2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

evet annecik , annenin metobolizmaı ve damarda bebeğe giden kan, oksijen büyük etkenmiş bebeğin kilo alması .

demett aksilikler üst üste gelir canım canım sakin ol eşin getiriyomuş tamirci bişeyi yoktur inşallahh:eek:

yok artık bu kadarda aksılık olurmu canım:teselli:

sakin ol canım.. aksilik işte çözülür birazdan mesele...

olmaz bu kadar neyse sıkma canını eşin getiriyomuş tamirci şıp diye yapar ,tamir olmazsa al çamaşırlar apartımanda çevrede komşuya götür rica et yıka sıkma canını

demetcim strese girme canım şimdi yapılır makinan yıkarsın benim çamaşırlar yine kaldı bugün arkadaş çağırdı

ayyy kızlar çok saolun yaaaa ay bayılacaktım valla sinirdennnn:1no2:

makina bozulmamış adama acaip resil oldum sanırsam:eek:
bebişin cicilerini çamaşır torbasına koydum minik parçalar makineye kaçmasın diye
adamcağız sordu ne oldu da bozuldu yenge dedi bende ay ne olacak hiçbişey yoktu çamaşırı kuruturken feci bi gürültü oldu koştum makineyi zor zaptettim ordan oraya atlıyodu dedim.
ağır bişey varmıydı içinde dedi
yoo bebiş kıyafetleri dedim hem içine de kaçmış olamaz çamaşır torbasıyla attım dedim....
ne yaptın yenge dedi ondan olmuş dedi merak etme bozuk değil dedi meğer çamaşır torbasında ağırlık fazla oluyomuş makine hakimiyeti kaybediyomuş çıldırıyomuş sonradaaaaaakafamçokkarıştı

ee dedim minikler kaçarsa ya makineye

çok küçükleri koy torbaya ama tüm çamaşırları değil dedi:mymeka:

neyse ki kötü bi tecrübeyle öğrenmiş olduk kızlar :nazar:

neymişşşş çamaşır torbası kullanmamak lazımmışşşşşdelikafaduldenkaydirigubbakcemile3

selam canım hoşgeldinnnnnŞeniz

maşallah zuzucum maşallah banada drum normal dedi aslında haftasına göre ben biraz tedirgin oldum gerçi sağlıklı olması önemlide olsun kiloları alalım nasıl olsa sonra koştururken vereceğiz hepsini inşallah

selammm naper nasılsın ben bugün oturucam dinlencem diyorum ama sıkılıyorum üffff
kızlar bana uygun fiyatlı büyüyen beşik şifonyer siz nerden aldınız mobilyalı fiyatı uygun olacak bi yardımcı olun araştırıyorum halaa sinir oldummmm

benim yaptırttığım mobilyacıya yaptırttttttttdelikafadulden tabi nakliye ne kadar tutar bilememmm-tatlicadiarzu-

herkese günaydın güzel anneler

günaydın tatlım hoşgeldinnnŞeniz

Demetcim geçmiş olsun makinen bozulmuş tam zamanında
kıskandı bence kızının cicşlerini dayanamadı:)

makinenin suçu yokmuş canım suçlu benmişimmm-tatlicadiarzu-

Dün akşam eşimle yürüyüşe çıktık 1 haftadır her gece yürüyoruz artık
üç tane köpek kavga ederken ortalarında kaldık ALLAHIM nasıl korktum anlatamam eşim önüme geçti korudu beni ama korkudan öldüm resmen ya
Eve geldik korkuyla herhalde kitlendim kaldım, bacaklarım tutmuyo ağrıdan duramadım acile gittik doğum mu diye herkes etrafımda pervane bide ondan tedirgin oldum baya gergin bi gündü benim için ağrı kesici falan verdiler gece yarısı uyumuş kalmışım, ilacın etkisinden sanırım sabah heryerim şiş uyandım hiç keyfim yok bugün :1no2:

Zuzucum bebeğini şimdi okudum maşallah ALLAHA emanet olsun :nazar:
Bu hafta bende gidicem kuzumu görmeye

demet allah ıyılıgını versın cok guldurdun benıkaydirigubbakcemile3
nurcum hosgeldın masallah gobusun cok seker nazar degmesın:1hug::nazar:

demett sanada geçmiş olsun çabuk düzelir inşallah makinan eli kolu oluyo makina insanın ya
nurcum göbeğin çok kibar maşallah çok düzgün duruyor :nazar:

Dün akşam eşimle yürüyüşe çıktık 1 haftadır her gece yürüyoruz artık
üç tane köpek kavga ederken ortalarında kaldık ALLAHIM nasıl korktum anlatamam eşim önüme geçti korudu beni ama korkudan öldüm resmen ya
Eve geldik korkuyla herhalde kitlendim kaldım, bacaklarım tutmuyo ağrıdan duramadım acile gittik doğum mu diye herkes etrafımda pervane bide ondan tedirgin oldum baya gergin bi gündü benim için ağrı kesici falan verdiler gece yarısı uyumuş kalmışım, ilacın etkisinden sanırım sabah heryerim şiş uyandım hiç keyfim yok bugün :1no2:

Zuzucum bebeğini şimdi okudum maşallah ALLAHA emanet olsun :nazar:
Bu hafta bende gidicem kuzumu görmeye

ayy canım benim kimbilir nasıl korkmuşsundurrrrr:teselli:
ben olsam bayılırdım kesin uzaktan görsem köpeği bacaklarım titriyoo:1shok:

çok geçmiş olsun canımŞeniz

demet allah ıyılıgını versın cok guldurdun benıkaydirigubbakcemile3
nurcum hosgeldın masallah gobusun cok seker nazar degmesın:1hug::nazar:

ayy nirden bilirdim hüzüncüm yafffff-tatlicadiarzu-

demett sanada geçmiş olsun çabuk düzelir inşallah makinan eli kolu oluyo makina insanın ya
nurcum göbeğin çok kibar maşallah çok düzgün duruyor :nazar:

canım bozulmamış çamaşır yıkama torbasına koyup atmıştım kıyafetlerini kızımın ama öyle yapmamak gerekiyomuş makinanın dengesini bozuyormuş böylece öğrenmiş oldum-tatlicadiarzu-

X