay sonra onun daha belli karnı beni bayıltıyolar onun karnı kocaman diye onun boyu kısa zayıfta olduğu için daha belli oluyor tabii
demettt allah iyiliğini versin güldürdün beni kızzz bide servis parası verdin ilahiiii

aldım dondurma kutusunu elime az daha bitiriyordum zaten dayanamam buradada okuyunca hemen saldırıyorum az daha bitirecektim bebek kilo alsın derken birde bana yararsa ne olacak artık bilmem

dün akşam eşimle yürüyüşe çıktık 1 haftadır her gece yürüyoruz artık
üç tane köpek kavga ederken ortalarında kaldık allahım nasıl korktum anlatamam eşim önüme geçti korudu beni ama korkudan öldüm resmen ya
eve geldik korkuyla herhalde kitlendim kaldım, bacaklarım tutmuyo ağrıdan duramadım acile gittik doğum mu diye herkes etrafımda pervane bide ondan tedirgin oldum baya gergin bi gündü benim için ağrı kesici falan verdiler gece yarısı uyumuş kalmışım, ilacın etkisinden sanırım sabah heryerim şiş uyandım hiç keyfim yok bugün :1no2:

Zuzucum bebeğini şimdi okudum maşallah allaha emanet olsun :nazar:
Bu hafta bende gidicem kuzumu görmeye

aycanım çok geçmiş olsun

Teşekkür ederim kızlar kocama bi kez daha aşık oldum dün gece köpekler dönüp üstümüze gelince nasıl çekti beni arkasına başkası olsa kaçardı belki dondum kaldım resmen birde hastaneye giderken çok korktu rengi sap sarı oldu doğum falan yapıcam diye çok hoşuma gitti ya doğumdan korkmadığım halde eşimin o halinden korktum ben doğuam giderken ona mukayet olacak birileri lazım sizin eşlerinizde öyle olacaktır mutlaka yanlız gideriz diyordum doğuma ama yanımızda birili olsun destek olsun kocişime diye düşünüyorum artık :)

meraba lar....
hepiniz iyisiniz inşallah

zuum maşallah kuzuna nazr değmesin
nur göbeğin çok süper
hürremcin geçmiş olsun..

kızlar benim oğlum sağ tarafıma yığılıyor resmen karnımda yamuk duruyor

sizede oluyormu sol tarafım boş sağ taş gibi dışarıdanda net belli sağda durduğu

Teşekkür ederim kızlar kocama bi kez daha aşık oldum dün gece köpekler dönüp üstümüze gelince nasıl çekti beni arkasına başkası olsa kaçardı belki dondum kaldım resmen birde hastaneye giderken çok korktu rengi sap sarı oldu doğum falan yapıcam diye çok hoşuma gitti ya doğumdan korkmadığım halde eşimin o halinden korktum ben doğuam giderken ona mukayet olacak birileri lazım sizin eşlerinizde öyle olacaktır mutlaka yanlız gideriz diyordum doğuma ama yanımızda birili olsun destek olsun kocişime diye düşünüyorum artık :)

Hastanede kaldığım gece bebek katında yatmıştım. Eşi doğuma giren babalar çok şaşkın görünüyorlar. Sudan çıkmış balık gibiler. Ne yapacaklarını bilemiyorlar. Çocuklarına bile doğru dürüst bakamıyorlar. Bizimkiler ne yapacak bakalım.

dogum yaparken esımın yanımızda olmasını cok ıstıyorum ben :asigim:

Ben eşimin beni o halde görmesini istemiyorum. Zaten kan tuttuğu için o da girmek istemiyor.

Ben şimdi yemeğe gidiyorum. PC açık kalacak.

ayy nur çok tatlı olmuş göbüşün maşallahhhhhh:nazar::nazar:Şeniz

teşekkürler canım:emir_bebek:
geçti sinirim gülüyorum şimdi-tatlicadiarzu-

demet allah ıyılıgını versın cok guldurdun benıkaydirigubbakcemile3
nurcum hosgeldın masallah gobusun cok seker nazar degmesın:1hug::nazar:

Nurcum maŞallah gÖbÜŞÜne

demett sanada geçmiş olsun çabuk düzelir inşallah makinan eli kolu oluyo makina insanın ya
nurcum göbeğin çok kibar maşallah çok düzgün duruyor :nazar:

süpersin :)

ay köpekten bende çok korkuyorum ya bırak kavgayı yanımdan geçerken tedirgin oluyorum elim hemen karnıma gidiyo:1shok:

hürrem s geçmiş olsun canım bende olsam çok korkardım
nurcum maşaallah göbüşüne çok hoş duruyor

yaaaa sinir oluyorum kimse anlamıyor hamile olduğumu zaten boylu poslu kilosu yerinde bir insanım yani iri yarıyım o yzden de çok fazla göbeğim yok dün mağazada albise deniyorum kızlar aaa abla kaç aylık hamilesin hiç belli olmuyor diyorlar 8 diyorum şok oluyorlar gelinimiz benden 1 ay sonra onun daha belli karnı beni bayıltıyolar onun karnı kocaman diye onun boyu kısa zayıfta olduğu için daha belli oluyor tabii
demettt allah iyiliğini versin güldürdün beni kızzz bide servis parası verdin ilahiiii

teşekkür ederim kızlar artık baya büyüdük ve çok hareketliyiz

X