2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydınnn.... herkese iyi pazarlar..

ANNELERR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN....

Hangi söz anlatmaya yeter ki o yüce ,insanı.......
anne,,,,,,,,,, bu sözü her duyduğumda iliklerime kadar hissediyorum.bir gülüşümüzle mutlu olan,bizi sınırsız ve karşılıksız seven,bizim için endişe duyan ve ne yaparrsak yapalım bizi affeden anne....
bizi sevgiyle büğüten,bize emek veren,ve canımız yandığında canı yanan tek insan anne.........
bu gün anneler günü,ve ben bu gün çok duygusalım kızımın tekmeleriyle uyandım uykumdan,,başladım ağlamaya uyuyamadım bi türlü..............senağlama
canım öyküm benim enneler günümü kutladı onun varlığını hissetmek onu içimde sağlıkla hissedebilmek dünyanın en büğük mutluluğu.....allah bu yüce duyguyu bize de nasip etti çok şükür allah herkeze anne olabilmeyi nasip etsin inşallah......

öncelikle biricik anneciğimin anneler gününü kutluyorum canımın içi annem bitanemmmm benimmm snneler günün kutlu olsun...daha nice uzun yıllar sen ben ve kızım anneler günününü kutlamayı nasip etsin yaradan..seni seviyorum annea.s.

canımın içi kızım...iyi ki varsın iyi ki senin annenim ve seni canımdan çok seviyorum...bu mutluluğu bana yaşattığın için çok teşekkür ederim şükür seni yaradana bebeğimmm sen benim yaşam kaynağım ,mucizem en değerli varlığımsın....

hepinizin enneler gününü ennn içten dileklerimle kutluyorum
anneler günümüz kutlu olsun arkadaşlar....
bebeği olmayan henüz anne olamamış tüm dünyadaki insanlar için bu gün bir dua edelim hep beraber....allah herkeze nasip etsin inşallah....

a.s.a.s.a.s.

diloşum ya çok duygulandım kızın ne güzel bişey yapmış ya yerim ben onu bende sabahtan beri ağlıyorumm çok duygusalım bu gün nedense..............

dılos ne guzel kızının hedıyesı yerım ben onu canım benım cok duygulandım çınarda bana böyle sürprizler yapar canım oğlum benımsenağlama

herkese gunaydın guzel bır hafta sonu gecırırsınız ınsallah herkesın anneler gununu kutluyoruz çınarla berabera.s.a.s.a.s.

az önce eşim anneler günümü kutladı şimdi mutfakta çınarla bana kahvaltı hazırlıyo aşkım benım:asigim:senağlama

öğleye dogru dısarı cıkıcaz kendıme dun aldıgım t-shırt umu degıstırıcem bı kaç tane daha alıcam acayıp ındırım var bu fırsatı kaçırmak ıstemıyorum

diloşum ya çok duygulandım kızın ne güzel bişey yapmış ya yerim ben onu bende sabahtan beri ağlıyorumm çok duygusalım bu gün nedense..............

dılos ne guzel kızının hedıyesı yerım ben onu canım benım cok duygulandım çınarda bana böyle sürprizler yapar canım oğlum benımsenağlama

en yakın zamanda sizde bu duyguları fazlasıyla tadacaksınız canlarım sğalıkla gelsin bi beişlerimiz bak görün neler yapacaklar daha:asigim::1hug:

2009 anneler gününde anne adayı olacagım söylenseydi güler geçerdim heralde şimdi ise içimde taşıdıgım mucizenin mutlulugunu yaşıyorum bebegim seni dünyaya getirmeye karar verdigimizde bizi bekletmeden hemen geldigin için teşekür ederim böylesine güzel duyguları bize yaşattıgın için teşekür ederim küçücük ayaklarınla ellerinle varlıgını bize hissettirmeye çalıştıgın için teşekür ederim seni içimde hissettigim her an bu mucizeye şükrediyorum canım oglum şimdi anne adayıyım ve inşallah seni kucagıma alabilicem seni çok seviyoruz dualarla bekliyoruz saglıcakla gel bebegim ANNEN duygusal bi güne uyandım annemden kilometrelerce uzagım sesimi duyar yüreginde hisseder canım annem anneler günün kutlu olsun

bütün anne adayı arkadaşlarım anneler gününüzü kutlar saglıkla bebişlerimizi kucagımıza almayı dilerim rabbimden hepimiz içimizde taşıdıgımız mucizelerin farkındayız çok şey yazmak istiyor insan ama kifayetsiz kalıyor kelimeler anlatılmıyor onlar mucizelerimizaa.s.a.s.a.s.ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUNNNNNNNNNa.s. a.s.BUDA OGLUŞUMDAN TEYZOŞLARINAa.s.ÖPÜYORUZ SıZı

Bu sabah ilk kez anneler gününde anne adayı olarak uyanmanın verdiği şaşkınlık-sevinç ve garip bir duygunun (tarif edemiyorum) harmonizasyonu ile uyandım, sanırım çok farklı bir boyuta giriyodum ama tedirgindim, farklılaşmanın verdiği farklılık galiba:):bbo:.Daha fazla beyin salatası yapmadan devam etmek istiyorum...Eminim hepiniz bu tür duygular yaşadınız bugün...

Allaha çok şükür ettim böyle bir mucizeyi bahşettiği için, rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasib etsin , minik kızım sabah uyandıgı gibi tekmeledi annesini-kutladı ..Bende kendi annemi çoook ama çooook seviyorum, elimden gelse dünyaları ona sunmak istiyorum, Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin.amin.

Ve şu hamilelik boyunca tanıdığım diğer ben-ler, yani sizler..hepinizi seviyorum kızlar ve sizlerinde Anneler gününüzü kutluyorum temmuz un büyülü bahçeleri..a.s.

Herşey gönlünüzce olsun, ben bir süre takılamayabilirim bugün çıkıyoruz yola inş.(ama stardustcım için ulaşmak isteyenler için özelimi kontrol edicem hergün)..çok öpüyorum sizi..

bugün herkes daha bır duygusal daha bır heyecanlı.
satırlardan anne adayı olmanın heyecanı nasılda anlasılıyor.alkisalkisalkis
az kaldı minik kuzularımızı kucagımıza almaya.hihoyyyt
gelecek sene bu zamanlarda hepımızın kucagında olur insallah bebelerımız.

ılk anne adayı olarak gecırdgımız anneler gunumuz.:1hug:
mucizlerimiz bızımle artık bızde anneyız.alkisalkisalkis:asigim:
hepınizin anneler gununu kutluyorum.:1hug:a.s.

bugün benim için çok önemli birgün çok mu çok mutluyum 11 senedir bugünden nefret etmiştim herkezin anneler günü kutlanıyor ben ise yeni tedavilerden çıkmış sonuçlar negatif olarak ağlıyorum akşama kadar ağlıyordum tabii artesi günde ruh gibi dolaşıyordum bugün çok mutlu uyandık eşimle beraber hemen sımsıkı sarıldı bana anneler günümü kutladı ağlamamak için zor tuttum kendimi az önceye kadar 3 sefer kutladı akşama kadar daha kutlayacak anneler günümü allahım sana şükürler olsunki bana bu mucizemi gönderdin anlatılamayacak kadar mutluyumheralde dünyanın en güzel şeyi evlat sevgisi allah bütün isteyenlere versin kimseye aratmasın
annem izmirde bir ahbabbımız vefat etti 40 yaşında 2 tane kız biri ilkokul diğeri ortaokula gidiyor öksüz kaldı az önce annemi aradım anneler gününü kutladım sonra kızlarlada konuştum tlf kapatıncada çok ağladım annelerini kaybedeli 3 gün olmuş ben ise annemi arıyorum anneler gününü kutluyorum çok kötü oldum çok allah kimseye yaşatmasın allah kimseyi annesinden ayırmasın annem 6 gündür izmirde boşlukta gibiyim sanki etrafımda kimse yok gibi

HEPıMıZıN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN ARKADAŞLAR BEBEKLERıMıZı SAĞLIKLA KUCAĞIMIZA ALALIM ıNŞALLAH

derincim başınız sağolsun canım allah evlatlarına sabır versin...
sende üzülmek yok artık meleğin seninle allah ömür boyu meleğinle mutlu etsin inş

nurcum sağol canım tabi fazlada üzülmüyorum kaç senedir hastaydı zaten bekleniyordu ama anneler gününe denk gelmesi çok etkiledi beni tabii kızım için üzülmemeye çalışıyorum amin canım hepimizi yavrularıyla mutlu etsin yüce allahım

hepimizde duygusallık ön safhada....
inişallahh bizde bir sonraki anneler gününe bebişlerimiz kollarımızda onları koklayarak gireriz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…