2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

dün evden çıkarkene internete çalışıyodu akşam geldik eşim açtı pc yi bir türlü giremedi sinir oldu inatt etti bu gece halledip öyle yatıcam diye tam saat 2 ye kadar uğraştıı format attı şuan girilemiyolar ama bir sürü kayıt silindi sadece resim video müzikleri kurtarabildi msnyi bile kuramadı arık onuda bugün kurar ne kadar zormuş internet olmayıncaakaydirigubbakcemile3 şükür yaptı bugün girebiliyorum

demetimmmm günaydın canım ben geliyorum sen çıkıyorsun bir türlü buluşamadık canım demek ayvalığa geldin seneler önce oğlun 3 yaşında olduğuna göre şimdi koca bir delikanlı oğlunun sınavı nasıl geçti inş başarılı olur
canım bende bugün bebeğimin çamaşırlarını yıkayacağım dalinlemi yıkıyorsun canım yokjsa sabun tozu ilemi bende eşime aldırıcam öğleye gelirken getirsin:1hug:

günaydın ,,nasılsınız bakalım annecikler
biz iyi sayılırız prensesimle
doğum yaklaştıkça sıkıntılar artıyordelikafadulden

GÜNAYDIN KIZLAR...

dün yazamadım anneler gününüz kutlu olsun. İNŞALLAH BİR DAHAKİNE BEBİŞLERİMİZ SAĞ SALİM KUCAKLARIMIZDA OLUR

canım çok geçmiş olsun sen bol bol dinlen canım. ben de buralardan araştıracağım canım dediğin ilacı.

hüzünyılı canım geçmiş olsun benimde midem berbat iki gündür hele cumartesi akşamı 2 de bir uyandım 3 30 a kadar uyuyamadım kaynıyor sürekli boğazıma kadar geliyor sürekli geğirti yastığımıda yükselttim yok geçmedi bir türlü dünde devam etti bütün gün çok berbat bişi yaaaa
benim hiç halim yok bugün yaa kızlar gece 10 da uyudum sabah 8 de kalktım ama bütün gece wcye kalkmaktan uyuyamıyorum birde sağa sola dönmekten sabaha kadar sersem gibi olmuşum heryerim ağrıyor

[sıze="2"]
maşallah canım oğluşun iyi günlerde kullansın inşallah
[/sıze]

bızım pc de dun kafayı yedı esım format attı allahtan resımler muzıkler falan hep baska cd de kayıtlı duruyoalkisalkisalkis

herkese günaydın kızlarrra.s.

günaydınnnnnnkaydirigubbakcemile3

bugun ışlerım var oyuzden pek takılamıyorum ama aklım ve kalbım burda arada bır okuyup yazıcama.s.
kızım hafta sonu benden beter bi yerde durmadın bırak bugün işi akşama kadar zat bacaklarını yat..Çok üzgünüm çoook..

çok güzel ya ben daha hiç görmedm çok güzel bir duygudur heralde allah sağlıkla gerçeğini kucağına almak nasip etsin bende görmek istiyorum yaaaaa-tatlicadiarzu-

bende bütün gece rüyamda beşiklerle uğraştım herşeyim tamam bir büyüyen beşik birde şifonyer alıcaz biz ikisi takım olandan bulamıyoruz bir türlü daha doğrusu 1 ay önce sipariş verdik bizi sallayıp duruyolar orayaı bırakıp başka yerden alıcaz o fiyata mümkün değil bulmamız bizde dün gece araştırdık en uygun nerden alırız diye falan filan herşeyi hazır kızımın odasını düzemediğimiz için hiç bi şey yapamıyorum çok sinirleniyorum bu durumaaadelikafadulden:1shok:benneyaptımki

ayy harika bi rüya yakında da gerçek olacak inşallah canımmmmm:asigim: hayırlar getirsinnnnnnŞeniz

iyiyim çok şükür diloşum

Allah kolaylık versin canım bende dün tüm gün gezdik geldik akşam hazır eşim evdeyken giriştim kışlıklara adamcağıza bi rahat yok benden-tatlicadiarzu-
ama napiim ben kaldıramıyorum bazaları yukardaki dolaplara da uzanamıyorum:jeyyar:
havası alınan torbalardan almıştım herşeyi onlara koydum ohh valla ne rahat sığdılar dünya kadar yer açıldı büyük kolaylık valla kızlarrrrr:lepi:

tabi bugüne de dünya ütü çıktı yazlıklar çıkınca meydanaaaaaakafamçokkarıştı

yavas yavas yapıcam artık inşallah akşama kadarrrrrrr:teytey:

evet canım dalinin sıvı deterjanını ve yumusatıcısını aldım birde hacı şakirin sabuntozu matik olanından o da harika kokuyor dalin... ikisinide tavsiye ederim canım

günaydın ,,nasılsınız bakalım annecikler
biz iyi sayılırız prensesimle
doğum yaklaştıkça sıkıntılar artıyordelikafadulden

hoşgeldin sibelcim:CüvCüv:

bizde iyiyiz çok şükürrrr

GÜNAYDIN KIZLAR...

dün yazamadım anneler gününüz kutlu olsun. İNŞALLAH BİR DAHAKİNE BEBİŞLERİMİZ SAĞ SALİM KUCAKLARIMIZDA OLUR

günaydın akdas hoşgeldinnnn:CüvCüv:
teşekkürler canım seninde anneler günün kutlu olsun seneye kuzularımızla inşallahhhhhh:asigim:

Demetcim süper görünüyorsunuz oğluşunla masallah

teşekkürler ilsucummmŞeniz

darısı sizlere olur inşallahhhhhhkaydirigubbakcemile5

sagol derıncım sanada gecmıs olsun aynen bende öyleyım neyse az kaldı ınsallah saglıkl gelsın bebısler bıraz daha sabrkaydirigubbakcemile5

DERıN HÜZÜNYILI geçmiş olsun kızlar. mideler artık bizi zorlayacak tabi......

Eşinin doğumevinde çalışması ne güzel. Evet o zaman sen her ihtimali değerlendirip yanında götür canım.

hüzünyılı evet canım yeterki sağlıklı gelsinlerde biz herşeyi çekeriz:içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…