2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Cok kilo aldıııımmm cokkk, ama bende ödem cokmusss o yüzdenn kimse anlamıyo kilo aldıgımı doktorum onemli diil diyoooo kaydirigubbakcemile3, hürremcim geçmiş olsun cnmmm korkudan olmus iste allah korumus cnm sizi bıdılar da niye kavga ediyosaaa...Nurcum masallah göbegine kocaman olmus artık hepimis son zamanlara geldigmizi baya belli diyorusss :sm_cool:

Demet yahu aldıgım o kadar file bosa gitcek deseneeee :teytey:

kızzzz bi dene almıştım yine eldivenlerini felan koydum az olursa bişi olmaz dediiidelikafadulden

canım valla benimde ödem galiba çokk kilo aldım ama ortada görünen koca bi göbüş sadece kollar bacaklar aynıııı bide memişler büyüdü:eek::roflol:

hürrem s geçmiş olsun canım bende olsam çok korkardım
nurcum maşaallah göbüşüne çok hoş duruyor

yaaaa sinir oluyorum kimse anlamıyor hamile olduğumu zaten boylu poslu kilosu yerinde bir insanım yani iri yarıyım o yzden de çok fazla göbeğim yok dün mağazada albise deniyorum kızlar aaa abla kaç aylık hamilesin hiç belli olmuyor diyorlar 8 diyorum şok oluyorlar gelinimiz benden 1 ay sonra onun daha belli karnı beni bayıltıyolar onun karnı kocaman diye onun boyu kısa zayıfta olduğu için daha belli oluyor tabii
demettt allah iyiliğini versin güldürdün beni kızzz bide servis parası verdin ilahiiii

kızımmmmmm Allah gariban kuluna önce eşşeğini kaybettirir sonra buldururmuş sevinsin mutlu olsun diyeeee:roflol:
bizimkide o hesap olsun tamir parası vermedik yaaaa:lepi:sırnaşık şey

kızlar buda önden görünüşümüz

canım önden daha komacan görünüyo göbüşün senin tam kız göbüşü valla maşallahhhh göbüşe de bebişe de sanadaaa:nazar:a.s.

Teşekkür ederim kızlar kocama bi kez daha aşık oldum dün gece köpekler dönüp üstümüze gelince nasıl çekti beni arkasına başkası olsa kaçardı belki dondum kaldım resmen birde hastaneye giderken çok korktu rengi sap sarı oldu doğum falan yapıcam diye çok hoşuma gitti ya doğumdan korkmadığım halde eşimin o halinden korktum ben doğuam giderken ona mukayet olacak birileri lazım sizin eşlerinizde öyle olacaktır mutlaka yanlız gideriz diyordum doğuma ama yanımızda birili olsun destek olsun kocişime diye düşünüyorum artık :)

ayy kıyamam ben sizeeeee canım yaaaa Rabbim daim etsin aşkınızı bitanem yavrunuzla da perçinlensin kat kat artsın inşallahhhhhŞeniz

Bendede aynı sey solda oluyo neslicimmmm bebişim ters duruyodu ya dönüyomus yavas yavas kafası tam güneydoguya bakıyooo kuşbakışıııı, kimi zaman sağ tarafım bombos kalıyo soluma geliyoooooo toplanıyooo :asigim:

Hastanede kaldığım gece bebek katında yatmıştım. Eşi doğuma giren babalar çok şaşkın görünüyorlar. Sudan çıkmış balık gibiler. Ne yapacaklarını bilemiyorlar. Çocuklarına bile doğru dürüst bakamıyorlar. Bizimkiler ne yapacak bakalım.

Ben eşimin beni o halde görmesini istemiyorum. Zaten kan tuttuğu için o da girmek istemiyor.

Ben şimdi yemeğe gidiyorum. PC açık kalacak.

ıyıde sen kanı nerde göruyosunkı kaydirigubbakcemile3
ben normal dogum yaptım kan falan görmedım üstüne carsaf örtuyolar cunku senı dogurtandan baskası bısey görmuyo canım:nazar:
esım baş ucumda elımı tutunca emınım kendımı daha rahat hıssedıcem:asigim:

kızlar benim oğlum sağ tarafıma yığılıyor resmen karnımda yamuk duruyor

sizede oluyormu sol tarafım boş sağ taş gibi dışarıdanda net belli sağda durduğu

hoşgeldin canım

benim kızımın kafası sağda popuşu göbüşümün tam altında ayaklarıda sola doğruuu:lepi:

baya rahat bi şekilde yayılmış durumda minik kuzum benimmm:roflol:

doktor artık çok yer değiştiremez bu şekilde kalır dedi ters olması da benim için sorun değil çünkü sezeryan olacak:nazar:

kızzzz bi dene almıştım yine eldivenlerini felan koydum az olursa bişi olmaz dediiidelikafadulden

canım valla benimde ödem galiba çokk kilo aldım ama ortada görünen koca bi göbüş sadece kollar bacaklar aynıııı bide memişler büyüdü:eek::roflol:

kızımmmmmm Allah gariban kuluna önce eşşeğini kaybettirir sonra buldururmuş sevinsin mutlu olsun diyeeee:roflol:
bizimkide o hesap olsun tamir parası vermedik yaaaa:lepi:sırnaşık şey

canım önden daha komacan görünüyo göbüşün senin tam kız göbüşü valla maşallahhhh göbüşe de bebişe de sanadaaa:nazar:a.s.

ayy kıyamam ben sizeeeee canım yaaaa Rabbim daim etsin aşkınızı bitanem yavrunuzla da perçinlensin kat kat artsın inşallahhhhhŞeniz

Valla demetimmm al benden de o kadarrrr, arkadan hamile oldugum anlasılmıyo önden de ancak göbegime bakmaları gerekiyo, işte yüzümden azcık kilo aldıgım belli oluyo o kadar... Haftasonu düğüne gittim, yüzümü gören herkes yahu bilas kilo almısın sen dedi, bende her seferinde gobegimi gosterdimmm cok mutlu oldummmm alkisalkisalkis

Valla demetimmm al benden de o kadarrrr, arkadan hamile oldugum anlasılmıyo önden de ancak göbegime bakmaları gerekiyo, işte yüzümden azcık kilo aldıgım belli oluyo o kadar... Haftasonu düğüne gittim, yüzümü gören herkes yahu bilas kilo almısın sen dedi, bende her seferinde gobegimi gosterdimmm cok mutlu oldummmm alkisalkisalkis

ben çok zayıftım canım birde iç karnım hiç yokmuş doktor normal bu kadar kilo alman dedi bünyeden bünyeye değişiyormuş ince kemikli olanlar ve zayıf olanlar daha fazla kilo alıyorlarmış hamilelikte:CüvCüv:

artıııııııı hiç sorun etmiyorum Allahım az kaldı yaaa kuzularımızı bi alalım kucağımıza hayırlısıyla inşallahhh vericez bu kiloları:lepi:kaydirigubbakcemile5

zuzuuum bilmeyenler nasılda şaşırıyor değilmi bende geçen hafta 6 mayıs sabahı hıdırellez deniz kıyısına ineriz denize taş atarız bende elimde yasin okuyordum geçen bir ahbabımız inşa ontane çocuk versin sana diye bağırıyor bende hemen ceketimin düğmelerini açtım karnımı gösterdim hamileyim der gibi kadın bir çığlık attı sabahın 6 30 unda boynuma bir sarıldı nasıl mutlu oldum

benim oğluşum 30 haftada dönmüştü..
yerini beğenmeyip döndüyse bilmiyorumkaydirigubbakcemile3
neyseki sizdede oluyormuş normal bir durum yani
sağ tarafta durduğu için kalbime ve mideme baskı olmuyor çok rahatım bu yüzden
benim oğluşum çok akıllı çook

ben çok zayıftım canım birde iç karnım hiç yokmuş doktor normal bu kadar kilo alman dedi bünyeden bünyeye değişiyormuş ince kemikli olanlar ve zayıf olanlar daha fazla kilo alıyorlarmış hamilelikte:CüvCüv:

artıııııııı hiç sorun etmiyorum Allahım az kaldı yaaa kuzularımızı bi alalım kucağımıza hayırlısıyla inşallahhh vericez bu kiloları:lepi:kaydirigubbakcemile5

valla canım ben kiloluydum normaldede daha doğrusu ben migren hastasıyım hamie kalmadan tedaviye girdim ilaçlar yüzünden 12 kilo almıştım onu veremeden hamile kaldım şimdide 9 kilo aldım ama çok takmıyorum doğumdan sonra hayırlısıyla verilir

Yaaaa demetimmm kiloooo senin köpeeeeeennn olsunndelikafadulden Dert mi ettiginnn, simdi fırsatım varken ben doya doya tadını cıkarıyorum ne gorsem istiyorummm e az zamanım kaldı degerlendirmem lazımmmm kaydirigubbakcemile3

zuzuuum bilmeyenler nasılda şaşırıyor değilmi bende geçen hafta 6 mayıs sabahı hıdırellez deniz kıyısına ineriz denize taş atarız bende elimde yasin okuyordum geçen bir ahbabımız inşa ontane çocuk versin sana diye bağırıyor bende hemen ceketimin düğmelerini açtım karnımı gösterdim hamileyim der gibi kadın bir çığlık attı sabahın 6 30 unda boynuma bir sarıldı nasıl mutlu oldum

Hemde nasıl cnmm o tepkileri kameraya cekmek lazım aslen kaydirigubbakcemile3 Kimse sanki dokunmadan inanmıyomus gibi geliyo gobegime dokunuyoduu, düğününn en gözdesi bendimm yane gelin ve damattan soraaa ama oynayamadım ya yemek yemektennnn -tatlicadiarzu-

benim oğluşum 30 haftada dönmüştü..
yerini beğenmeyip döndüyse bilmiyorumkaydirigubbakcemile3
neyseki sizdede oluyormuş normal bir durum yani
sağ tarafta durduğu için kalbime ve mideme baskı olmuyor çok rahatım bu yüzden
benim oğluşum çok akıllı çook

Benimki de yeni döndü neslicimmmm ama solumda durdugu icinnn midemi rahatsız ediyo arada, soluma yatyorum midem agrıyo sagıma yatıyorumm bizimki begenmiyo sırt ustu ve yüzüstü yatamam en son oturarak uyucammm sanırımm pes edip :roflol:

Yaaaa demetimmm kiloooo senin köpeeeeeennn olsunndelikafadulden Dert mi ettiginnn, simdi fırsatım varken ben doya doya tadını cıkarıyorum ne gorsem istiyorummm e az zamanım kaldı degerlendirmem lazımmmm kaydirigubbakcemile3

heyy Allahım yaa ben bu kızıda karnındakini de yicem yaa hepden şişko bişi olcam mananem yaaaaaaaadelikafadulden:lepi:

zuzummmmmm az sonra 2 resim göstercem aradaki 50 farkı bulcen tamam mıııı:roflol::sm_cool:

valla canım ben kiloluydum normaldede daha doğrusu ben migren hastasıyım hamie kalmadan tedaviye girdim ilaçlar yüzünden 12 kilo almıştım onu veremeden hamile kaldım şimdide 9 kilo aldım ama çok takmıyorum doğumdan sonra hayırlısıyla verilir

verirsin tatlım hiç merak etme minikler emdikçe ve geceleri uykusuz kaldıkçaaaaaaa istemesekte gitcek onlar merak etme kaydirigubbakcemile5
birazda bizim gayretimizle eskisi gibi olucaz allahın izniyleeeealkisalkisalkis

aradaki 50 farkı kim bulacak bakalımmmmmmmdelikafadulden:roflol:

kızlar alıntı yapmayın lütfen silicemŞeniz

Son düzenleme:
ay maşşalah sana demetçiğim ne güzel bir tablo bir yanında yakışıklı ve neredeyse bıyuna gelmiş öbürü karnında :) bütün güzellikler hep sizlerle olsun

X