2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

demet sen bu resminden böyleysen ve silicem çok kötüyüm diyosan ayyy beni görmeyin yada görün du bakıyım :KK70: resimlere :) belki koyarım hehehehe

Benimki de yeni döndü neslicimmmm ama solumda durdugu icinnn midemi rahatsız ediyo arada, soluma yatyorum midem agrıyo sagıma yatıyorumm bizimki begenmiyo sırt ustu ve yüzüstü yatamam en son oturarak uyucammm sanırımm pes edip :roflol:
[/QUOTE]

cimcime demek solda duruyor
olsun orada sağlıklı olsunlarda kuzucuklargerisi önemli değil

demetcim maşallah çok güzelsin....
hamilelikte ayrı bir güzellik katmış
kızındada gamze olur inşallah gamzen çok güzel

ay maşşalah sana demetçiğim ne güzel bir tablo bir yanında yakışıklı ve neredeyse bıyuna gelmiş öbürü karnında :) bütün güzellikler hep sizlerle olsun

demetcım masallah bu ne guzellık aman nazar degmesın :nazar::nazar::nazar:

demet sen bu resminden böyleysen ve silicem çok kötüyüm diyosan ayyy beni görmeyin yada görün du bakıyım :KK70: resimlere :) belki koyarım hehehehe

ayy kızlarrrr çok teşekkür ederimmmmm utandımmmm:eek:Şeniz

tüm güzellikler hepimizin olsun canlarım:asigim:

zaten en büyük zenginliği içimizde taşıyoruz Rabbime ne kadar şükretsek azdır:Saruboceq:

Güzel Allahım her isteyene nasib etsin anneliği inşallahhhh:Saruboceq:

huricim hadi bekliyoruz tatlım valla benim her halimi gördünüz en çok resim ekleyen benim içinizde sanırsam-tatlicadiarzu-

resimler çok güzel çok yakışmış hamileleik meaşallahhhhhh:nazar:demet takam kafana kiloları onlar geldikleri gibi giderler :roflol:

demetcim maşallah çok güzelsin....
hamilelikte ayrı bir güzellik katmış
kızındada gamze olur inşallah gamzen çok güzel

teşekkür ederim neslicim:eek: o senin gönlünün güzelliği gözünün güzel bakışıŞeniz
güzellik mi kaldı tatlım 36 yaşındayım artık-tatlicadiarzu-
evet çok ayva yedim kızımda da gamze olsun diye öyle derler yakaydirigubbakcemile3
benim tek yanağımda var eşiminde çenesinde var ikiside makbulümüz inşallah bi gamzesi olur:asigim:

hüzüncüm nasıl oldun güzelim atlata bildinmi benim burunlar tıkalı hala ama daha iyim şimdi bal karışımını yapıyorum hafif öksürük vardı geçmiştir inşallah senin öksürükte

58722322.jpg
delikafadulden
:1shok:senağlama

alkisalkisalkis

ne diyim ki 25 nisanda 18 kg dı toplam :KK70: ben 100 kg la doğumhaneye giricem bu gidişle delikafadulden

resimler çok güzel çok yakışmış hamileleik meaşallahhhhhh:nazar:demet takam kafana kiloları onlar geldikleri gibi giderler :roflol:

teşekkürler morlavanta hoşgeldin aramıza canım sağlıkla kucakla inşallah kuzucuğunuŞeniz

bu arada nickin çok hoş gerçektennnnkaydirigubbakcemile5

yok canım kiloyu hiç takmıyorum oğlumda 20 kg almıştım ama hepsini verdim yine veririm inşallahkaydirigubbakcemile2
öyle çatlak falanda olmayınca sanki hiç doğum yapmamış gibiydim tabi şimdi nasıl olacak bilemiyorummmmmm:roflol:

teşekkür ederim neslicim:eek: o senin gönlünün güzelliği gözünün güzel bakışıŞeniz
evet çok ayva yedim kızımda da gamze olsun diye öyle derler yakaydirigubbakcemile3
benim tek yanağımda var eşiminde çenesinde var ikiside makbulümüz inşallah bi gamzesi olur:asigim:

valla bravo yaşını hiç göstermiyosun gayet iyisin ayyy ayva yiyince gamzemi oluyo bbebeklerde delikafadulden hee ben çok yedim ayvayı benim ogluştada olurmu ki alkisalkisalkis

teşekkürler morlavanta hoşgeldin aramıza canım sağlıkla kucakla inşallah kuzucuğunuŞeniz

bu arada nickin çok hoş gerçektennnnkaydirigubbakcemile5

yok canım kiloyu hiç takmıyorum oğlumda 20 kg almıştım ama hepsini verdim yine veririm inşallahkaydirigubbakcemile2
öyle çatlak falanda olmayınca sanki hiç doğum yapmamış gibiydim tabi şimdi nasıl olacak bilemiyorummmmmm:roflol:

hoşbulduk güzelim :lepi:şimdide aynısı olacaktır kimya meselesi :1hug:

olurmu canım maşallah çok güzelsin
hiç 36 göstermiyorsun:nazar:
ayy olur gamze hem babadan hem anneden

huricim çok tatlısın ....
kiloyu boşver veririz inşallah hep brlikte
bu temmuz anneleri ne kadar güzel öyle

valla demetçim bu arada hiç 36 yaşında göstermiyorsun ben seni 26-27 sandım .tütütüh maşallah :nazar: içimden de ne güzel genç yaşta iki çocuk diye geçirmiştim. ben kendime uzak görüyorum da. çok istiyorum oğluşumun bir kardeşi daha olsun ama zor galiba. ilk bebekte yaş 35 ikinciyi ne zaman yapacağım??

valla bravo yaşını hiç göstermiyosun gayet iyisin ayyy ayva yiyince gamzemi oluyo bbebeklerde delikafadulden hee ben çok yedim ayvayı benim ogluştada olurmu ki alkisalkisalkis

hoşbulduk güzelim :lepi:şimdide aynısı olacaktır kimya meselesi :1hug:

teşekkür ederim canım:eek:

evet ayva için öyle derler inşallah istediğin gibi olurkaydirigubbakcemile5

olurmu canım maşallah çok güzelsin
hiç 36 göstermiyorsun:nazar:
ayy olur gamze hem babadan hem anneden

teşekkürler neslicimm:eek:

sağlıklı olsun öncelikle tabiki:asigim:

ayyy bi doğsalarda kuzularımızın resimlerini paylaşsak yaaaaaa:asigim:

huriiiiiii maşallah tatlım valla sende benim gibisin sanırım ama inan çok yakışmış :nazar::nazar:a.s.

X