2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sağol demetcim sütü 1 bardak içiyorum günde sadece dondurmada günaşırı yiyorum.Bunlar kilomu aldırıyormuş?*

Günaydın anneler gününü gerçek bir aday oarlak yaşayan sevgili anne adayalrı.
Ilk defa kızım diyerek uyandım bir anneler gününde.
Bazı arkadaşalr aradı.
Annem ile konuşurekn ,darısı size inşallah seneye dedi.
Mutlu oldum.
Duygulandım.
Sabah annem şarkısı çalıyordu radyo da gözlerim doldu,annemi görmek istedim.
Içim burkuldu .
Sonra da anneler günün güzle tadını çıakrmaya çalıştım.
Allah seneye çocuklarımızı kucağımıza alıp öpüp koklayrak kutlamak nasip etisn.

Selsin bazen banada oluyor öyle içime durduk yere sıkıntılar geliyor.Dün akşamda oldu.Son aylara girdik artık biraz daha sabırr

Günaydın anneler,
Hepinizin geçmiş anneler günün kutlarım .

Stardust ı okudum ne desem bilmiyorum çok ama çok üzüldüm
tekrar onun için eczanelerden bir arastırma yapacağım

herkese günaydın.iyi haftalar.

herkesin geçmiş anneler günü kutlu olsun.oğlumla babasıda benim anneler günümü kutladılar.bana hediye almışlar.çok mutlu oldum

günaydın selsincim hoşgeldinnn:eek:

ayy nasıl harika bir duygu değilmi yok böyle bir sevgi yokkkkk:asigim:

stardustcum çok geçmiş olsun canım.çok üzüldüm.inşallah sorunsuz bir şekilde atlatırsın bu dönemide.lütfen çok dikkat et.

star dust canım yaaa geçmişi okuyamamıştım selsin deyince baktım canım lütfen çok dikkat et kendine şunun şurasında ne kaldı kibenneyaptımki
canım benim inşallah bulunur senin içinde en kısa zamanda:Saruboceq:
çok öptüm seni ve yakışıklı oğlunuŞeniz

iki akşamdır saat 7,30 sıralarında acayip içime sıkıntı giriyor.sanki içerden biri boğazımı sıkıyor nefes alamıyorum.dün akşam gene öyle oldum.sonra dışarı çıktık.rahatladım.sizede oluyormu böyle şeyler

bana çok sık oluyor canım kansız olduğum için:1no2:

oğlumun hafta sonu şampuanını filanda aldık.nivea aldım.ama çantalı olan takımdan almadım.hepsini tek tek aldım.bir tane büyük boy şampuan aldım.bir tane pişik kremi,vücut losyonu,sabun,pudra aldım.çantalı olana baktım içinde temizleme mendili var.ben onu daha önce aldığım için tek tek almak daha uyguna geldi.bir tek eksiğimiz küveti kaldı.onuda alırsak başka bir eksik yok

ben johnson s ın setini almıştım ama şimdi kullanmıycam onu ilk etapta sabamed i öneriyorlar onun setini teke alıp yapıcam canım.
ama oğlumda nivea kullandım çok da memnundum güle güle kullansun yakışıklın mmm misler gibi kokacakŞeniz

sağol demetcim sütü 1 bardak içiyorum günde sadece dondurmada günaşırı yiyorum.Bunlar kilomu aldırıyormuş?*

evet canımkaydirigubbakcemile5

Günaydın anneler gününü gerçek bir aday oarlak yaşayan sevgili anne adayalrı.
Ilk defa kızım diyerek uyandım bir anneler gününde.
Bazı arkadaşalr aradı.
Annem ile konuşurekn ,darısı size inşallah seneye dedi.
Mutlu oldum.
Duygulandım.
Sabah annem şarkısı çalıyordu radyo da gözlerim doldu,annemi görmek istedim.
Içim burkuldu .
Sonra da anneler günün güzle tadını çıakrmaya çalıştım.
Allah seneye çocuklarımızı kucağımıza alıp öpüp koklayrak kutlamak nasip etisn.

Günaydın anneler,
Hepinizin geçmiş anneler günün kutlarım .

Stardust ı okudum ne desem bilmiyorum çok ama çok üzüldüm
tekrar onun için eczanelerden bir arastırma yapacağım

günaydın swetcim ve ilsucummmmalkisalkisalkis

hoşgeldinizzzzŞeniz

kızlar benim oğlumda kendi elleriyle bana çerçeve boyamış ve de içinede 3 yaşındaki resmini koymuş ayvalıkta tatildeyken çekmiştik ayyy o kadar duygulandım ki ağlattı beni sıpaasenağlama:asigim:

cumartesi gece 12 de verdi boynuma sarılıpta:asigim:

dsc05755c.jpg

alıntı yapmayın lütfen kızlar bunu silicemmm-tatlicadiarzu-
o geceki perişan halimle çekti o anı eşim:asigim:

Son düzenleme:
ohhhhh harika canım kendine ve oğluşuna çok zaman ayırabileceksinnnnnkaydirigubbakcemile5

evet nihayet çıkıp oğluma bir şeyler alabileceğim. ben şu ana kadar bir tek arabasını ve iki badisini aldım. hiçbir şey alınmadı diye üzülüyordum ki oğlumun anaannesi geldi geçen hafta ve her şeyini almış. artık pek eksiği kalmadı ama bir kaç şey var yine de onları alacam.

HOŞBULDUK GÜZELİM çok şükür öyküm gayet iyi kıpır kıpır...şimdilik yolunda umarım tekrar etmez....
kızım 10 gün önce falan doğum pozisyonunu alıp rahme doğru ilerleri ve bizi çok korkuttu...
3 gün hastanede kaldım sürekli serum taktılar....
ilaç iğne de cabası ama işe yaradı ki kızım döndü ve şu an başı midemin altında....sürekli takip ediyoruz bakalım hayırlısı artık:CüvCüv:

Geçmiş olsun. Uzun bir süre siteye giremedim. Stardust söylemişti. Kendine ve kızına dikkat et heeee.

yok canım kist değil ventrikülomegali bebeğin beynindeki su boşluklarının büyük olması11mm
küçülürse sorun yok büyürse riske giriyo
normalde 10 mm den büyük olmaması gerekiyomuş
Geçmiş olsun canım. İnşallah hayırlı haberlerle dönersin.

kızlar siz hastane çıkışı kaçtane koydunuz
ben iki koyucam bugün valiz hazırlıcamda
ondan soruyorum

Ben 1 tane aldım. Birkaç da body götüreceğim. Yeter herhalde.

bugün acilen kontrole gittik
kesemde çatlak mı , delik mi ne varmış işte , sızıntı başlamış ...
kesin yatak istirahati verdi dr., sadece wc için kalkacakmışıım , hatta popomun altına yastık koyup yatacakmışım , öyle yapıyorum zaten şimdi .. yattığım yerden laptoptan yazıyorum ..
bu şekilde yazmak ( kablosuz klavye ve mouse rağmen ) zor oluyor biraz , o yüzden sürekli giremeyebilirm ...

ve malesef ENDOL FİTİL ihtiyacı benim için alarm durumundaymış :KK43:(((((((

ve elimde 1 tane bile yok ..
eğer araştırırsanız çok sevinicem ..
comebaby ile konştuk bugün , elindekiler ve sibal-gaydn arkadaşlarımızın gönderdikleri ona fazla fazla yeteceği için fitiller eline geçer geçmez 1-2 kutusunu bana gönderecek ben de ihtiyacımı görecek fitili bulana kadar ..
eğer ulaşmak isterseniz bana buradan açıktan tel. vermek hem yasak hem de sakıncalı olduğu çin karen , ipeğimu ve gaydin arkadaşlarımızdan bana ulaşabilirsiniz ..

umarım herşey yolunda gider ..
dr.un dediği kulağımdan gtmiyor ve tanrım lütfen öyle olmasın " kilosu çok düşük , doğması için çok erken ............. "

Kızlar fitili bulan özelden bana ulaşabilir.

[
günaydın canım ohh sen halletmişsin inşallah 2 güne kadar benimde hazır olur gerçi hasta bezi ve birkaç eksik daha var benim ama onlar kolay işkaydirigubbakcemile5
makyaj ilk gün aklıma gelmez ama 2. gün olabilerrrrr:lepi:

zati eşimin arkadaşları da sezeryanın çekimini yapacaklar kızımın dünyaya gelişinin her anını görmek istiyorum inşallahhhhhhhhhhh ve güzel birde resim yakalarlarsa sizlerlede paylaşıcam teyzoşlarıı:asigim:

Hasta bezi götürmeyeceğim ben. Hastanede vardır. Bebek bezine de gerek yoktur ama her ihtimale karşı birkaç tane yanımda bulunduracağım. Bu arada yeni doğan bezlerinden almayın. Yeterli olmuyormış. 2 numara ile alacağım. 3-6 kilo doğanlar için.

Kız bu arada sen hastanede kaç gün kalacaksın? Sezeryan düşünüyosun galiba. Ben bi doğurup çıkacağım da.

Günaydın arkadaşlar,güzel bir hafta diliyorum öncelikle.Cuma günü kontrolüm vardı.29+2 de 1500 gr olmuş oğlum.Herşey yolunda çok şükür.Kilosu düşükmü dedim doktora normal dedi.Bana yinede biraz düşük gibi geldi kilosu bu haftada iyimi kilosu sizce arkadaşlar kafama takıldı 2 gündür acaba yeteri kadar besleyemiyormuyum?

Bence kilosu gayet iyi. Daha ne olsun. 1500 gr en önemli hayati sınır. Sturdust'a dr'u 1500 gr'a ulaşması erken doğum riskine karşı çok önemli demiş. Bundan sonra 32. haftayı da devirdin mi tamamdır bu iş.

Hasta bezi götürmeyeceğim ben. Hastanede vardır. Bebek bezine de gerek yoktur ama her ihtimale karşı birkaç tane yanımda bulunduracağım. Bu arada yeni doğan bezlerinden almayın. Yeterli olmuyormış. 2 numara ile alacağım. 3-6 kilo doğanlar için.

Kız bu arada sen hastanede kaç gün kalacaksın? Sezeryan düşünüyosun galiba. Ben bi doğurup çıkacağım da.

ben doğumevinde yapacağım doğumumu çünkü eşim orda çalışıyor orada verilmiyor hasta bezi ve bbek bezi o yüzden almam gerek

evet sezeryan olacak çünkü oğlumda sezeryan olmuştum 2 gece kalıcam 3. gün taburcu inşallah:Saruboceq:

çok sağol demetcim.gerçekten çok güzel bir duydu.birde kucağımıza aldığımızda neler hissedicez kimbilir

herkese günaydın kızlarrra.s.

diloşum günaydınnn hoşgeldinnnŞeniz

bugun ışlerım var oyuzden pek takılamıyorum ama aklım ve kalbım burda arada bır okuyup yazıcama.s.

kolay gelsin canım valla bende bir yandan ütü yapıyorum bir yandan da burdayım:nazar:

acıktım kahvaltı edicem şimdicokacimcoook

ayyy kızımın cicileri yıkanıyo heryer bebek koktu bu dalin harika kokuyormuş gerçektennnnnnn:asigim::sm_cool:

kolay gelsin canım valla bende bir yandan ütü yapıyorum bir yandan da burdayım:nazar:

ayyy kızımın cicileri yıkanıyo heryer bebek koktu bu dalin harika kokuyormuş gerçektennnnnnn:asigim::sm_cool:

sanada kolay gelsın canım evet gercekten mısss gıbı kokuyo:asigim:

dün akşam rüyamda oğlumu gördüm.yeni doğum yapmışım.ağlıyor.yanına gidiyorum.elimle yanağına dokunuyorum.okşuyorum yanağını susuyor ağlamıyor.cingöz gibi birşeydi.diyorumki aynı babası.çok tatlıydı çok.kucağıma aldım.nasıl hoşuma gitti onu kucağıma almak

bugun ışlerım var oyuzden pek takılamıyorum ama aklım ve kalbım burda arada bır okuyup yazıcama.s.

benimde bir sürü işim ve ütüm var gardolap düzenlicem kışlıkları kaldırcam ayy birr sürü işş gözümde büyüyo-tatlicadiarzu-

hoş bulduk tatlımmm maşallahh bomba gibisinnn nasılsın bakalımmŞeniz

X