2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Selam kizlar,
Hepinizin anneler gunu kutlu olsun. Dun kizim icin Baby Shower yaptik bahcemizde. Bir suru hediyeler geldi. Kizimin odasi hazir, kiyafetten buyuk esyalara herseyi aldik bir tek bebek bakim icin ufak tefek seyler kaldi. Onlarida umarim bu ay veya onumuzdeki ay basi hazirlayacagiz. Hastane cantasi hazirlamak istiyorum ne olur ne olmaz diye. Ama fazla doldurmak istemiyorum. Icine en az ve kullanilmaya uygun neler konulmasi hakkinda bilgisi olan varmi?

hepinizin anneler günü kutlu olsun rabbim bebişlerimizlede bu günleri nasip etsin inş.

cnm bu listeye bi bak
2 adet gecelik (pijama değil), sabahlık
iç çamaşırı
terlik
temiz havlular ve sabun
kalın çorap
tarak
hasta bezi (eczanelerde bulabilirsiniz)
deodorant, pudra, şampuan
diş fırçası ve diş macunu
kağıt peçete ve havlu, temizlik mendilleri
klozet ıcın klozet örtüsü(kagıdı)
eger sezeryan olucaksa kayısı kompostasu kabızlık olmasın dıye cok ıyı gelır:)

Bebeğiniz için:
Zıbın
Başlık
bebek battaniyesi
bebek havlusu
çocuk bezi
biberon ve mama.

bugün herkese yorucu geçti heralde kimseden ses çıkmamış geçmişi okumak için çok zorlanmadım sengözlerimebaksanabbenim için yine koşuşturmaca, anneler günümü kutlayan bir iki arkadaş, yorgun bi akşam.
iyi gecelrer dinleneyim biraz

herkese gunaydın bugun acılısı ben yapayım.....a.s.
dun cok yoruldum gezdık alısverıs yaptık esımın dogum gununu kutladık gece saat 12 de geldık eve
butun gece mıdem cok rahatsızdı cok fena oldum ılaçlar bıraz yatıstırdı
onun harıcınde herhengı bısey yok hersey yolunda cok sukur

http://www.kadinlarkulubu.com/temmuz-anneleri/276984-2009-temmuz-hamileleri-hastane-cantaniz-hazirmi.html

Günaydınn,
Herkes daha uyuyor galiba. Forumda bir ben varım bir de ben...
Haftasonu hastane çantamın yarısını hazırladım. 1 emzirme atleti, 2 emzirme sütyeni, terlik, korse (doğumdan sonra herkesi şoka sokmak için masus giyeceğim ) kısmı tamamdır. Pijama, gecelik-sabahlık takımım, hastane çıkışını annem bazanın altına gömdüğü ve evde yalnız olduğum için çıkaramadım. Bu hafta o işi de halledeceğim kısmetse. Makyaj malzemelerinizi de çantanıza atın kızlar. Hastanedeki fotoğraflara sonradan bakıp tır çarpmış gibi görünmemek için biraz renkleniriz.

günaydın şeker anneler ve onların ballı kuzularıııııııııŞeniz

cumadanda kutlamıştım ama yinede dünkü ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN a.s.

nice sağlıklı ve kuzucuklarınızla mutlu geçireceğiniz anneler günleri sizlerin olsun

hüzüncüm geçmiş olsun yediklerine dikkat etmedin heralde kaydirigubbakcemile
kocişine de seninle ve çınarıyla nice sağlıklı uzun yıllar dilerim :hooray:

ben bugün prensesimin cicilerini yıkıycam kızlar sonrada yavas yavas ütüler yerleştiririmmmmmmm:asigim:

günaydın canım ohh sen halletmişsin inşallah 2 güne kadar benimde hazır olur gerçi hasta bezi ve birkaç eksik daha var benim ama onlar kolay işkaydirigubbakcemile5
makyaj ilk gün aklıma gelmez ama 2. gün olabilerrrrr:lepi:

zati eşimin arkadaşları da sezeryanın çekimini yapacaklar kızımın dünyaya gelişinin her anını görmek istiyorum inşallahhhhhhhhhhh ve güzel birde resim yakalarlarsa sizlerlede paylaşıcam teyzoşlarıı:asigim:

Günaydın arkadaşlar,güzel bir hafta diliyorum öncelikle.Cuma günü kontrolüm vardı.29+2 de 1500 gr olmuş oğlum.Herşey yolunda çok şükür.Kilosu düşükmü dedim doktora normal dedi.Bana yinede biraz düşük gibi geldi kilosu bu haftada iyimi kilosu sizce arkadaşlar kafama takıldı 2 gündür acaba yeteri kadar besleyemiyormuyum?

günaydın canım. nasılsın. ben çok iyiyim. çünkü son 5 günüm sonra tatil yapacaz oğlumla daha doğrusu işe gelmeyip evde ders çalışacaz.alkisalkisalkis

32+0 damı iznini başlatacaksın burcuşener,bende o tarihte başlatacağım 2 haftam kaldı iple çekiyorum..

herkese günaydın.iyi haftalar.

herkesin geçmiş anneler günü kutlu olsun.oğlumla babasıda benim anneler günümü kutladılar.bana hediye almışlar.çok mutlu oldum

stardustcum çok geçmiş olsun canım.çok üzüldüm.inşallah sorunsuz bir şekilde atlatırsın bu dönemide.lütfen çok dikkat et.

iki akşamdır saat 7,30 sıralarında acayip içime sıkıntı giriyor.sanki içerden biri boğazımı sıkıyor nefes alamıyorum.dün akşam gene öyle oldum.sonra dışarı çıktık.rahatladım.sizede oluyormu böyle şeyler

günaydın canım. nasılsın. ben çok iyiyim. çünkü son 5 günüm sonra tatil yapacaz oğlumla daha doğrusu işe gelmeyip evde ders çalışacaz.alkisalkisalkis

ohhhhh harika canım kendine ve oğluşuna çok zaman ayırabileceksinnnnnkaydirigubbakcemile5

günaydın seher hoşgeldinnn:CüvCüv:

maşallah oğluna canımm
bence kilosu gayet iyi
ben de çarşamba gidicem inşallah 15 gün önce 27+6 da1250 gr dı bakalım ne kadar olmuşş:asigim:
canım bol bol süt ve bide şundan:icecream: hihoyyyt:lepi:

oğlumun hafta sonu şampuanını filanda aldık.nivea aldım.ama çantalı olan takımdan almadım.hepsini tek tek aldım.bir tane büyük boy şampuan aldım.bir tane pişik kremi,vücut losyonu,sabun,pudra aldım.çantalı olana baktım içinde temizleme mendili var.ben onu daha önce aldığım için tek tek almak daha uyguna geldi.bir tek eksiğimiz küveti kaldı.onuda alırsak başka bir eksik yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…