2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Cumartesi günü doktora gittimmm kızlar, bebişimi gördümmmm balık gibi agzını gözünü açıp kapıyodu kuzummmmm, yanakları da cok topiştiiii aynen benim küçüklüğüme benziyoduuuu ve 30+3 itibariyle kilosu 1.889 gr, boyu 40-41 cm. olmuşşşş cok topakkk olmussss oooo yirim onu ben yirimmmmmmm :dance: Doktorum cok saglıklı beslendigini soylediii masalah cok güsel gittigini soyledi herseyinnn aman nazar degmesinnn :nazar: :sm_cool:

maşallah canım aşşah nazarlardan korusunn çok güzell topiş topiş olacak kuzucukkk:nazar:

maşallah zuzuum kızına.toparlacık olmuş maşallah ona.raporunu ne yaptın

kızlar kafayı yicem yaaaaaaakötükedihüso

yıllardır tık demeyen çamaşır makinesi bozulduuuuuuuu:kızgın::çok üzgünüm:

hemde kızımın cicileri içindeykennnnsenağlama

şimdi tamirci getiriyo eşim sakin olmaya çalışıyorum ama başımın üstünden dumanlar çıkıyoooooooooooooookötükedihüso

yok artık bu kadarda aksılık olurmu canım:teselli:

şimdi tamirci getiriyo eşim sakin olmaya çalışıyorum ama başımın üstünden dumanlar çıkıyoooooooooooooookötükedihüso

sakin ol canım.. aksilik işte çözülür birazdan mesele...

olmaz bu kadar neyse sıkma canını eşin getiriyomuş tamirci şıp diye yapar ,tamir olmazsa al çamaşırlar apartımanda çevrede komşuya götür rica et yıka sıkma canını

Saolunnn kıslarrr valla bende sasırdımmm m cok komacann bi kız olmusss beni oyle karsıladıı kendisii, 2kilooo patatis oldu valla ılsucummm şaka bi yana nası hızlı büyüolar artık masallah, bende bilas hızlı büyümüşümmm ama bebegin saglıklı geliştikten sora kiloya takma dedi takmıyorummm sadece doktorumun elini sıkarken kolunu kırıyodum o kadarrrr elim mi agırlasmıs ne kaydirigubbakcemile3

zuzuuum maşallah kızçene canım 41 kere:nazar::nazar:ne yaptın sen öle neler yedin içtin benim kızım 30 haftalıktı gittiğimde 1 400 grdı sen hadi 100 kilo oldum dedin anlaşıldı şimdi ben 115 kilo ile daha 1500 grda bebeğim demekki ben kendimi besliyorum sen bebeğini allah nazardan korusun canımŞeniz

maşallah zuzuum kızına.toparlacık olmuş maşallah ona.raporunu ne yaptın

Canım actırdım raporumu ama benimki seninkinden bils farklı üstte imzalı benim beyanım var son 3 haftaya kadar calısmak istiyorum diye, asagıda hastanenin kendi istegi üzene çalışabilir raporu varrrr :uhm:

demetcim strese girme canım şimdi yapılır makinan yıkarsın benim çamaşırlar yine kaldı bugün arkadaş çağırdı

kızlar bebegın kılosu bızım ıyı ya ya kotu beslenmemızle dırekt alakalı degılmıs. bu annenın metobolizması, damar yapısı bagısıklık sıstemı ıle ılgılıymıs. anne buna musaıtse bebek cok ıyı beslenıyormus. ama bunlarda sorun varsa bebek daha az beslenıyıormus. doktorum bana muhallebı ye dedı glikozlu seyler bebege kılo aldırır dedı

Canım actırdım raporumu ama benimki seninkinden bils farklı üstte imzalı benim beyanım var son 3 haftaya kadar calısmak istiyorum diye, asagıda hastanenin kendi istegi üzene çalışabilir raporu varrrr :uhm:

nasıl yani.benimkindede en altta.hastanın isteği üzerine verilmiştir yazıyor.tam olarak ne yazıyor şimdi raporunda.

zuzuuum maşallah kızçene canım 41 kere:nazar::nazar:ne yaptın sen öle neler yedin içtin benim kızım 30 haftalıktı gittiğimde 1 400 grdı sen hadi 100 kilo oldum dedin anlaşıldı şimdi ben 115 kilo ile daha 1500 grda bebeğim demekki ben kendimi besliyorum sen bebeğini allah nazardan korusun canımŞeniz

Saol cnmm benimmm ama bence seninkinin de kilosu gayet iyi, kiloyla olcme saglıgını dedi doktorum ek olarak bazen cok hızlı alır bazen yavaslar, kac kilo dogacagını bilemezsinn ama saglıklı bi bebek dediii, ben pek kendime sınır koymadım cnm ya süt içiyorum meyve cok yiyorummm, dondurma cidden hemen hergün yiyorummm, bi de ilaclarımı hic aksatmıyorummm, vitaminimi felan mutlaka günü gününe alıyorum e günü gününe kiloda alıyorummm tabedelikafadulden

X