2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

slm annişlerrrr
bende malesef 2 gündür giremiyodum deli olmuştum resmen .demekki bu topik herşeyimiz olmuş ayyyy

bugün doktordaydım şeker yüklemem yapıldı ama sonucu almadım bekleyemedim kaşıntılarım için tahlil verdi artı bide kendim akıntı kültürü istedim hepsi 2 gün sonra belli olacak inşallah bi sorun çıkmaz
bu arada doktoruma en sonunda karar verdim ve tabi hastaneyede allahıma çok şükürler olsun
bebişimde suyumda gayet iyiydiler yüzünü görebildim en sonunda ilk bebi,şime benziyooooooo
1140gr olmuş
hastane dönüşü trafikte kaza yaptık öndeki araç bi ren yaptı tak geçirdik valla allahtan bi olan kaportaya oldu biz çok şükür iyiyiz
eşim arabayla uğraşırken çok beklemeyelim diye otobüse bindik tam inecem kızımla otobüs hareket etmesinmi ay deli oldu başladım söylenmeye o ayna ne işe yarıyo diyom adam gayesiz e görmedim diyo elimde çocuk var diyom alsana kucana diyo hamileyim bu halde sen göresin diye çocukmu kıcaklayam diyom adam halen cevap veriyo en son bana iş öğreteceğine işini doğru yap dedim çıktım geldim valla gıcık herif
sizide az çok okudum hatırladığım kadarıyla iyisiniz hazırlıklar tamamlanmış çok sevindim
şimdi yemek yapmalıyım zaten çok konuştum hadi öptüm hepinizi

geçmiş olsun canım allah beterinden korusunn maşallah bebişinede herşey yolunda olması güzel:nazar::1hug:
kızlar bizzz geldikkkhihoyyytherkez iyidir umarım benim pc ye yine format atıldı 2 gündür giremedim ama birazda kk da sorun armış ondan girememişim demekki
bugün dr dan geldik kızım 1 360 gr olmuş uyuyordu kızımız 30. haftamızda bitmiş perşembe günütekrar gideceğim birsürü tahlil verdi idrar tahlili idrar kültürü kan tahlili hormonlar hepsi bakılacak birde madem 12 sene sonra geliyor önlem olarak ciğer geliştirici iğne yapalım dedi sabah akşama iki sefer vurulucakmışım çok şükür herşey yoludaydı ama çok stres yaptım nedense bugün 1 ay oldu gitmeyeli o yüzden heralde şimdi 1 ay sonra çağırdı ama 1 haziranda gittiğimizde haftada bir kontrole gidecekmişim:lepi:kaydirigubbakcemile2

derincim maşallah büyüttün kızını allah nazarlardan korusun canımm:nazar::1hug:

merhaba güzel annişler,kimsecikler yok herkes eşi ile mutlu mesut tabi benim gibi yardan ayrı değilsenağlama neyse napalım iş işte.
bebişini gören arkadaşlar bir problem olmadığına çok sevindim ve nasıl özendim size anlatamam bende kızımı çok özledim ne kadar oldu çok meraktayım bakalım haftaya inşallah görürüm.
kızlar benim son zamanlarda akıntım arttı öyle kötü kokulu falan değil ama korkuyorum,çok yürüdüm haftasonu falan acaba o mu tetikledi.herşeyede doktoru aramak istemiyorum,sizdede öyle mi?

ha birde 4 boyutlu ultrasona yakında giren varmı ben doktorum dışında bir yere gitmiştim 18.haftam gibi,daha net görüntü için 30.haftada falan gelin demişti.cd alıcamda hatıra olsun diye 1-2 hafta dahamı beklesem acaba diyorum daha güzel görünürmü ki?

kızlar bugün katılamadım sizlere çok kötüydüm halada başımın arkasında bi ağrı var
gecmıs olsun canım benımde zaman zaman baş agrım oluyor.
biraz dinlen uyumaya calıs ıyı geliyor.

merhaba güzel annişler,kimsecikler yok herkes eşi ile mutlu mesut tabi benim gibi yardan ayrı değilsenağlama neyse napalım iş işte.
bebişini gören arkadaşlar bir problem olmadığına çok sevindim ve nasıl özendim size anlatamam bende kızımı çok özledim ne kadar oldu çok meraktayım bakalım haftaya inşallah görürüm.
kızlar benim son zamanlarda akıntım arttı öyle kötü kokulu falan değil ama korkuyorum,çok yürüdüm haftasonu falan acaba o mu tetikledi.herşeyede doktoru aramak istemiyorum,sizdede öyle mi?

demresu benımde akıntım artmıs durumda.kokulu degıl.
beyazımsı,süt gibi.doktorum akıntı icin fitil vermıstı ama pek faydası olmadı yıne aynen devam edıyor.zaten doktorum gebelıkte akıntı normal demıstı bana.
ben bol bol su iciyorum bırde iç çamasırımı ütülüyorum belkı azalır diye düşündüm.
sen yınede doktora gıttıgınde bor sor bakalım ne dıcek.

dilaracım evet büyüdü kızım artık canım drumuza fazla süt içemiyorum dedim üzülüyorum dedim birbardak içiyosan yeterli dedi ama yinede kalsiyum yazdı

derin maşallah kızına herşey yolunda ne güzel...günler geçiyor meleklerimize kavuşmaya az kaldı.

evet canım ya allah herkesin yardımcısı olsun inş az kaldı canım
canım geçmiş olsun.maşşallah bebişine.ah o şoförler var ya hepsi aynı çok gıcıklar.onları bir eğitime tabi tutmak gerek..:eek:klava:

canım tesekkur ederız.
yapımı gercekten cok kolay.alkisalkisalkisburdan bakabılırsın canım yapılısına.yerimseniben
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=262266

masalalh canım kızına.:nazar:
senın akıntı sorunu ne oldu halen fitil kullanıyormusn?
birde bu ignenin herkese vurulması gerekiyormu acaba?
canım benim akıntıdan çok acı vardı vajinal bölgede kaşıntı ile beraber fitil bitti ama perşembe günü tahlil sonucuna göre yine verebilir heralde canım benim 12 senedir çocuğum olmadığı için önlem alalım dedi bilmiyorum yalnız herkeze yapılıyormu yoksa şu anda öle bir problem yok allaha şükür
ay ay ay maşallah prensese bende görmeyeli 1.5 ay olmuştu biz bugün senle havalrdayız desenehihoyyyt

canım evet benimde 1 ay olmuştu geçmedi günler bir türlü kalp atışını görünce ağlayacaktım neredeyse çok korkmuştum nedense

rosem canım o patiği tek o sayıylamı başlıyosun çiftmi kayın validem sorduda bana öğretmeye çalışıyor

ütü işini ne yaptın ben güya akşam yapacaktım sızmışım kalmışım koltuktaa bugün hazırlıcam inşallah valizimizikaydirigubbakcemile5

senin oğlan demekkki 6 gibi uyanacak:) gelçi benden senden farksızım sabah erkenden kalkıyorum üff:KK43:bizi sabah nöbetine yazcaklar veletlerdelikafadulden

Bende hafta sonu mantar olmuŞtum doktorumu aradım.tek kullanımlık bır fıtıl verdı.onu yaptım.ama hala kaŞıntım var.korkuyorum artıcak dıye

Bende hafta sonu mantar olmuŞtum doktorumu aradım.tek kullanımlık bİr fİtİl verdİ.onu yaptım.ama hala kaŞıntım var.korkuyorum artıcak dİye

günaydın tatlımm geçmiş olsun benimde kaşıntım varr:KK43:( cuma günü gidicem o zaman söylücem bakalım ne diceksüprizzzzz

X