2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Canım nasıl anlıyosun aşağıda ağırlıkmı oluyor bende de var son 1 haftadır bide haftasonu çok yürüdüm ondanmı acaba diyorum ağrı oluyo şimdi yürüyüşlerimde felan bu alt tarafımdaki kemiklerim sağ tarafım özellikle ağrıyor acaba benimkide döndümü diyorum bide çok hareketli dönünce hareketleri çoğalıyomu acaba :uhm:

canım donunce hareketlerı kısıtlanıyo yanı çınar öyle
dogum pozısyonuna gırdıgınde hep kasıklarıma vuruyo idrar keseme acayıp baskı yapıyo cok canımı yakıyo
dogum pozısyonundan cıktıgında göbegıme ve mıdeme vuruyo
alt tarafta kemıklerde olan agrı acı bende hep var gerılıyo kemıklerım doguma hazırlanıyo vucut galıba dönerken yururken cok acıyo

selsin sizin mobilyalar ne zaman gelicekti bizimki haziran başı gelicek kısmetse acaba mobilyalar geldikten sonramı yıkasak ütülesek direk yerleştiririrdik sen nasıl yapıcaksın

canım bizimki mayıs'ın 16 sında gelicek.biraz havalandırırım.izine çıktığımda ben yıkıyıp yerleştiricem.şimdi yıkasam.dolabına yerleştiremicem.orda burda sürünüp durucak.dolabın havalanması filan bittikten sonra yıkar yerleştiririz diye düşünüyorum ben.sen nasıl yapıcan

selsin bizimde haziran başı gelicek mobilyalar ben 12sinde izne çıkıcam kısmetse olmadı 10 gün havalandırırım izne çıktığımda hep bi elden yıkar ütüler yerleştiririz üzerlerine örtüde yapıcaz kapakları açık kalsada toz olmaz herhalde üstü kapalı olucaklar
o tarihten sonrada artık yıkama işi felan bitsinki bavullar hazırlansın bişiy kalmıyo çünkü çokda erteleyemeyiz
Ben zaten sadece dolaplarını kullanıcam en az 3-4 ay odasında yatmıcak yanımda bambu beşiğinde yatıcak

selsin bizimde haziran başı gelicek mobilyalar ben 12sinde izne çıkıcam kısmetse olmadı 10 gün havalandırırım izne çıktığımda hep bi elden yıkar ütüler yerleştiririz üzerlerine örtüde yapıcaz kapakları açık kalsada toz olmaz herhalde üstü kapalı olucaklar
o tarihten sonrada artık yıkama işi felan bitsinki bavullar hazırlansın bişiy kalmıyo çünkü çokda erteleyemeyiz
Ben zaten sadece dolaplarını kullanıcam en az 3-4 ay odasında yatmıcak yanımda bambu beşiğinde yatıcak

bende 12 sinde çıkıcam canım.annem filan yıkar yerleştiririz.artık.zaten 1 ayda havalanmış olucak.benim odama beşik koyma gibi bir şansım yok.yatağında yatıcak.ama nedense herkes çok tedirgin oluyor.yanına küçük beşik alalaım filan diyorlar ama yerim müsait değil nereye sıkıştırimki

kızlar merhaba sizlere bişey sorucam ben ayrıntılı ultrason yaptırmak istiyorum fakat nerde yaptırabilirim bi arkadaştan duymuştum 29 mayıs hastanesi yapıyor diye aradım burdaki doktora muayne olmanız gerekiyor yada elinizde ayrıntılı ultrason isteme kağıdı olması gerek dedi ama bende böyle bi kağıt yokki
ben muayne için bakırköy ssk hastanesine gidiyom ordaki doktor ayrıntılıya istersen özelde gidebilirsin dedi ama kağıt falan vermedi bilgi verirseniz sevinirim

bende 12 sinde çıkıcam canım.annem filan yıkar yerleştiririz.artık.zaten 1 ayda havalanmış olucak.benim odama beşik koyma gibi bir şansım yok.yatağında yatıcak.ama nedense herkes çok tedirgin oluyor.yanına küçük beşik alalaım filan diyorlar ama yerim müsait değil nereye sıkıştırimki

Canım ilk dönem adapte olma döneminde uykun ağır olur duyamazsın felan diye diyolardır birde kusma olayı sık oluyomuş ya yakın olman hemen kalkarsın seslerinden diye düşünüyolar bebek telsizi al o zaman mutlaka sen canım bende alıcam odasına geçirdikten sonra kullanırım
Uyuya kalma çok oluyomuş yorgun olduğumuzdan dolayı ondan tedirgin oluyolardır
peki ayak ucunuza felan koysanız küçük bir beşik hiç yer yokmu

kızlar merhaba sizlere bişey sorucam ben ayrıntılı ultrason yaptırmak istiyorum fakat nerde yaptırabilirim bi arkadaştan duymuştum 29 mayıs hastanesi yapıyor diye aradım burdaki doktora muayne olmanız gerekiyor yada elinizde ayrıntılı ultrason isteme kağıdı olması gerek dedi ama bende böyle bi kağıt yokki
ben muayne için bakırköy ssk hastanesine gidiyom ordaki doktor ayrıntılıya istersen özelde gidebilirsin dedi ama kağıt falan vermedi bilgi verirseniz sevinirim

Canım her hastane yapıyor ama sen doktorundan kağıdını iste versin sorunsuz gidersin o zaman yada bir kere detaylı usgye gireceğin hastanede muayne olursun devamında detaylı usgye de girersin :1hug:

Menekşe günaydın canım sen bankacımısın ne zaman izne ayrılcaksın
Kızlar 6 ay ücretsiz izin varmış duydunuzmu siz böyle bişiy

selam kızlar nasılsınız bakalım........
Pek evde duramıyorum o yüzden giremiyorum haftasonuna kadar hallolur..şimdi ablamdayım ordan yazıyorum beni merak etmeyin diye.....
Hepinizi çok özledim ama aklımdasınız tek tek.............
En kısa zamanda 7/24 döncem aranıza innanınnn çoooooooooook özledim ben hepinizi...evde de nette sorun var...eşim halletçek haftasonuna kadar...ondan sonra hep birlikteyiz inşallahh............
Hepinizi ve bebişleri öpüyorum tek tek

Melekcim hoşgeldin canımcım sen dikkat et kendine canım bizler iyiyiz yuvarlanıp gidiyoruzkaydirigubbakcemile3 bekliyoruz tatlım gene bol sohbetli günlerimize döncez inş. sen yanlız kalma zaten ablanda olman iyi olmuş evde sıkılırsın kalkıp bişiy yemek istemezsin ablan bakar sana canımcım:1hug:

selam kızlar nasılsınız bakalım........
Pek evde duramıyorum o yüzden giremiyorum haftasonuna kadar hallolur..şimdi ablamdayım ordan yazıyorum beni merak etmeyin diye.....
Hepinizi çok özledim ama aklımdasınız tek tek.............
En kısa zamanda 7/24 döncem aranıza innanınnn çoooooooooook özledim ben hepinizi...evde de nette sorun var...eşim halletçek haftasonuna kadar...ondan sonra hep birlikteyiz inşallahh............
Hepinizi ve bebişleri öpüyorum tek tek

siz iyisiniz değil mi canım...
bekliyoruz dört göze seni..
öyküyü ve seni kocaman öptük kendinize iyi bakın

X