2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sağol demetcim sütü 1 bardak içiyorum günde sadece dondurmada günaşırı yiyorum.Bunlar kilomu aldırıyormuş?*

Günaydın anneler gününü gerçek bir aday oarlak yaşayan sevgili anne adayalrı.
Ilk defa kızım diyerek uyandım bir anneler gününde.
Bazı arkadaşalr aradı.
Annem ile konuşurekn ,darısı size inşallah seneye dedi.
Mutlu oldum.
Duygulandım.
Sabah annem şarkısı çalıyordu radyo da gözlerim doldu,annemi görmek istedim.
Içim burkuldu .
Sonra da anneler günün güzle tadını çıakrmaya çalıştım.
Allah seneye çocuklarımızı kucağımıza alıp öpüp koklayrak kutlamak nasip etisn.

Selsin bazen banada oluyor öyle içime durduk yere sıkıntılar geliyor.Dün akşamda oldu.Son aylara girdik artık biraz daha sabırr

Günaydın anneler,
Hepinizin geçmiş anneler günün kutlarım .

Stardust ı okudum ne desem bilmiyorum çok ama çok üzüldüm
tekrar onun için eczanelerden bir arastırma yapacağım

herkese günaydın.iyi haftalar.

herkesin geçmiş anneler günü kutlu olsun.oğlumla babasıda benim anneler günümü kutladılar.bana hediye almışlar.çok mutlu oldum

günaydın selsincim hoşgeldinnn

ayy nasıl harika bir duygu değilmi yok böyle bir sevgi yokkkkk:asigim:

stardustcum çok geçmiş olsun canım.çok üzüldüm.inşallah sorunsuz bir şekilde atlatırsın bu dönemide.lütfen çok dikkat et.

star dust canım yaaa geçmişi okuyamamıştım selsin deyince baktım canım lütfen çok dikkat et kendine şunun şurasında ne kaldı kibenneyaptımki
canım benim inşallah bulunur senin içinde en kısa zamanda:Saruboceq:
çok öptüm seni ve yakışıklı oğlunuŞeniz

bana çok sık oluyor canım kansız olduğum için:1no2:

ben johnson s ın setini almıştım ama şimdi kullanmıycam onu ilk etapta sabamed i öneriyorlar onun setini teke alıp yapıcam canım.
ama oğlumda nivea kullandım çok da memnundum güle güle kullansun yakışıklın mmm misler gibi kokacakŞeniz

sağol demetcim sütü 1 bardak içiyorum günde sadece dondurmada günaşırı yiyorum.Bunlar kilomu aldırıyormuş?*

evet canımkaydirigubbakcemile5

Günaydın anneler,
Hepinizin geçmiş anneler günün kutlarım .

Stardust ı okudum ne desem bilmiyorum çok ama çok üzüldüm
tekrar onun için eczanelerden bir arastırma yapacağım

günaydın swetcim ve ilsucummmmalkisalkisalkis

hoşgeldinizzzzŞeniz

kızlar benim oğlumda kendi elleriyle bana çerçeve boyamış ve de içinede 3 yaşındaki resmini koymuş ayvalıkta tatildeyken çekmiştik ayyy o kadar duygulandım ki ağlattı beni sıpaasenağlama:asigim:

cumartesi gece 12 de verdi boynuma sarılıpta:asigim:

alıntı yapmayın lütfen kızlar bunu silicemmm-tatlicadiarzu-
o geceki perişan halimle çekti o anı eşim:asigim:

Son düzenleme:

Geçmiş olsun. Uzun bir süre siteye giremedim. Stardust söylemişti. Kendine ve kızına dikkat et heeee.

yok canım kist değil ventrikülomegali bebeğin beynindeki su boşluklarının büyük olması11mm
küçülürse sorun yok büyürse riske giriyo
normalde 10 mm den büyük olmaması gerekiyomuş
Geçmiş olsun canım. İnşallah hayırlı haberlerle dönersin.

kızlar siz hastane çıkışı kaçtane koydunuz
ben iki koyucam bugün valiz hazırlıcamda
ondan soruyorum

Ben 1 tane aldım. Birkaç da body götüreceğim. Yeter herhalde.

Kızlar fitili bulan özelden bana ulaşabilir.

[
Hasta bezi götürmeyeceğim ben. Hastanede vardır. Bebek bezine de gerek yoktur ama her ihtimale karşı birkaç tane yanımda bulunduracağım. Bu arada yeni doğan bezlerinden almayın. Yeterli olmuyormış. 2 numara ile alacağım. 3-6 kilo doğanlar için.

Kız bu arada sen hastanede kaç gün kalacaksın? Sezeryan düşünüyosun galiba. Ben bi doğurup çıkacağım da.

Bence kilosu gayet iyi. Daha ne olsun. 1500 gr en önemli hayati sınır. Sturdust'a dr'u 1500 gr'a ulaşması erken doğum riskine karşı çok önemli demiş. Bundan sonra 32. haftayı da devirdin mi tamamdır bu iş.

ben doğumevinde yapacağım doğumumu çünkü eşim orda çalışıyor orada verilmiyor hasta bezi ve bbek bezi o yüzden almam gerek

evet sezeryan olacak çünkü oğlumda sezeryan olmuştum 2 gece kalıcam 3. gün taburcu inşallah:Saruboceq:

çok sağol demetcim.gerçekten çok güzel bir duydu.birde kucağımıza aldığımızda neler hissedicez kimbilir

herkese günaydın kızlarrra.s.

diloşum günaydınnn hoşgeldinnnŞeniz

bugun ışlerım var oyuzden pek takılamıyorum ama aklım ve kalbım burda arada bır okuyup yazıcama.s.

kolay gelsin canım valla bende bir yandan ütü yapıyorum bir yandan da burdayım

acıktım kahvaltı edicem şimdicokacimcoook

ayyy kızımın cicileri yıkanıyo heryer bebek koktu bu dalin harika kokuyormuş gerçektennnnnnn:asigim::sm_cool:

sanada kolay gelsın canım evet gercekten mısss gıbı kokuyo:asigim:

dün akşam rüyamda oğlumu gördüm.yeni doğum yapmışım.ağlıyor.yanına gidiyorum.elimle yanağına dokunuyorum.okşuyorum yanağını susuyor ağlamıyor.cingöz gibi birşeydi.diyorumki aynı babası.çok tatlıydı çok.kucağıma aldım.nasıl hoşuma gitti onu kucağıma almak

bugun ışlerım var oyuzden pek takılamıyorum ama aklım ve kalbım burda arada bır okuyup yazıcama.s.

benimde bir sürü işim ve ütüm var gardolap düzenlicem kışlıkları kaldırcam ayy birr sürü işş gözümde büyüyo-tatlicadiarzu-

hoş bulduk tatlımmm maşallahh bomba gibisinnn nasılsın bakalımmŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…